Wandus

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bio Bio Baby Cink-Oxidos Popsikrém

Bio Bio Baby Cink-Oxidos Popsikrém
2019. november 3.

Nagyon jó krém, kisfiam popsiját gyönyörűen ápolja. Sokáig elég, a tubusa viszont nem a legpraktikusabb, a végén nehéz kinyomni belőle a krémet.

L'Occitane Cherry Blossom

L'Occitane Cherry Blossom
2019. február 26.

Finom, lágy illatú parfüm. Nem túl tartós, lehet belőle fújogatni többször egy nap, de tényleg egy kellemes tavaszi-nyári illat.

The Body Shop Fuji Green Tea Eau De Cologne

The Body Shop Fuji Green Tea Eau De Cologne
2019. február 26.

Nagyon szeretem a könnyű, friss, enyhén fanyar illatát télen is. A túl intenzív illatú parfümök nem az én világom, épp ezért nekem ez tökéletes. Viszonylag tartós, még este is szoktam érezni magamon, igaz, nem egyet fújok belőle.

Weleda Vadrózsa Tusfürdő

Weleda Vadrózsa Tusfürdő
2019. február 10.

Szeretem a Weleda termékeket, ahogy ezt a tusfürdőt is. Az illata kicsit furcsa, nem a kedvencem, de az állaga finom krémes. A bőrömhöz kíméletes és jól hidratál.

Dr. Konopka's Hidratáló Krémes Bőrradír

Dr. Konopka's Hidratáló Krémes Bőrradír
2019. február 10.

Ez is egy nagyon jó arcradír, az illata miatt jobban szeretem, mint a mélytisztító arcradírját a termékcsaládnak. Számomra a szemcsék finomsága is pont megfelel, és puha, hidratált lesz utána a bőröm.

Terra Naturi Ringelblume Körömvirágos Kézkrém

Terra Naturi Ringelblume Körömvirágos Kézkrém
2019. február 10.

Jól hidratáló krém, de engem irritál az illata, túl erős és nem egy természetes illat számomra.

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás

Dr. Konopka's Regeneráló Arcpakolás
2019. február 10.

Szeretem a termékeiket. Az illata ennek a maszknak is nagyon jó, majdnem ugyanaz, mint a toniknak. Kellemes állagú, könnyen beszívódó, nem túl zsíros maszk, ami után a bőröm pihe-puha lesz. Nekem enyhén csípi az arcom, de ennek mértéke nem kellemetlen. Dekoltázsra is használom, ott nem csíp.

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik
2019. február 10.

Nagyon jó ez az arctonik, az egyik legjobb, amit eddig használtam. Nagyon szeretem az illatát és használata után finom puha a bőröm.

Alverde Duschpeeling Bio-Magnolienblüte Sheanuss

Alverde Duschpeeling Bio-Magnolienblüte Sheanuss
2019. február 10.

Imádom a testradírokat és szeretek mindig valami újat kipróbálni. Ezt a terméket is nagyon szeretem, igaz nem annyira sűrű, de ettől függetlenül effektív és az illata is nagyon kellemes.

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2019. február 10.

A természetes összetevőjű testradírok közül ez egy igen jó ár-érték arányú termék. Sokáig tart, finom az illata, sűrű, talán kicsit hamar felolvad a cukor. Az illata is tetszik, de jó néhány finom illatban kapható (például a Müllerben). És már elég sok helyen beszerezhető.