wildrose

19175 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

19175 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 16.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Nivea Baby Pure & Sensitive Babafürdető Loiton

Nivea Baby Pure & Sensitive Babafürdető Loiton
2021. február 16.

Nagyon kellemes, szolid, púderes illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és cseppet sem szárítja a bőrt. Külön plusz pont a pumpás adagolóért. Nagyon megszerettem, száraz bőrre jó választásnak bizonyult.

Bettina Barty Vanilla Blueberry Cupcake Tusoló- és Fürdőgél

Bettina Barty Vanilla Blueberry Cupcake Tusoló- és Fürdőgél
2021. február 16.

Csodás, áfonyás süti illatú, krémes állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a bőrt. A pumpás adagolóját is szerettem.

Isana Herzenswärme Sweet Feelings Folyékony Szappan

Isana Herzenswärme Sweet Feelings Folyékony Szappan
2021. február 16.

Nagyon kellemes, édeskés illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt. Egynek pont jó volt.

Treacle Moon Funny Cola Sparkle

Treacle Moon Funny Cola Sparkle
2021. január 28.

Csodás, igazi kóla illatú, sűrű, géles állagú tusfürdő, jól habzik, jól tisztít, de eléggé szárítja a bőrt. Ezzel együtt is imádtam.

Balea Zauberhaft Folyékony Szappan

Balea Zauberhaft Folyékony Szappan
2021. január 26.

Nagyon kellemes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt. Ezzel együtt szívesen használtam a különleges illata miatt.

Yves Rocher Téli Alma Kézmosó Gél

Yves Rocher Téli Alma Kézmosó Gél
2021. január 21.

Kellemes, édes, almás süti illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárít. A csomagolása kifejezetten tetszetős.

Balea Cake My Day Handcreme

Balea Cake My Day Handcreme
2021. január 16.

Kellemes, hűvös-barackos illatú, könnyű állagú kézkrém, elég jól felszívódik és elég jól táplál.

Balea Csillagalakú Pezsgő Fürdőbomba Feketeáfonya és Vanília Illattal

Balea Csillagalakú Pezsgő Fürdőbomba Feketeáfonya és Vanília Illattal
2021. január 5.

Nagyon kellemes illatú, szép, lila színű fürdőbomba, jól pezseg, élmény volt vele a fürdés.

Alpecin Tuning Sampon

Alpecin Tuning Sampon
2021. január 5.

Nagyon kellemes, pasis, kissé mentolos illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a hajat. Csak enyhe színező hatása van, de hajhullásra bevált.

Lady Stella Vitaline Colour Protect Shampoo

Lady Stella Vitaline Colour Protect Shampoo
2021. január 5.

Jellegtelen, de nem kellemetlen illatú, hígabb állagú hajsampon, jól habzik, jól tisztít, és cseppet sem szárította a hajam. Meglepően jól teljesített.