wardeclaredonimperfections

Regisztráció dátuma: 2020. november 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA

Paula's Choice Weightless Body Treatment With 2% BHA
2022. január 3.

Farpofákon megjelenő gyulladt csomókra használom és rendkívül hatásos , nem engedi , hogy elduguljanak a dolgok . Az ára viszont gusztustalan . :) ( továbbra is meg fogom venni , mert eddig semmi nem működött ) . Az illata olyan , mintha csokoládét és valami bűzös vegyszert kevertünk volna össze. Testes , de gyorsan beszívódik. Nem hidratál túlzottan , ami egy testápolótól nem a legjobb dolog , ezért 4 csillag .

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2021. október 24.

Nagyon szeretem , izotretinoin(medinac,roaccutane,sotret stb) kezelés alatt vetem be néha,heti 1-2-3x éjszakára , hogy az így is előjövő pattanások egy kicsit haramabb múljanak el , illetve azon célból , hogy az általános pirosságot , gyulladás utáni hiperpigmentációt egy kicsit szépítse és ezeket bőven teszi. Maga a krém könnyen kenhető , szépen terül és csak nagyon kevés kell belőle. Erősen szárít és néha csíp , mindenképpen érdemes alá- és / vagy föléhidratálni. Nagy plusz,hogy az azelainsav szinte bármilyen hatóanyaggal kompatibilisen kombinálható , maximum irritáció jelentkezik , mint probléma. A szárítás és csípés okán 4 csillag.

Uriage Bariéderm Cica-Lips Protecting Balm (Cica-Ajakápoló Balzsam)

Uriage Bariéderm Cica-Lips Protecting Balm (Cica-Ajakápoló Balzsam)
2021. szeptember 18.

Végre egy ajakapolo , amely az isotretinoin által teljesen szetszaritott számat rendbe tudja hozni . Nem túl drága és sokáig elég , nem zsíros érzetu , nincs illata , csak ajánlani tudom . A hatása viszonylag tartós , nem kell állandóan kenni újra .

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2021. szeptember 13.

Nem volt rossz, de nem volt game changer sem, viszonylag sokat és gyakran kell használni ,hogy érjen valamit.

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50

La Roche-Posay Anthelios Age Correct SPF50
2021. szeptember 13.

Óriási csalódás volt számomra. Az állaga nem rossz,egész kellemesen krémes , nem fullasztó , viszont érzékeny bőrre nem való , csíp és szárít is. Viszonylag tűrhető mértékben fénylik csak,de zsíros bőrűeknek nem ajánlom . A legnagyobb hibája az ,hogy végtelenül hajlamos arra ,hogy lemorzsolódjon az arcról. 2 csillag , otthonra ,ahol nem gáz a kukacos arcbőr , oda jó lesz. :)

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2021. augusztus 15.

Hidratált arcbőrre tettem fel és azt kell mondjam,hogy sajnos engem szárított egy kicsit . Utána pedig kicsit fénylett a bőröm és ragacsos is volt ,nehezen lehetett rá hidratálót kenni ,ugyanis nem akart terülni,helyette inkább mócsingosodott. 3 csillag,ugyanis nem egy rossz termékről van szó ,csak nem jön be mindenkinek :'D

Skintegra Atomic

Skintegra Atomic
2021. augusztus 5.

Eddig a Purito Green Cleansing Oil-ját használtam,de mivel iHerb-ről már nem rendelhető,inkább ezt vettem meg. Egyelőre teljesen jól teszi a dolgát,van egy olyan érzésem,hogy a Skintegra nagyon ért az olajos termékek formulázásához,ugyanis ez a termék is azt a benyomást kelti,mint a "Naro",ugyan olajos és zsíros,de nem "undorító" módon,szépen terül és nem fullasztó érzetű. Illata nem igazán van,ami számomra pozitív. A lepúderezett , erősen vízálló fényvédőt is könnyen lehozza.Vízzel, dörzsölés nélkül leöblíthető.Pattanást vagy bármi egyéb problémát nem okozott. Becsléseim szerint ha valaki nyakra és arcra összesen 3 pumpányit használ el,2-3 hónapig tart ki a kiszerelés.

Skintegra Naro

Skintegra Naro
2021. augusztus 2.

A The Ordinary szkvalán olaja helyett szerettem volna kipróbálni valami mást is,mivel az eléggé "gusztustalan" módon volt olajos / zsíros. Nos,ez teljesen más . Sokkal kevésbé zsíros,nincsen fullasztóan olajos érzete,mégis mélyen táplál és feltölt,reggelre még isotretinoin kezelés mellett is hidratált bőrrel ébredek.
Az ára teljesen elfogadható,a cseppentő ezerszer jobb,mint a TO-é,a csomagolás pedig gyönyörű.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. július 15.

Isotretinoin kezelés mellett használom a kifejezetten száraz bőrömre,majdnem tökéletes munkát végez,de önmagában egy kicsit kevés,még vastagon kenve is,ezért mindig kerül a tetejére egy kis squalane olaj. Összességében nem volt vele baj,szépen végzi a dolgát,jó nagy kiszerelés,tehát nagyon gazdaságos és kellemes a használata,abszolút nem fullasztó érzetű és mivel glicerines,mélyen hidratál. Egyelőre nem tudok kötekedni :)

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

The Ordinary Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%
2021. június 23.

Nem rossz,ő is tipikusan hozza az erős antioxidánsokra jellemző bizsergető,melegítő érzést. Nekem nem biztos,hogy kedvenc lesz,nagyon olajos az én alapból is zsíros bőrömre,de a használata nem mondható kellemetlennek sem. Nagyon fiatal vagyok,szóval nem várok tőle látványos változást,plusz hidratálásra vagy ha valaki egy olajosabb rétegre vágyik a rutinjában,arra tökéletes,arról nem is beszélve,hogy tele van antioxidánsokkal.