wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

DermaGene Cavihome Kavitációs Zsírbontó Készülék

DermaGene Cavihome Kavitációs Zsírbontó Készülék
2023. augusztus 1.

Kicsit szkeptikusan vettem meg, igazság szerint már előre átverve éreztem magam, illetve naivnak, hogy egy ilyen 'csodakütyütől' bármi hatást várok, hiszen valljuk be, az ilyesféle otthoni 'mozgás nélküli fogyasztó' dolgok nem nagyon szoktak működni és rengetegen le is szólják őket, mondván, a diétán és a mozgáson kívül semmi más nem működik. Nekem a csípőm az a terület, amivel már nagyon régóta nem vagyok kibékülve - eleve elég széles a csípőcsontom, de még vastag úszógumim is volt ott, ami baromi előnytelenül kidudorodott és belerondított a sziluettembe. Persze fogyással csökkent ez a zsírréteg, de lefaragni sehogy sem tudtam olyan mértékben, amivel elégedett lettem volna. Igazából ezért gondoltam végső kétségbeesésemben, hogy nem érdekel, akkor is kipróbálom ezt a gépet, lesz, ami lesz :D. Nos, rendszeres 5-6 alkalmas használat után kijelenthetem, hogy valóban használ! Nem azt mondom, hogy bárki ettől fog lefogyni sok kilót, de ha problémás területekről nem nagyon tudja valaki leimádkozni magáról a makacs zsírlerakódást, szerintem arra zseniálisan hatékony! Sajnos nem mértem le magam az elején, de látom, érzem, hogy több centi lement a kritikus területről és sokkal jobb lett az összkép, annyira örülök neki, hogy szavak nincsenek, olyan régóta el voltam keseredve emiatt. Ez nekem azért hatalmas dolog, mert úgy tűnik, ettől a kezeléstől most megkaphatom az esélyt, hogy végre ne szégyelljem az alakom és fel tudjak venni olyan ruhákat, amik eddig soha életemben nem jöhettek szóba..
Használatát túl hosszú lenne itt leírni de a gyakorlatban nagyon egyszerű, egyedül az kényelmetlen kicsit, hogy a kábele kissé rövid és kezelés közben útban van olykor, illetve még az, hogy könnyen ki lehet kapcsolni a gépet használat közben véletlenül. A kezelés nem fájdalmas alapvetően, viszont azt hozzá kell tennem, hogy én a legmagasabb fokozaton szoktam használni és néha tud csipkedő érzést, plusz bőrpírt okozni, bár ez utóbbi hamar elmúlik. Persze ha valakinek ez nagyon zavaró, lejjebb lehet venni az erősséget.
Amit még fontos betartani, az a használatot követő 24 órán belül a szénhidrát elhagyása/minimalizálása, rengeteg víz ivása (2-3 liter), illetve használat után közvetlenül egy kis testmozgást végezni, hogy beinduljanak a zsír lebomlásához szükséges folyamatok. Továbbra is folytatom a használatát, majd jövök vissza a fejleményekkel :)

Vízangyal Hydro Fresh Hidratáló Tusfürdő

Vízangyal Hydro Fresh Hidratáló Tusfürdő
2023. július 30.

Én is akciósan vettem - bár így sem tartozik a legjobb ár-érték arányú termékek közé, teljes áron nem hiszem, hogy megvenném. A csomagolása lehetne kicsit extrább, ez így elég fapados szerintem az árához képest. A beltartalom szintén semmi extra: átlátszó, az átlagnál sokkal folyósabb, szinte víz állagú folyadék. Bár szerencsére az adagoló nyílása nem túl nagy, így sem egyszerű szabályozni a mennyiséget, óvatosan kell önteni belőle, hogy ne jöjjön ki túl sok. Habzása visszafogott, de nekem teljesen megfelel, számomra ez nem is igazán szempont, ha tisztának érzem magam utána, ez pedig teszi a dolgát, jól felfrissít. Engem se nem hidratál, se nem szárít túlzottan - emiatt inkább nyárra való, illetve olyanoknak, akiknek nem túl problémás a bőrük. Illata számomra isteni, friss, visszafogott, természetközeli tisztaságillat. Teljesen uniszexnek mondanám, olyan termék, amit mindenki szívesen használhat nemtől, kortól függetlenül. Az illata húzza fel az értékelést 4 csillagra, igazából nem bántam meg, hogy megvettem, szeretem használni a nyári melegekben.

Estée Lauder Pleasures Intense EDP

Estée Lauder Pleasures Intense EDP
2023. május 27.

