Wee

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

2070 pont

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Ombre Two Tone Ajakrúzs

Catrice Ombre Two Tone Ajakrúzs
2019. október 22.

Nekem 060 barna-piros kombó van meg. Nem vettem, a húgom adta, mivel nem használata.
Mindent értek miért.

A két szín szinte nem különbözik felkenve. Sőt annak ellenére, hogy piros, és barnás valamiért enyhén rózsaszínes az ajkaimon (?)
A két tónus egyáltalán nem látszik, valami fura káosz, két szék közül a földre.
Nem tudom mennyi volt, de nem valami hasznos termék.

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder

Essence My Must Haves Mono Szemhéjpúder
2019. október 22.

Egy szaténos narancsos, korallos szín birtokosa vagyok. Nekem nem lehet rendesen retegezni, mert a felső lehúzza, és felszedi az alatta lévőt. Taptap módszerrel sem ...
A színe sem olyan nagyon pigmentalt.

Totális pénzkidobás.

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém

L'Oreal Paris Hyaluron Specialist Nappali Arckrém
2019. október 22.

Nagyon száraz, vízhiányos bőrre nekem bevált. Nehéz krém, de 1 óra múlva szépen beszivja az arcom, szóval nem overkill. Fényes finish-e van, így ha matt arcot szeretnék a mattító púderrel is szépen működik.
Kedvezményesen 2ezerért megérte.

Balea Arc és Bikinivonal Gyantacsíkok

Balea Arc és Bikinivonal Gyantacsíkok
2019. október 11.

Bajuszra vettem.
Először féltem, hogy nem fog használni.
(Korábban sima gyantát használtam, és nyaralásra vettem Veet arcgyantacsíkokat, de az csak letépte a szőr felső részét...)

De ez jól felmelegítve tökéletes. Kicsit ragadósabb marad a bőröm felszíne utána, de a funckióját szuperül ellátja és kényelmesebb mint a csurgó gyantát felkenni:)
Csomagolás szerint egy csíkpár többször újrahasználható, de aélkül is kitart jó sokáig egy doboz.
Örülök, hogy rátaláltam!

Love Beauty And Planet Tea Tree & Vetiver Body Wash

Love Beauty And Planet Tea Tree & Vetiver Body Wash
2019. október 8.

Vietnámban vettem, ott remekül tisztított imádtam. 2 hónapig használtam 1,5 üveget.

Hazaérve a víz minősége miatt talán, de iszonyatosan szétszárította a bőröm. Mint a napégés után elkezdett hámlani a vállam, és az egész karom tőle.
Az illata unisex, ami szuper mert a zsíros bőr típussal rendelkező páromnak is jó lett így.
Kicsit túlárazott.
A csomagolás miatt a végén alig lehet kiimadkozni a flakonból. Valamint mi lecseréltük pumpás adagolósra a kupakot, így sokkal jobb volt.

Sajnos érzékeny, szuper száraz bőrre nem vált be nekem.

Innisfree No-Sebum Mineral Pact

Innisfree No-Sebum Mineral Pact
2019. szeptember 30.

Alapozó nélkül használom, arckrémes hidratálás után.

Nekem nagyon jól bevált, mert nem porzik a fejemen miközben felteszem.
Egybe olvad a bőrömmel, és nap végén sem oljasodik át az arcom.
Néha az orromnál fel kell frissíteni, de én nagyon szeretem.

Kiszerelése pedig gazdaságos, sokáig jó lesz, plussz a tükör nagyon jó, hogy van benne!

Minigood Floral Mint Finishing Loose Powder

Minigood Floral Mint Finishing Loose Powder
2019. szeptember 30.

Nagyon száraz bőröm van.
Alapvetően a kifényesedő orromra és az arccsontomra vettem, de nem vált be sajnos.
Pufival tappolva is lejött a fejemről azonnal.
Alapozó nélkül használtam, száraz bőrre, lehet ez volt a gond.
(az Innisfree NO-SEBUM MINERAL PACT-je sokkal jobban teljesített, persze az egy másik árkategória)

Balea Iced Strawberry Tusfürdő

Balea Iced Strawberry Tusfürdő
2019. szeptember 24.

Semmi különleges nincs benne, de kíméletesen tisztít. Jó az illata, ami meglepően erős.(de nem agresszív)

Tusolás után még egy ideig érezhető is az illata.
A legjobb, hogy az érzékenyebb száraz bőrt sem szárítja ki jobban. (hidratálást azért ne várjunk tőle)

Innisfree Green Tea Mineral Mist

Innisfree Green Tea Mineral Mist
2019. szeptember 16.

2019-ben már kicsit más a csomagolása és két féle szórófejjel árulják.
Az egyik kisebb szemcsés porlasztós, a másik pedig érzékelhetően nagyobb szemcséket porlaszt. (De még mindig apró finom szemcsés ez a változat is)
Nekem az utóbbi van meg.

Nekem a szuper száraz bőrőmre felfújva ragacsos marad, akkor is ha kevesebbet fújok rá. Ez 1-2óra múlva beszívódik teljesen és eltűnik ez az ragadós érzés.
Emiatt szérumot kiváltva szoktam használni púder alá. Nekem tetszett, bár az ára kicsit borsos ahhoz képest, hogy 150ml.
Az illata remek zöld teás és hamar felszívódik.

Én sem estem hanyatt tőle, de a hidratáló hatása hosszabb ideig kitart, mint egy sima termálvizes arcpermetnek.

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam

Innisfree Jeju Volcanic Pore Cleansing Foam
2019. szeptember 8.

Csodás illata van, sokáig elég a tubus és remekül teljesít. Csikorgóan tiszta lesz tőle a arcom, és nem csípi másnap az érzékeny bőrömet.
Jó érzés használni, ára sem annyira vészes.