Wivorone

Regisztráció dátuma: 2014. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lovely Matte Fedőlakk

Lovely Matte Fedőlakk
2016. április 30.

Első néhány használatig remekül működött, imádtam. Könnyű felkenés, gyors száradás és addig tartott a matt hatás amíg le nem mostam (már ha egyáltalán le lehetett mert nagyon ragaszkodó volt). De aztán teltek a napok és a használata egyre nagyobb szenvedéssel és emiatt egyre csúnyabb végeredménnyel járt. Nyúlik, málik, nem lehet normálisan kenni csak legfeljebb 80 centi vastagon és megmagyarázhatatlan feher morzsák lesznek a körmömöm száradás után. Nagyon mérges vagyok, mert ha szépen kifestem a körmöm ennek kéne megkoronáznia a manikűröm ehelyett úgy viselkedik mint egy hisztis óvodás aki nem akar haza menni a játszóházból ezért inkább megmakacsolja magát és beül a sarokba. Nem mondom hogy pénzkidobás, a maga 400-500 forintjával, de hogy többet újra nem veszem meg az is biztos.

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal

Avon Planet Spa Testápoló Balzsam Holt-tengeri Ásványokkal
2015. október 21.

Igazából nem használom túl gyakran mert nem szimpatikusak az összetevői és ezt a bőröm is észlelte,de az illata az valami ISTENI! Ráadásul nagyon jól hidratál. Az állaga miatt kicsit nehézkes a felvitel, ezért hamarabb is fogy el. A csomagolása engem idegesít, valahogy mindig sikerül becsípni, megzúzni, odacsapni vele az ujjamat, de a tégelyes megoldás tetszetős, csak az a csatt ne lenne (!).

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2015. október 21.

Nekem zsíros a bőröm és gondoltam kipróbálom, elvégre az ára sem vészes, sőt. Na szóval még csak párszor használtam, de az azt követő reggeleken végre nem úgy keltem fel mintha vaselint kentem volna az arcomra éjszakai krém gyanánt. A pórusaimat annyira nem pucolja ki, de a piros akné kezdeményeken gyönyörűen lehúzza.

Impulse Incognito Parfümdeo

Impulse Incognito Parfümdeo
2015. október 21.

Igazából nincs sok mondandóm róla, nagyon jó az illata és meglepően tartós, de tényleg. Általában felfrissítés céljából dobom be a táskámba. Most nézve az összetevőket, elég durva, de én csak a ruhámra szoktam fújni, ja és ha már itt tartunk nem hagy nyomot/foltot sem. :)

L'Oreal True Match Alapozó

L'Oreal True Match Alapozó
2015. október 21.

Valahogy ha szóba jött egy új alapozó vásárlása, a L'Oreal termékeket mindig nagy ívben kikerültem, valamiért nekem mindig a mumusom volt. De aztán! Gondolom nem árulok el nagy titkot azzal hogy én is kihasználtam a glamour napok nyújtotta lehetőségeket és fél áron megvettem a Vanilla Rose (azt hiszem) árnyalatban. Nem szoktam véleményezni egy termék csomagolását, de most kivételt teszek, mert nagyon igényes és praktikus üvege és adagolója van. És ami benne van! Nevéhez igazodva tényleg tökéletesen igazodik az arcomhoz (annak ellenére, hogy eléggé elkapkodva hoztam meg a döntést a színével kapcsolatban a tömegre való "tekintettel", de sikerült bele trafálnom) és az állaga is tökéletes. Nem bőrhibák eltüntetésére specializálódott, de hát arra a korrektor való. Viszont felvitel után, a tükörből egy pihent arcú, ragyogó tekintetű és egységes arcszínű nő látványával szembesülünk. Először bevallom megijedtem a csillámoktól és igazából a mai napig nem értem a célját, de nem zavaró pedig én rettenetesen háklis vagyok a swarovski jellegű csillogásra az arcomon. Na nem is akarom tovább szaporítani a szót, hiszen a pozitívumokat leírtam és egyelőre rosszat még nem tapasztaltam, de ha így lesz ígérem updatelek. :)

Valentino Valentina Pink EDP

Valentino Valentina Pink EDP
2015. július 14.

Épp szerettem volna valami könnyedebb nyári illatot és épp le volt akciózva így hát megvettem. Na jó azért nem ennyire spontán volt a dolog ugyanis rá már régóta vágytam és mit ad Isten akciósan, fizu után megvettem. Nem tudom Ti hogy vagytok vele de nekem a jégkása jut róla eszembe. Édeskés, lédús, játékos ugyanakkor van benne valami ami miatt ezer közül felismerném. Fiatalabb korosztálynak tudom leginkább elképzelni semmiképp sem a tekintélyt parancsoló, erős nőknek az illata. Az üvege találó bár engem kissé zavar hogy nem látok bele így csak saccolni tudom hogy mennyi van még benne. Mindenesetre nem bántam meg hogy megvettem nagyon szeretem ezt a gyümölcsös frissességet pláne hogy egész napon át tartó az illata.

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2015. július 14.

