wircsa

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2017. október 11.

Ajándékba kaptam az első flakonnal, amit kicsit csalódottan, hogy kivonták a göndör hajra való sampont, de elhasználtam. Semmi különöset nem éreztem, de a göndör hajamnál már az is csoda, ha egy sampontól nem áll össze rasztákba. Úgyhogy ennek örülve újra vettem..mintha egy másik sampont használnék sajnos... a fejbőröm iszonyatosan viszket 2 nap után, ami eddig egyáltalán nem volt rám jellemző..illetve száraz foltokat is látok a fejbőrömön. Nem értem....

Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing Cream

Kiehl's Pure Vitality Skin Renewing Cream
2017. március 6.

nagyon puha lesz tőle az arcom, és a mézes, sűrű állag ellenére egyáltalán nem fénylik utána az arcom. Egyelőre csak mintám van, de nagyon csábító. (normál a bőröm)

Garnier Monoi Zuhanyzás Közbeni Testápoló - Száraz Bőrre

Garnier Monoi Zuhanyzás Közbeni Testápoló - Száraz Bőrre
2016. november 3.

Lusták előnyben :) Nekem ez tökéletes megoldás, nem szeretek zuhanyozás után még testápolóval is bíbelődni, de a zuhany alatt még belefér ez a 2 perc. Plusz egyáltalán nem ragadok tőle, tényleg puha lesz a bőröm, jó az illata. Valószínűleg egy normál testápolóból nem használ ennyit az ember, de valamit valamiért :)

The Body Shop Vanilla Chai Kézkrém

The Body Shop Vanilla Chai Kézkrém
2016. november 2.

Nagyon jó az illata, nem az az émelyítő vanília, hanem egy fűszeresebb illat. A hatása teljesen jó, egy mindennap, akár többször is használható kézkrém, ami gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után. Meghozta a téli készülődés első szelét :)

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit

eos Smooth Sphere Lip Balm - Summer Fruit
2016. november 2.

Lehet rosszul választottam, de nem tetszik az illata. Egyébként pedig ezt szerintem bármelyik jobb ajakápoló tudja, kérdés, hogy a design indokolja-e az árát..? Semmi extra kategória nálam.

Essence Szemöldök Ápoló Készlet

Essence Szemöldök Ápoló Készlet
2016. november 2.

Itt megfogadtam, hogy inkább költök többet kozmetikumokra, de csak azért mert olcsó, nem fogom megvenni. Egyáltalán nem működik, maximum akkor, ha bevizezem az ecsetet, ami egyébként nem túl jó minőségű műanyag sörtékből áll. Sablon nekem abszolút fölösleges volt benne.

The Body Shop Camomile Gentle Eye Szemfestéklemosó

The Body Shop Camomile Gentle Eye Szemfestéklemosó
2016. november 2.

Régebben már használtam ezt, és nagyon jó volt. Most megint ezt vettem meg, hát nekem a szempillaspirált abszolút nem szedte le. A boltban mondták, hogy változtattak valamit 1-2 éve. Ha nem nyomja bele a szemébe az ember (amikor a sminkkel keveredik a lemosó), akkor egyébként szerintem nem csíp. Picit várni kell, hogy feloldja a festéket, bár nekem most így sem működött.

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick

Max Factor Lipfinity Long Lasting Lipstick
2016. november 2.

Ez igazán se veled, se nélküled kapcsolat. Egyszerűen imádom a színét, picit erősebb rózsaszínes árnyalat, de nem hivalkodó, a szőke hajamhoz nekem ez tökéletes. Amit még szeretek benne, hogy nem szárítja ki a számat, nem is szükséges alá ajakbalzsam, sőt erősen kerülendő. És ez egyben a problémám is, egyáltalán nem tartós, első ivás/evés alkalmával az egésznek annyi.

L'Occitane Cherry Blossom

L'Occitane Cherry Blossom
2016. június 20.

Már egy éve kerestem egy új tavaszi parfümöt, de ennél jobbat nem találtam. Nem tolakodó, nagyon kellemes tisztaság illata van számomra. Minden nap alig várom, hogy használhassam!:) Lehetne tartósabb, de mivel nem parfüm ezért nem is várható el hogy egy egész napot bírjon.
Update: igazából mérges vagyok, mert ugyan imádom az illatát továbbra is, soha nem érzem magamon, és más sem érzi rajtam. Pedig van, hogy 3-4 is fújok, ami egy rendes parfümből már elviselhetetlen lenne. Ár-érték arányban így nálam 3-as, maximum...kár :(

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2016. június 20.

Ez az aktuális kedvencem. Nagyon jó az illata, alig várom, hogy használhassam. Krémes, de nem ragadósan, vagy lemoshatatlanul. Biztosan veszek még belőle.