vwrita

Regisztráció dátuma: 2013. január 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. január 31.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló Sampon
2021. május 5.

Elmondhatatlanul viszket a fejem tőle! Amióta használom azóta áll ez fent. Előtte egy sampontól sem éreztem. Elviselhetetlen érzés. Valamint amikor megmosom utána is nehéz, zsíros hatása van a hajamnak! Nagyon csalódtam benne!

Ziaja Manuka Tree Mélytisztó Bőrradír

Ziaja Manuka Tree Mélytisztó Bőrradír
2021. február 13.

Nagyon régóta használom. Van hogy hetente vagy hogy havonta. Ahogy ép kedvem van hozzá. Nagyon szeretem. Megfelelő hidratálás utána és nem szárít egyáltalán. Szuper szemcsés, ez nagyon tetszik.

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték

Avon Advance Techniques Tartós Krémhajfesték
2013. szeptember 13.

Sötétbarna hajamon is világosított és nagyon szép színe lett, igaz nem olyan világos mint a dobozon, de ha valaki szőkés hajra keni akkor olyan lesz neki :) Innentől csak ezt a színt veszem :)

Avon Ultra Sexy EDT

Avon Ultra Sexy EDT
2013. szeptember 13.

IMÁDOM :) ennyi pénzér telitalálat! Fiatalos, különleges, édeskés és erőteljesen lehet érezni :)

Sundance Önbarnító Tej

Sundance Önbarnító Tej
2013. augusztus 5.

Nagyon szeretem :) Igaz első próbálkozásomnál a kézfejemen csúnya lett, de tapasztalatnak jó volt :) Nem sárgít, egyenletesen barnít. Amikor egy napon át fürödtem 1-2 helyen megkopott, de ez szerintem természetes. Nekem nagyon bejött :)

Colour B4 Hair Colour Remover

Colour B4 Hair Colour Remover
2013. augusztus 5.

Csodaszer! 2 éve festett sötétbarna hajam vissza nyerte eredeti sötétszőke színét egy nagyon enyhe rezes beütéssel, de ez mellékes, majd ráfestek egy sötétszőkét és kész is :) Mindent betartottam. A szaga sem annyira hú, de büdös, olyan büdös mint egy hajfesték. Ahogy mostam le a hajam száraz lett, de a balzsam csodákra képes vele :) Semmi baja nem lett a hajamnak :)

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray

Schauma Szupergyümölcs Tápláló Hajápoló Spray
2013. június 5.

Én tegnap akadtam rá a DM-ben a leértékel cuccoknál, 450Ft-ért nem tudtam ott hagyni, de nem is bántam meg :) Az illata eszméletlen, igaz reggelre nem annyira éreztem, de a hajam mint a bársony :) Nincs gond a hajammal alapból sem, csak a vége csúnya mindig, de ez a spray olyan légy esést adott neki, hogy eddig egy kence-fice sem csinált vele ilyent. Ment az 5-ös :)

Avon Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló Tonik

Avon Solutions Beautiful Hydration Revitalizáló Tonik
2013. április 6.

Én kb 1 hónapja használom reggelente és néh este is és meg vagyok vele elégedve. Smink elöt áttörölgetem vele az arcom és felfrissülök :)

Aromax Masszázsolaj Narancsbőr Kezelésére

Aromax Masszázsolaj Narancsbőr Kezelésére
2013. április 1.

1 hete használom, de sajnos már a fele elfogyott :( Nem merem krémbe keverni, hátha nem olyan hatásos úgy. Nagyon szép lett a tónusa a bőrömnek már 1 hét alatt. Jó az illata, de én semmilyen bizsergető, égő stb.. érzést nem érzek. Ez nem tudom mit jelenthet. Eddig használt, persze mellette 2 hónapja kardió heti 2-szer és szauna plusz próbálok figyelni az étkezésemre :) Nekem eddig bevált :)

s-he Stylezone Szemöldökceruza

s-he Stylezone Szemöldökceruza
2013. március 25.

Már csak picike van belőle, de tuti újra veszem. Szép a barna színe van és természetes :)