Nagyon egyedi és karakteres, klasszikusan nőies stílusú parfüm. Az ennyire virágos illatok olykor kissé idejétmúlt hatást kelthetnek, szerintem nem is túlzottan passzolnak a stílusomhoz, de ez valami isteni! Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani az illatát, mint mikor belépsz egy virágboltba és megcsap a tömény, buja virágillat, ami kerveredik a párás levegő és zöld szárak-levelek aromájával. Tavaszra ajánlott, nőiesebb stílushoz passzol leginkább: libbenő, hamvas hajtincsek, pink ajkak-körmök, lenge ruhák, szoknyák, selyemblúzok, pasztell, virágminta, magassarkúval. Napközben, munkahelyre, csajos programhoz, de akár randira is kiváló választás.

Sofia Vergara Sofia

Sofia Vergara Sofia
2022. október 25.

Nem rossz parfüm celebillathoz képest, amúgy semmi extra, de hétköznapokra, irodába, ügyintézéshez teljesen megfelel. Alkalmakra, randira azért nem fújnám. Nekem olyan kis semmitmondó, biztonsági illat, arra emlékeztet, mint mikor kijössz a fodrásztól és körbeleng a minőségi sampon, plusz hajfixáló/egyéb hajformázó szerek illata. Tartóssága megfelelő. Kifújáskor valóban érezni egy kis hasonlóságot a LVEB-el, de az összhatás messze nem olyan édes és karakteres. Ár-érték arányban korrekt, viszont nekem nem újravevős kategória.
Tipp: ajádékparfümnek szerintem jó lehet, mivel olyan kortalan, diszkrét, ápoltságot sugárzó illat, amivel nem nagyon lehet mellélőni.
Upd: levonok egy csillagot, mivel nem igazán tetszik az illata, érzek benne vmi vegyszeres mellékillatot, ami zavarja az orrom. Kizárólag munkahelyre szoktam fújni, 'oda jó lesz' alapon. Még egy előző munkahelyemen volt egy kissé kellemetlen élményem, ami nem nagyon szokott amúgy előfordulni - reggel 8-at fújtam ebből az illatból, hogy nagyjából kitartson a munkanap végéig, mivel nem szoktam napközben frissítgetni, csak akkor ha este még programom van. Mikor pedig fél óra múlva megérkeztem a munkahelyemre, a velem szemben ülő kollégám azonnal felhördült, hogy 'mi ez a SZAG' xD. Mentségére, sztem nem gondolta, hogy ez valakinek a parfümje, de kicsit szíven ütött azért, hogy nyilvánosan ilyen reakciót váltott ki. Azóta a biztonság kedvéért munkahelyre nem fújok 6 spriccnél többet magamra semelyik parfümömből...;D

Giorgio Armani Si Passione Red Maestro EDP

Giorgio Armani Si Passione Red Maestro EDP
2022. október 15.

Engem ez az illat elbűvölt az első találkozástól kezdve! Az alap Si Passione először tetszett, de hosszú távon nem tudnám viselni..mikor ismerkedtem vele, valahogy egy idő után elkezdett idegesíteni, talán mert kicsit egysíkú volt és valami hiányzott belőle (na most ez teljesen úgy hangzik, mintha nem is parfümről beszélnék :P)
A előző gondolatmenetet folytatva, ebben a Red Maestro verzióban viszont már érzem a pluszt :) Olyan, mintha kijavították volna a hibákat, hozzáraktak egy zamatos, gyümölcsös jegyet, lepuhították az éles, kiabálós akkordokat és a tartóssága is sokkal jobb lett.
Nem kell belőle sok, intenzív, de nem émelyítő, nagyon nőies, de nem csak alkalmi parfüm, szerintem bárhova lehet hasznáni, akár munkahelyre is, csak a mennyiséggel kell vigyázni. Ritkán fordul elő, hogy egy parfüm ennyire tetsszen a fejjegyektől a leszáradásig, ezt még kiemelkedő tartóssággal párosítva-számomra ez a csillagos ötös kategória. Bravo, Maestro!
Upd: Sajnos mióta sikerült beszerezni itt egy üveges maradékot és használgattam, mégsem érzem olyan tartósnak, mint mikor drogériában próbáltam. Sőt, mintha 1 óra múlva már alig éreznék belőle valamit, pedig nem spórolok vele..nem is értem, de így már annyira nem lelkesedek érte, hiszen mi értelme parfümöt használni, ha nem érződik :(( emiatt 2 csillagot levontam.

