WAME123

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló
2019. május 15.

Nagyon különleges illata van, a creme brulée illatát juttatja eszembe ez a cukros-karamelles vanília illat. A bőrt jól hidratálja, az illatát egész nap érzem. Szerintem jó kis testápoló.:))

Oriflame Love Nature Cold Cream Ajakbalzsam Tápláló és Bőrvédő Méhviasszal és Mandulaolajjal

2019. május 15.

Finom illatú, hidratáló ajakápoló. Mindent tud, amit egy ajakápolónak érdemes. :)

Oriflame Love Nature Cold Cream Arckrém Tápláló és Bőrvédő Méhviasszal és Mandulaolajjal

2019. március 12.

Könnyed formulájú arckrém, nem zsírosít, de érezni, hogy alaposan hidratál. Jól beszívódik és nagyon finom illatú. Általában utazáshoz használom, ha nem fér be az éjszakai-nappali krém kombóm a táskába, ezt dobom be. :) Smink előtt is tökéletesen használható.

Oriflame Love Nature Cold Cream Kézkrém Tápláló és Bőrvédő Méhviasszal és Mandulaolajjal

2019. március 12.

Szuper kis krém. Valóban igazi téli, gazdagon ápoló fajta, ennek ellenére könnyen beszívódik. Nem szeretem a mézes illatot, de ez kifejezettem finom, frissítő illatú. :)

Oriflame HairX Advanced Care Volume Lift Hajdúsító Szárazsampon

Oriflame HairX Advanced Care Volume Lift Hajdúsító Szárazsampon
2018. október 14.

Nagyon illatos szárazsampon. Aki szereti az erősebb illatokat annak bátran ajánlom. Szépen eloszlik a hajon, nem kell sok belőle. Egy nappal ki tudom tolni vele a hajmosást (2-ről 3 napra). Szerintem szépen végzi a dolgát. :)

Isana Soft Blossom Compressed Deospray

Isana Soft Blossom Compressed Deospray
2018. október 14.

Egy táskába dobós olcsó kis deo sprayt akartam venni magamnak, árban pont meg is felelt. De sajnos azon kívül semmiben sem jó... Az illata nem a legjobb bár egynek elmegy, a dezodorálás szempontjából rettenetesen gyenge, de amire mostanában figyeltem fel (hosszútávú használata alatt) az, hogy időnként csíp. Irritált bőrön megértem, ha borotválkozás után az alkoholtartalom miatt csíp, de hogy így alapból is csíp, nem tudom elfogadni... :( Sajnálom, mert rendkívül megérte volna árban, de ez van, valahogy elhasználom ruhán... Ja és újra rá kellett jönnöm, hogy ne próbálkozzak alumínium mentes termékkel, mert sajna semmit nem használ...

Oriflame Activelle 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor Zöld Teával

Oriflame Activelle 24 Órás Izzadásgátló Golyós Dezodor Zöld Teával
2018. június 25.

Mióta megjelent az Oriflame kínálatában csakis ezt (és a spray változatát) használom. Annyira imádom a zöld tea illatú piperéket! A fekete ruhán kicsit meglátszik sajnos, úgyhogy ügyeskednem kell vele, de nem okoz gondot. Az izzadást megfelelően gátolja nálam, akciós árban pedig verhetetlen. :)

Oriflame Optimals Radiance Frissítő Arctisztító

Oriflame Optimals Radiance Frissítő Arctisztító
2018. június 21.

Én is meglepődtem, hogy tele van radírozó szemcsével ez a kis arclemosó. Szuperül teljesít nálam, mostanában csak ezt használom. Tökéletes a reggeli és esti rutinomba, mert kíméletes a bőrhöz, de mégis jól hámlaszt. Az illata nagyon finom friss gyümölcsös. 5*

Oriflame Optimals Radiance Bőrfeszesítő Zselés Nappali Krém

Oriflame Optimals Radiance Bőrfeszesítő Zselés Nappali Krém
2018. június 21.

Jó illatú kis hidratáló krém. Jól hidratál és ragyogóvá teszi az arc bőrét. Utazáshoz kiváló az arclemosójával együtt a kis méret miatt. 5*

Oriflame Novage Intense Skin Recharge Regeneráló Éjszakai Arcmaszk

Oriflame Novage Intense Skin Recharge Regeneráló Éjszakai Arcmaszk
2018. június 21.

Nem túl régen vettem egy szuper akció keretében (már rég fentem rá a fogam és sajna eléggé drága egy sima akció keretében is, nem hogy teljes áron..). Totál nem bántam meg. Az éjszakai krém fölé használom, vékony rétegben, ahogy a gyártó ajánlja, és reggelre tényleg szép puha, hidratált, sima lesz a bőröm. Anyukám érzékeny bőrén is jól működik. :) Remélem lesz még szerencsém ilyen akcióhoz mielőtt elfogy. :D Újravevős! :)