vrgbtt

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips

Vaseline Lip Therapy Rosy Lips
2016. december 16.

Direkt rendeltem Angliából, mert nagyon ajánlották. Jó illata van, szép színt ad a számnak és tartós is. Óvatosan kell vele bánni, ha sokat/sokszor viszek fel belőle, hajlamos "összecsomósodni"
Nagyjából egy hete használom, napi többször és nagyon tetszik. Megérdemli az 5 csillagot és kíváncsian várom, hogy a többi verziója milyen ennek az ajakbalzsamnak

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk

Garnier Skin Naturals Pure Arclemosó, Bőrradír + Maszk
(!)

Teszelésre kaptam ezt az arcradírt. Volt már korábban is Garnier arcradírom és azok nem jöttek be.
Mielőtt ezt megkaptam volna, pont a TBS teafaolajosát használgattam.
Ez az első olyan arcradírom, aminek imádom az állagát - nekem nagyon nagy gond volt, hogy kb. az összes túl folyékony volt és három pillanat alatt belefolyt a szemembe - és nem utolsó sorban a bőrömet sem irritálja. Szerintem általánosságban elmondható, hogy az arcradírok kipirosítják a bőrt.. na ez nem.
Használat után kellemes érzést hagy maga után, egyelőre szeretem. Mivel alapból nem túl problémás a bőröm, ezért "megelőzés" jelleggel radírozok de abban eddig jó. Jelenleg 5*, de ugye tudjuk, hogy egy ilyen termék sikere csak hosszútávú használat után dől el.

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal

Dove Nourishing Care & Oil Krémtusfürdő Argánolajjal
2016. november 7.

Véletlenül pottyant a kosaramba a múltkor - na jó, nem.. csak azt szerette volna ha hazaviszem :-)
Az illata nekem is elég erőteljes, de az első két használat után "megbarátkoztam" vele. Valami eszméletlenül jól hidratál, nem irritál és összességében ár/érték arányban nagyon jó. Megadom rá a maximumot, nagyon tetszik

Yamuna Mézes Ajakbalzsam

Yamuna Mézes Ajakbalzsam
2016. november 7.

Nagyon sajnálom, hogy ezt kell írjam de szörnyű. 990 Ft-ért rendeltem és sajnos abszolút nem érte meg.
Az illata minden, csak nem finom. Állagra se jött be, nagyon darabos (és nem kicsit, hanem nagyon - kb. mint a homok zsírral összekeverve)
Használtam kb. 1 hétig, adtam neki esélyt de sajnos nagyo nem jó ez a mézes ajakbalzsam. Lehet, hogy a többi illat csúcsszuper de sajnos nekem annyira negatív vele a tapasztalatom, hogy nem fogok ezzel a márkával próbálkozni a közeljövőben. És tényleg sajnálom, hogy ez a véleményem, nem szeretek rosszat írni és annyira bíztam benne, hogy találtam egy jó kis kencét.

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab

Nivea Silk Mousse Creme Soft Tusfürdő Hab
2016. augusztus 28.

Már akkor szerelem volt első látásra amikor sok-sok évvel ezelőtt lehetett kapni - akkor valamiért beszüntették a forgalmazását. Nekem jobban tetszik a világos kék árnyalatú, mert a másik túl intenzív illatú. Kicsit féltem egyébként, hogy pikkpakk elfogy de nagyon jól bírja! Az egyik legjobb nyári beruházásom volt. Bízom benne, hogy a Nivea nem veszi le ismét a termékpalettáról.

Isana Krémszappan Mangó & Narancs

Isana Krémszappan Mangó & Narancs
2016. augusztus 27.

Jó kis termék "olcsó" kategóriában, szerintem nem olyan gázosan szárítja a bőrt, amúgy az illata is jó.
4 csillagot megérdemel :-)

The Body Shop Pink Grapefruit Testvaj

The Body Shop Pink Grapefruit Testvaj
2016. augusztus 19.

A múltkor elcsábultam a Body Shop nagy kiszerelésű testvaj akciója miatt egy újabb darabra - erre esett a választásom. Korábban már próbáltam termékmintát belőle ami bevált, ezért mertem megvenni óriási kiszerelésben.
Szeretem, mert finom az illata. Állaga tökéletes lesz nekem késő nyárra-kora őszre, amikor még nincs annyira rossz idő de már kánikula sincs.
Hozza a megszokott Body Shop minőséget, nem csalódtam benne.

Garnier Pure Active Micellás Víz

Garnier Pure Active Micellás Víz
2016. augusztus 19.

Eddig a basic Garnier micellás vizet használtam (a sima rózsaszín kupakos) és ahhoz képest annyi különbség van, hogy ebben van alkohol. Nem vagyok tőle elájulva, igazából ugyan azt tudja, mint a másik, pedig elvileg ennek jónak kéne lennie pattanásokra is.. hááát, nem. :-D
Nem hinném, hogy újra fogom venni, inkább visszatérek a rózsaszínre mert abban nincs alkohol.

The Body Shop Banános Hajbalzsam

The Body Shop Banános Hajbalzsam
2016. augusztus 19.

Eddig abszolút elégedett vagyok ezzel a termékkel, tulajdonképpen hozza a megszokott Body Shop minőséget.
Imádom, hogy igazi banán és igazi méz van benne. Az illata is szuper, de csak hajmosás közben érezhető, utána nem.
Először féltem az ár/érték arány miatt mert elég kicsi kiszerelés és valljuk be, az ára is kicsit durva.. viszont nekem eddig maximálisan bevált, szuper lesz tőle a hajam és szerencsére nem is fogy olyan gyorsan, mint első körbe gondoltam.

The Body Shop Fuji Green Tea Testvaj

The Body Shop Fuji Green Tea Testvaj
2016. május 15.

Nemrég lettem body shop rajongó. Első körben egy honeymania testvajat vettem, de ez már akkor is tetszett. Nyárra szerettem volna egy könnyedebb, frissebb illatú testvajat és emellett tettem le a voksomat.
Nagyon tetszik az illata, fürdés után enyhén nedves bőrre szoktam felvinni és nekem nagyon szuperül beszívódik, ami melegebb időben tényleg plusz pont.
Már lassan 2 hónapja használom és nem tapasztaltam semmilyen negatívumot :-)