Vyvcsyke

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2019. június 18.

Nagyon tartós illat, napokig érezni lehet a ruhán/kabáton/hajon. Én inkább ősszel-télen szoktam használni, nyáron inkább alkalmakra, mert nekem kicsit őszies illat. Két fújás bőven elég belőle, egész nap érződik.

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly

Clinique Dramatically Different Hydrating Jelly
2019. június 18.

Tavasszal szereztem be ennek a krémnek a 125 ml-es változatát eléggé akciósan. Nem zsírosít és nem fénylik tőle a bőröm, nekem hidratál is. Az adagolása praktikus, bár néha ha erősen nyomom meg kicsit túlspriccel. Egész nap érzem az arcomon, hogy hidratált és puha.

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. június 18.

Most vettem meg a harmadik 30ml-s tégelyt. Nekem nagyon bevált a termék. könnyen beszívódik, szép sima egyenletes lesz tőle a bőröm, nem ragad és nem fénylik. Felváltva használom a sárga pep-startal nyáron. Nekem bővel elég a 30-as kiszerelés, mert sokáig elég. Pozitívuma, hogy 24 hónapig áll el.

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer

Clinique Pep-Start Hydrorush SPF20 Moisturizer
2019. június 18.

Főként nyáron használom a 20-as fényvédő faktor miatt. Nagyon kellemes a felvitele, selymes puha lesz tőle a bőröm. Nem hagy ragacsos érzetet, nem fénylik és könnyen beszívódik. Nappalokra tökéletes, én picit érzem rajta a napvédő krémek illatát, de nekem ez egyáltalán nem baj, mert alapból szeretem a naptej illatot. Tavaly a 15 ml-s kiszereléssel kezdtem, az is sokáig kitartott, de most egy 30ml-em van. Pozitívum hogy 24 hónapos a szavatossága. Egy év alatt nem változott az illata és az állaga sem.

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém

Barnängen Lycka Tápláló Kézkrém
2019. május 30.

Jól és gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és az illata is nagyon jó. Kis mennyiség bőven elég belőle, sokáig elég.

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél

Himalaya Mandarinos Pórusösszehúzó Arclemosó Gél
2019. január 16.

Illatát tekintve nagyon jó, de sajnos nekem nagyon szárítja a bőröm. El fogom használni, de nem veszem újra.

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló

Lush Happy Happy Joy Joy Hajkondicionáló
2019. január 16.

Rendelés mellé kaptam ajándékba. Az illata nagyon tetszett, gondoltam jó kis termék lesz. De sajnos nagyon kiszárította a hajam, összegubancolta, alig bírtam kifésülni és iszonyat érdes száraz tapintása lett utána a hajamnak. Nekem az illata sem maradt meg a hajamban. Biztos nem veszem meg.

The Body Shop Moringa Kézkrém

The Body Shop Moringa Kézkrém
2019. január 9.

Intenzív illat, jól hidratál és hamar beszívódik. Este szoktam bekenni vele a kezem és ahogy nyomogatom még elalvás előtt a telefonom a tok is átveszi az illatát és másnap is érződik rajta. :D

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő

The Body Shop Mézvirágos Tusfürdő
2019. január 9.

Az összes TBS termék közül a mézvirágos kollekció a kedvencem, ezért mindig van otthon belőlük. Nagyon szeretem az illatát, nem szárít és jól tisztít.

The Body Shop Peppermint Candy Cane Kézkrém

The Body Shop Peppermint Candy Cane Kézkrém
2019. január 9.

Tartós az illata, jól hidratál és megszereztem belőle az utolsó darabot a boltban :D