VomPlattensee

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. március 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2021. október 8.

Azt mondják, az a jó fényvédő, amit használ az ember - nálam ez az első, amiből az egész tubus elfogyott. Pedig kb. ez a legolcsóbb, amit próbáltam. A zsíros bőrömön is szuper kényelmes viselni. Nagyon könnyű az állaga, nem csillog az arcom tőle - mintha egy sima nappali krémet tennék fel. És végre egy krém, ami abszolút nem irrititálja a szememet. Nagyon kellemes meglepetés a Revoxtól.

Uriage Bariésun Ultra-Könnyű Fluid SPF50+ (régi)

Uriage Bariésun Ultra-Könnyű Fluid SPF50+ (régi)
2021. október 7.

Nem ragad, nem irritálja a bőrömet, a szemem környékét sem bántja. Jól tudok rá sminkelni, de nem túl kellemes viselet, nap közepére már csillogok tőle, sajnos én nem érzem ultra könnyűnek... El sem tudtam használni az egész dobozzal, nem veszem újra.

Sundance Napozó Krém Arcra és Dekoltázsra Ff50 Magas Fényvédelemmel

Sundance Napozó Krém Arcra és Dekoltázsra Ff50 Magas Fényvédelemmel
2021. március 27.

Az egyébként nem érzékeny arcbőrömet iszonyatosan irritálja, minden egyes használat után +1 óriás pattanással lettem gazdagabb. A szemem érzékeny szokott lenni a krémekre, ez a krém is irritálta. Én is próbáltam kevesebbet felvinni belőle, keverni, hígítani, de semmi nem hoztott sikert. Kellemtelen, nehéz, ragacsos érzést hagy maga után. Sminkelni azért tudtam rá, de egész nap csillogott a fejem tőle.
Nyárom megpróbálom testre elhasználni, arcra semmiképp. Teljes pénzkidobás.

Fa Soft And Control Orange Blossom Scent

Fa Soft And Control Orange Blossom Scent
2021. március 21.

Hát, a 48 órás védelem ígérete azért túlzás, de ettől eltekintve nálam teljesen jól műküdik. Hatásos és nem bántja a bőrömet. Én jól tudom kenni is, nem hagy foltot és kellemes az illata.

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel

Garnier Micellás Víz Rózsavízzel
2021. március 21.

Szépen tisztítja az arcomat, jól lehozza a sminket, és én nekem az illata is tetszik.
Az egyik véleményben említett tenyérbe öntős ötletet én is kipróbáltam, tényleg szuper!

Fáma Liposzómás Aktív Gél

Fáma Liposzómás Aktív Gél
2021. március 20.

Nagy reményeket fűztem hozzá, 1-2 hónapon át próbálkoztam vele, de sajnos folyamatosan tele lettem tőle hatalmas, gyulladt pattanásokkal. :(
És az illata nagyon nem jött be.
Érzetre egyébként kellemes lett volna, és nem okozott zsírosodást a bőrömön.

dr. Organic Skin Clear Hámlasztó Bőrradír 5in1

dr. Organic Skin Clear Hámlasztó Bőrradír 5in1
2021. március 20.

A mindennapos használhatóság miatt választottam, már többször újravettem, nagyon szeretem. Valóban simábbá, tisztábbá teszi az arcbőrt, nem szárítja ki. Finomak a szemcséi, kellemes használni. A pórusokat szépen tisztítja, viszont a pórusaim sajnos nem lettek "láthatóan kisebbek".

Jean&Len Kézkrém Nagyon Száraz Kézre

Jean&Len Kézkrém Nagyon Száraz Kézre
2021. március 20.

Valóban nem egy megszokott illat, de nekem irtóra bejön!!!! Határozottan nem gejl, kissé maszkulin illat.
Könnyen beszívódik, kellemes érzetet hagy maga után, nem ragacsos és nagyon jól táplálja a bőrömet.

L'Oreal Paris Revitalift Filler Szérum Hyaluronsavval

L'Oreal Paris Revitalift Filler Szérum Hyaluronsavval
2021. március 20.

2-3 hónapja használom. A bőröm (kombinált/zsíros) szereti, könnyen beszívódik, kellemes érzetet kelt. Hidratál, és nem okoz zsírosodást. Az arcom az ígéretek szerint valóban feszesebbnek, tónusosabbnak tűnik. Ránctalanító hatásáról egyelőre én sem tudok beszámolni, ezen a téren nem tapasztaltam változást. Tudom, a parfüm piros pöttyös, de nagyon szeretem az illatát. :)