vzorka

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrprobléma: -

bebe Soft Body Milk

bebe Soft Body Milk
2019. július 9.

Sokféle illatban van, a képen látható nekem a nagybetűs TESTÁPOLÓ ILLAT. A lányom szerint “anya illata” van. Nappalra felkenve parfüm sem kell mellé, olyan intenzív. Nem hagy ragacsos, vagy zsíros érzetet, nem is túl “vizes” állagú, de csodát sem csinál. Az én bőrömön reggelre már nyoma sincs az esti testápolózásnak.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2018. március 16.

Őszintén szólva amíg nem próbáltam, azt hittem, ez is egy túlreklámozott valami. DE NEM. Tényleg nagyon finomra őrölt, szinte krémesen terülő, csillámoktól mentes, tényleg csak fényt adó, nagyon visszafogottan is felvihető gyönyörűség. Kimondottan ajánlom azoknak, akik kezdők a highlighterezésben, vagy eddig tartottak tőle.

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2018. március 16.

Imádom. Nem ismertem korábban, de amikor "púderes" illatok után kutattam a neten, ez a parfüm állandóan ott volt az ajánlásokban. Amikor megszagoltam, azonnal szerelem lett. Nekem olyan illata van, mint ovis koromban a "jó illatú anyukák"-nak. Egyébként van benne valami testápoló/tusfürdő feeling is. Rajtam nagyon bőrbesimuló, konkrétan nincs az a mennyiség, ami sok lenne rajtam.

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2018. január 20.

Nagy megkönnyebbülésemre (tekintve, mennyibe kerül ez a termék), nem éreztem pozitív hatást a használata során, sőt, kezdetben sajnos sokszor csípte a szemkörnyékem.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Gloss
2018. január 20.

Nekem semmi extra. A színe gyönyörű lenne, ha a fürdőszobai megvilágításban látott mályvásan pigmentált csillogás a nappali fényben is ugyanaz lenne. De nem az. Már csak a fény (a lányom szerint, mintha nyálas lenne a szám 😮 ) marad. Kicsit ragacsos is az érzet viseléskor, mint bármelyik szájfénynél, és nagyon nem tartós. Ennek ellenére biztos, hogy elhasználom, de nem venném újra.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2018. január 20.

Amit vártam, a tökéletes fedés, azt gyönyörűen hozza. Nedves szivaccsal használva nincs maszk hatás. Nap végére viszont az esetenként megjelenő nagyobb pattanásokon nem tartja ez sem magát.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2018. január 20.

Nagyon jól fed, gyönyörű a finishe, ceruzát érdemes mellé használni, nekem tartós, de egész napos használat mellett picit szárít. Ennek ellenére 5*.

Clinique Quickliner for Eyes Automata Szemceruza

Clinique Quickliner for Eyes Automata Szemceruza
2018. január 20.

A smokey brown árnyalatot használom. Van ugyanilyen tartós és könnyen felvihető ceruzám, de amivel ez többet tud, az a SZÍNE. Életem első olyan árnyalata, amely az én arc- és szemszínemmel pontosan azt a visszafogott hatást kelti, amire szemceruza terén mindig is vágytam! Annyira szeretem, hogy a teljesen irreális ára ellenére is újravenném.

NYX Hot Singles Eye Shadow

NYX Hot Singles Eye Shadow
2018. január 20.

A Sint vettem meg, hatalmas csalódás, olyan semmilyen, legalábbis rajtam. Nekem az állaga sem tetszik. Nem vágyok több Nyx szemfestékre.

NYX Rouge Baked Blush

NYX Rouge Baked Blush
2018. január 20.

Nagyon pigmentált, nekem óvatosnak kell vele lennem, viszont szépen mutat a bőrön. Nagyon visszafogott a csillogása is, az én árnyalatomban nincsenek csillámok.