Whammy8814

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre
2018. május 6.

Ritkán járok haza vidékre, a lehető legkevesebb cuccot szeretem cipelni magammal. Ezért vettem a legolcsóbb arclemosót, gondoltam havi 1-2 alkalommal jó lesz, semmit nem vártam tőle, csak hogy leszedje a maradék sminket. Soha nem volt pattanásos a bőröm, elvétve volt egy egy, azonban mostanában a homlokomon pici apró pöttyök lettek de nem pattanások, vagyis nem annak tűnnek. Elkezdtem használni ezt a terméket, és két áttörlés után ezek az apró pontok el is tűntek. Nekem tökéletes volt!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. december 28.

Szem alatti karikákra hasznalom. Alaposan le kell púderezni, különben csúnyán beül a rancokba. A különbséget rajzolni lehetne. Nem talaltam ebből az árkategóriából még jobbat.

Simple Kind To Skin Soothing Roll On Deodorant

Simple Kind To Skin Soothing Roll On Deodorant
2017. december 28.

Évek óta hasznalom. Frissen borotvált bőrre nem tudom használni, mert csíp. A dolgát teszi, egy squash meccs után sem voltam büdös. Azert igy írom, mert konkrétan semmi illata nincs. Egesz nap száraz a honaljam, nulla izzadás. :) nem vagyok benne biztos, hogy egészséges cucc. Igy mostanra mar váltottam, de fontosabb eseményekkor még mindig csak benne bízom.

Omorovicza Omoressence

Omorovicza Omoressence
2017. december 20.

Leírhatatlan, teljesen megéri az árát! Tisztítás után használjuk az urammal. Neki rendszeresen száraz darabkák röpködtek az arcán, de nagyon csúnyán. Amióta ezt használja, megszűnt ez a probléma, és olyan a bőre mint a babapopi :) Imádjuk!

Omorovicza Termál Tisztító Balzsam

Omorovicza Termál Tisztító Balzsam
2016. január 14.

Megmondom őszintén, nem rajongok ezekért a gyógyillatú cuccokért.... szeretem ha valaminek finom az illata és öröm a bőrömre kenni.
Ajándékba kaptam ezt a tisztítót, eddig egyszer használtam, vagyis inkább próbáltam ki. Felkentem az arcomra és inkább csodálkoztam, hogy most akkor hogy? :D de aztán felkenegettem, kicsit masszírozgattam az arcomon, aztán lemostam. Bár az eltávolítása tényleg kissé körülményes. Az omorovicza youtube csatornáján azt mondták, hogy ezt le sem kéne mosni a hagyományos értelemben, hanem valamilyen pamutkesztyűt vízbe mártani és úgy áttörölgetni az arcot, nem elúsztatva. Hát érdekes. Nem dobtam magam hanyatt tőle, de hosszútávon lehet jobb hatása lesz és akár még barátok is lehetünk :)

Update: Megvettem hozzá a kiskesztyűcskét és ezzel máris sokkal másabb! Amúgy felesleges megvenni, elég egy kis pamuttörölköző, amit benedvesítetek és azzal áttörlitek az arcotokat. Nagyon jó, olyan finom, puha utána az arcom, hogy legszívesebben egész nap simogatnám. Jár az 5 csillag. Azóta több Omorovicza termék boldog tulajdonosa vagyok és egészen beleszerettem még az illatukba is :)

Oriflame Eclat Femme EDT

Oriflame Eclat Femme EDT
2016. január 14.

Újságban tetszett meg az illat, de már óvatosabb vagyok, mert egyszer már befürödtem ilyennel.
Anyukám van kapcsolatban az oriflame-es nőcivel, így megszagolta a nála levő illatmintát. Így aztán rábólintott, gondoltam nah, nem lesz ez rossz.
És valóban! Amikor először kifújtam, nem igazán dobtam magam hanyatt, viszont kis idő elteltével azt vettem észre, hogy folyton a csuklóm szaglászom. Nagyon tetszik! Tartósságára leszek kíváncsi :)
Engem még kislány koromból a Dior - J'adore-ra emlékeztet valamiért.... :)
Azért vonok le egy csillagot, mert nem érzem azt, hogy NA, ez az én parfümöm. De ettől függetlenül tetszik és szívesen fogom magamra fújni :)

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2015. december 15.

Ajándékba kaptam anyukámtól. Imádom ... Akkor fújom az arcomra, amikor már szépen letisztogattam stb. Kb. tényleg királynőnek érzem magam, amikor ezzel fújkodom be az arcom. Most kaptam, szeretném nyárig tartalékolgatni (igen nehéz megállni, hogy ne fújjak, csábít nagyon), mert kíváncsi vagyok a meleg időben hogy teljesít. Mivel ajándékba kaptam, így az ára engem annyira nem érdekel.

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza

Essence Gel Eye Pencil Vízálló Szemceruza
2015. december 12.

Amióta bejött ez a fajta essence szemceruza, azóta használom. Nem kenődik, fent marad végig. Hidegben hajlamos a szemem könnyezni, olyankor kicsit el tud maszatolódni, de ezt el is nézem neki. Ár-érték arányban tökéletes. Feketét vagy szürkét szoktam venni, attól függ, melyik van épp a boltban. Először nem tudtam, hogy az alján a tekerővel lehet belőle kidiktálni a "hegyet", ezért elkezdtem faragni... de hát, legalább rájöttem :D jár az 5 csillag

Dove Invisible Dry Deo Spray

Dove Invisible Dry Deo Spray
2015. november 15.

Az illata, amíg kifújom még tűrhető. De pár óra után, nem is büdös leszek, hanem fura szaga lesz. Nem szeretem. Foltot szerencsére nem hagy ugyan, de az illat nekem nagyon fontos. Tovább keresek a megfelelő dezodor után.

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk

Syoss Maximális Tartás / Max Hold Hajlakk
2015. szeptember 11.

Évek óta használom ezt a hajlakkot, akkor szoktam rá, mikor még nagyon rövid volt a hajam. Ez volt az egyetlen, ami még a szélnek is ellenállt. Egyedül a szagát nem szerettem, totálisan olyan szaga volt, mint a sörnek kb. Azóta szerencsére változtattak rajta és az illata most tökéletes, a hatása is ugyanaz. Azt hiszem örök szerelmeim egyike.