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj
2022. június 15.

Hasonló a véleményem az előttem írókhoz, nagyon cuki kis termék de semmiben sem kiemelkedő a hatása, nem kell tőle sokat várni. Arra teljesen megfelel, ha vki gyorsan fel akar dobni vmi ajakkencét amihez tükör sem szükséges, viszont egy ajakápolónál azért kicsit több színhatást és fényt ad, ugyanakkor mégsem túl hivalkodó, kikent-kifent hatású - mondjuk suliban, munkahelyen, én is amolyan munkahelyi kenegetősnek fogtam be. Az állaga valahol a szájfény és ajakolaj között van félúton, illatával nekem nincs problémám, de tényleg kicsit gyerekes, olyan műmálnás-cukorkás, kislányoknak szánt szájkencéknek szokott ilyesmi lenni. Amúgy erre a célra is kiváló lehet (első sminktermék kislányoknak, tiniknek) :D

Chanel Rouge Allure Ink

Chanel Rouge Allure Ink
2022. május 9.

Itt KM-en sikerült lőnöm 2 árnyalatot: Créatif (pink) és Vivant (korallszín). Mindkettő csodás, vibráló, élénk árnyalat, hihetetlenül üde, friss hatást kelt az arcon egy rétegben is. Elég hozzá egy kis szempillaspirál, esetleg szemceruza és már indulhatunk is, nyáron hű társaim lesznek kimozdulós, iszogatós, fesztiválozós alkalmakkor. Szuper az állaga, könnyű eloszlatni, felkenéskor vizes állagú, majd leszáradva bársonyos hatást kelt az ajkakon, nem szárít, ráncosít túlzottan (persze azért ez nem egy hidratáló rúzs, akinek nagyon száraz, vagy barázdált a szája, kis ajakbalzsamot rákenve kiküszöbölheti ezt a problémát), nem ül bele a barázdákba, tartósan ott marad, ahova kentük. Nem az a rögtön full mattra száradó formula, ezért egy ideig minimálisan kenődhet/nyomot hagyhat, tehát érdemes lehet leitatni a felső réteget, hogy gyorsabban rákössön a szájra. Inkább azoknak ajánlott akik nem félnek az erős, már-már neonos színektől, ez esetben viszont felesleges közönséges hatástól tartani, hiszen az árnyalatok különlegessége, illetve a bársonyos állag miatt nagyon igényes, csajos és vidám megjelenést kölcsönöz. A csomagolás pedig a márkától elvárhatóan csodás, van súlya, elegás, letisztult, egy élmény kézbe venni is :)

L'angelica Bodza & Csillagánizs Hab & Tusfürdő

L'angelica Bodza & Csillagánizs Hab & Tusfürdő
2022. április 21.

Jó kis tusfürdő, kellemes, krémes az állaga, pont jó a sűrűsége, könnyen el lehet oszlatni a bőrön. Az illata visszafogott de elég egyedi, púderes-virágos, lehet benne érezni az ánizst is. Kicsit engem az Alien parfümre emlékeztet, szóval aki azt szereti, annak nagyon tudom ajánlani :) Emellett jól tisztít, nem szárítja a bőrt, kiadós mennyiséget kapunk, így ár-érték arányban szerintem megéri. Ja és a flakonja nagyon dekoratív, jól néz ki a fürdőszobában :)

Matrix Biolage Advanced Full Density Densifying Spray Treatment

Matrix Biolage Advanced Full Density Densifying Spray Treatment
2022. április 20.

Én nagyobb hatékonyságot vártam ettől a márkától és ezért az árért. Nem sok dúsítást vettem észre, plusz kissé macerás a használata ezzel a szekciónként hajtőre fújkálós módszerrel. Ráadásul ha valahova túl sok jut, észrevehetően megmerevíti ott a hajat, mintha túltoltam volna a hajlakkot, szóval vigyázni kell az adagolással. Én nem vettem észre hogy hatékonyabb lenne, mint egy mezei Schwarzkopf vagy Schauma hajdúsító spray, amik 2000 Ft alatt vannak nagyobb kiszerelésben.

Matrix Total Results Miracle Creator 20 Multifunkcionális Hajápoló

Matrix Total Results Miracle Creator 20 Multifunkcionális Hajápoló
2022. április 20.

Isteni illata van, valamelyest könnyít a kifésülésen, ezen kívül viszont nem nagy durranás szerintem, én legalábbis nem vettem észre látványos változást a hajam állapotát illetően.