wíííw

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 2.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2014. július 3.

A hajamra csak egyszer kétszer kentem, nagy macera volt és időigényes, egyébként amikor használtam erősebbnek éreztem a hajamat tőle.
Szempillára viszont csodaszer, két 3D-s szempillatöltés között sokat segített.

Manhattan Perfect Adapt Alapozó

Manhattan Perfect Adapt Alapozó
2014. július 2.

remélem nem szűnik meg, én nagyon szeretem, nekem sokkal tartósabb mint bármelyik más drágább alapozóm. a színét is szeretem, tényleg illeszkedik a bőrhöz és nem sárgulok be tőle. talán az egyetlen negatívum a pumpás kiszerelése, sajnos nekem ez a része elég hamar megadta magát, viszont könnyen lejön úgyhogy így is jól fel tudtam kenegetni.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. július 2.

nagyon féltem tőle amikor megvettem, kicsit bénán sikerül azt a bizonyos vonalat meghúzni...de kellemes meglepetés volt, sokkal könnyebb dolgozni vele mint a sima "filces" változatokkal...eddig ez az egyetlen tus, ami nap végére nem kenődik fel a szemöldökömig, szép erős fekete színe van egész nap és ehhez képest könnyen lejön lemosásnál...én kontaktlencsét használok, úgyhogy mániám nyomkodni a szemhéjamat, de sosem kenődik el, szerintem nem is veszek mást, ha elfogy valaha is...

Naomi Campbell Cat Deluxe

Naomi Campbell Cat Deluxe
2014. július 2.

Furcsa játékot játszunk ezzel az illattal...kb 5 üveggel vettem eddig, sokszor azt érzem hogy már nem az igazi, meguntam...aztán valahogy mégis visszatérek hozzá...most úgy két hónapja elfogyott, de tegnap a drogériában ismét szemeztem vele, be is fújtam magam és újra beleszerettem...azt hiszem vennem kell újra :)

Gliss Kur Million Gloss Balzsam

Gliss Kur Million Gloss Balzsam
2014. július 2.

Bedőltem a csillogó, gyönyörű kék színű csomagolásának..szeretem a gliss termékeket, de egyet kell hogy értsek...sz*rt sem ér, száraz hajra főleg nem...talán egyszer elhasználom ha nem lesz más kéznél.

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun

Hawaiian Tropic Silk Hydration After Sun
2014. július 2.

Én is láttam ma a DM-ben, remélem sosem vonják ki, nekem ez a kence vált be legjobban szoli és napozás után is, az illatát imádom, a csomagolása is nagyon tetszik.

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték

L'Oreal Prodigy 5 Hajfesték
2014. július 2.

nagy reményeket fűztem hozzá...kár volt megvenni...a gyönyörű fényes barna hajam most fakó, száraz és "színtelen"..ráadásul sokkal sötétebb mint amit vártam és sajnos nem akar kikopni :( pénzkidobás.