Na hát ehhez a krémhez fűződik egy kissé vicces, de ugyanennyire kellemetlen történetem avagy hogyan kötöttem ki majdnem a kórházban májproblémával "diagnosztizálva". Abban a bizonyos ilyen márkájú krémeket árusító drogériában jártam testápoló után kutatva és valamiért ezt a krémet ragadtam meg (talán a "magic" vagy a "summer" felirat vonzotta be a tekintetem) és egy gyors szaglás után ki is kötöttem a kasszánál. Haza érve az újdonság ereje hatott rám és fürdés után rögvest be is kentem vele magam. Boldogan nyugtáztam el hogy isteni az illata és jól választottam hiszen reggelre pihe puhi volt a bőröm. Lévén hogy testápoló naponta használtam, de valami megbotránkoztatta a szememet egy idő után és édesanya is kétségbeesetten telefonált körbe hogy most mi a teendő a gyerekkel ha SÁRGUL A BŐRE(!).És akkor ránéztem a testápolóra és mint derült égből a mennykő rájöttem : Magic? Summer? hiszen ez egy barnító(???)krém! Az eset után el kellett telnie bő két hétnek mire visszanyertem egészséges színemet főleg az ujjaim közötti részen ahova vastagon beleült ez a "csodaszer". Mindenesetre így, tudván hogy milyen krémmel állok szemben óvatosan ugyan, de egyszer-kétszer használom. Na de térjünk rá azért egy icipicit a pozitívumaira is,merthogy VANNAK! Először is bátorkodtam bekenni magam egy estére tudván, hogy fehér felső lesz rajta és örömmel jelenthetem ki egy izzadós, átbulizott éjszaka után hogy sehol semmi folt még a póló szélein sem. Nagyon hamar beszívódik és a legtöbb itteni véleményezővel ellentétben én szeretem az illatát. Nem foltozódik a bőrön sem és nekem egységesen kopik le. Két-három rétegben felvíve persze napokra elosztva kellemes színt kölcsönöz de ugye ha senki nem akar úgy járni mint én akkor semmiképp se vigye túlzásba. Ár-érték arányát figyelembe véve tökéletes és ha valóban barna bőrre kenjük rá akkor fokozza a már meglévő barnaságot (*tesztelve).

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
2015. július 14.

Nagyon szerettem ezt a korrektort és tervbe is van az újravásárlás, annak ellenére hogy elsőre sikerült a legvilágosabb színt választanom az én sárgás bőrtónusomhoz, így kissé nehézkes volt eltüntetni az apró hibákat úgy, hogy közben ne látszódjon egy halvány fehér folt körülötte. De hát nyilvánvalóan az én hibámból eredt ez a kis probléma. Mára már elfogyott amit kissé furcsállok is mert nekem valahogy nagyon hamar kiürült pedig nem voltak orbitális cuccok az arcomon bár lehet azért mert a szemem alá is használtam ahol mellesleg nekem tökéletesen bevált. :) Van valami furcsa illata, talán uborka, ebből következtettem arra hogy hozzáadtak valami extrát, ami miatt szépen begyógyította a "cuccokat". Nem mondanám hogy az aplikátorral kentem el az arcomon, azzal csak felvittem a problémás helyre a megfelelő mennyiséget utána az ujjammal finoman eloszlattam apró "ütögetésekkel". A lényeg ami a lényeg nekem flottul működött és mint ahogyan előbb is említettem, újra fogom venni. :)

duschdas Abendsonne Tusfürdő

duschdas Abendsonne Tusfürdő
2015. május 24.

Egy szó: Imádom! Na jó azért kicsit bővebben is kifejtem. Nyáron csak ezt használtam (mert ugyebár legjobb tudomásom szerint csak akkor kapható) és meg kell mondjam nagyon jól eltalálták az illathoz társuló képet. Tökéletesen el tudom képzelni ahogy a tengerparton, naplementekor még fürdőruhában (csak egy lenge kis valamit a nap csókolta derekam köré tekerek) sétálok és beszívom a tenger és a nyár illatát. És csak egyet tudok érteni az előttem szólóval, mert valóban pihe-puhává varázsolja a bőrömet. Már alig várom, hogy újra lássam a boltok polcain. :)

Dior Addict EDP

Dior Addict EDP
2015. május 21.

Másfél éve vettem meg és több, mint a fele megvan. Nem tudom elképzelni, hogy mindennap VELE fújkodjam magam, de mikor e csodás permet a nyakamat ékesíti, szinte érzem hogy a gátlásaimat térdre kényszeríti és felszabadítja azt a bizonyos titokzatos s káprázatos nőiességet. Sose szerettem a citrusos-friss illatokat mindig is a fűszeresebb aromájú parfümök keltetették fel a figyelmemet (többek között ilyen a másik imádott parfümöm, Lou Lou a cachareltől bár lehet azért mert ez a két illat valamennyire emlékeztet egymásra). Valóban nem kislányoknak való és kicsit ironikus is hogy ezt pont én mondom mert a korom alapján én is éppen hogy csak beletartozom a felnőtt kategóriába. Egy szó mint száz valóban szinte "függőséget" okoz és ki meg érzi ezt az illatot addig koslat utána míg meg nem találja a forrását.