Wildflow

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. június 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence The Little X-Mas Factory EDT

Essence The Little X-Mas Factory EDT
2016. november 28.

Nem hallottam a limitált kiadásról, de egy ideje már vágytam egy téli parfümre, így amikor megláttam a boltban, rögtön magamra fújtam egyet a teszterből. Abban a pillanatban megnyugodtam, hogy ez nekem túl erős, szinte szúrta az orromat. Így ki is fordultam a boltból. Aztán hazafele már tudtam, hogy tévedtem. Elsőre érzékenyebb orrúaknak kifejezetten tömény lehet, ezért érdemes minimum pár percet hagyni neki, hogy önmagává szelídüljön. ;) A bogyós gyümölcsös jegy számomra tökéletesen passzol a csokis, karamelles illatokhoz. Nem túl sok, nem is kevés, nekem nagyon nagyon tetszik. Jó érzés viselni. Jó szívvel ajánlom. (Esetleg fontos lehet, hogy eddig csak a hosszabb nevű drogériákban láttam, bár az interneten decemberre ígérték mindkettőbe. Illetve az ára 1699.- érdemes lehet 10%-os kupont vinni. Nagyon fogy; amikor másnap visszamentem, már üres volt a helye, csak egy kevésbé frekventált üzletben találtam belőle.)

Balea Liebestoll Milde Seife

Balea Liebestoll Milde Seife
2016. augusztus 7.

Tegnap vettem egy pest környéki üzletben. Jóformán véletlenül láttam meg - talán facebookon ígérték, hogy hónap közepétől külön állványon lesz majd. Ehhez képest csak a szappan, a tusfürdő, plusz a pumpás kézkrém (szóval kb. a fél trendkiadás) volt kitéve, nem külön, hanem berakva a többi szappan (illetve tusfürdő, kézkrém) közé. Szóval, legyetek résen, vadászni kell... :)
Maga a szappan várakozást felülmúlóan jó illatú, harapnivalóan gyümölcsös, engem kicsit a régi piros, olvadós mikulás-cukorra emlékeztet. Nem olyan tipikusan téli illat, mint a nevéből gondolnám. Mindenképpen ajánlom :)

Balea Zucker Süß Duschgel

Balea Zucker Süß Duschgel
2016. augusztus 7.

Tegnap vettem egy pest környéki üzletben. Fél szemmel kerestem, sőt inkább véletlenül láttam meg - talán facebookon ígérték, hogy hónap közepétől külön állványon lesz majd. Ehhez képest csak ez, meg a szappan plusz a pumpás kézkrém (szóval kb. a fél trendkiadás) volt kitéve, nem külön, hanem berakva a többi tusfürdő (illetve szappan, kézkrém) közé. Szóval, legyetek résen, vadászni kell... :)
Magáról a termékről: féltem, hogy túl gejl lesz, de csak gyengéden vattacukros. Valóban nem egy rendkívüli, tömény illatfelhő, inkább kellemesen édeskés, de nekem tetszik. Nagyon jópofa ez a limitált széria, jelenleg próbálok ellenállni neki, és csak azt venni, amire szükségem is van... (de pl. a szappan várakozást felülmúlóan jó illatú!)

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval

Balea Young Soft&Care 3in1 Arctisztító Gél Gyümölcssavval
2016. június 30.

Na, ez a termék nekem a klasszikus sokat ígér, de semmi... nehéz volt lemosni, fura, meszes állaga volt, nem szívesen használtam.

Balea Cseresznyés Ajakápoló

Balea Cseresznyés Ajakápoló
2016. június 30.

Szerettem használni, jó illata volt és számomra pont megfelelő színe. Sajnos elkallódott, ahogy szoktak ezek a stiftek...

Balea Bezaubernde Freude Testápoló Krém Sárgabarack és Bazsalikom Illattal

Balea Bezaubernde Freude Testápoló Krém Sárgabarack és Bazsalikom Illattal
2016. június 30.

Nagyon szerettük... az illata fantasztikus, volt benne egy kis csavar a bazsalikommal (persze, ha nem olvasom, meg nem mondom, mi olyan kellemesen fűszeres benne :D). Tényleg sajnálom, hogy nem az állandó kínálat része, biztosan újravettem volna!

Balea Deo-Bodyspray Frischer Flirt

Balea Deo-Bodyspray Frischer Flirt
2016. június 30.

Az illata fantasztikus, friss, fanyar, frissítő. Főleg a csillaggyümölcs dominál benne, szinte harapnivaló :) szuper választás a kánikulában!

Balea Duschpeeling Buttermilk & Lemon

Balea Duschpeeling Buttermilk & Lemon
2016. június 30.

Egészen tartós az illata, a szemcsék is megfelelően radíroznak. Néha azonban sok a jóból a sütiillat, főleg miután eluntam magamon fürdés után... és a kemény tubust se szeretem használni.

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)

Jessa Intim Mosakodógél Illatmentes (régi)
2016. június 30.

Szerettem volna, ha beválik, az összetevők miatt nagyon bíztam benne, de nem lett az igazi.

Alverde Narancs és Citromfű Testpermet

Alverde Narancs és Citromfű Testpermet
2016. június 30.

Jöttem felpontozni! Egyértelműen ő lett az új kedvencem. Az illata nagyon természetes, jól érezni benne a narancsot és a citromfüvet is. Engem annyira felfrissít, hogy még egy pici mentát is vizionálok bele :)
Szerintem kifejezetten kellemes, hogy nem tartósabb az illatfelhő, mint amennyi egy testpermetnél feltétlenül szükséges. Így hőségben is bátran fújhatom, nem kell azon aggódni, hogy a környezetem besokallt-e már tőle... én abszolút nem mondanám gyengének. Nem parfüm, csak permet - pont jó így.
Az meg, hogy egy szerintem az avonos ár alatt szereztem be, csak hab a tortán. Hatalmas öt csillagot adok neki!