wk62

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Rival De Loop Triple Lift Intenzív Szérum

Rival De Loop Triple Lift Intenzív Szérum
2017. november 4.

Akciós áron vettem, 1000 Ft-ért meggondolatlanul, mert nem találtam a megszokott szérumot a Rossmann-ban. ( Megszüntették állítólag, mint a legtöbb hasznos terméket.) Ez semmit nem ér, pedig nagyon sok szérumot kipróbáltam már eddig, de ez a legrosszabb idáig. Húzódik a bőröm amint beissza, érzem, hogy szárít. Egyébként midig használok szérumok fölé nappali krémet is, de eddig soha nem tapasztaltam egyiknél sem, hogy azonnal kellene rá még valami. Elhasználom, de legközelebb nem veszem meg. Ma bementem a DM-be és kipróbáltam egy új saját-márkás szérumjukat és azt tapasztaltam, hogy bár 30-as korosztály számára van kifejlesztve, de nagyon kellemesnek éreztem tőle a bőröm utána.

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2017. október 13.

Az illata mennyei és nem szárítja a bőröm. Üdülni voltam hosszabb időre és nem akartam tusfürdőt, meg egyéb kencéket vinni, mivel tudtam abban a városban van DM, így mindent megvettem ott. Erre esett a választásom, de utólagosan sem bántam meg. Hazatérve szokásos agyonreklámozott D@ve tusfürdőmet használtam, de két nap elteltével iszonytatóan viszkettem. Az-az érdekes eddig nem történt ilyen. Szóval biztos megszokta a bőröm ezt a kis fantasztikus csodát és hiányolta. Azóta beszereztem mindjárt hármat is, mert jelenleg akciósan lehet kapni.

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege
2015. szeptember 21.

Ez egy jó kis krém! Kimondottan vízhiányos bőrre való, legalább is így vettem észre. Barátnőmét próbáltam, így szerettem bele. Árkategóriáját tekintve olcsó, 1100 Ft, eddig jól teljesít, pörsenések, pattanások sincsenek tőle. Kellemes gyümölcsös illata van, lágy textúrájú, gyorsan beszívódó. Valóban lehet benne Q10, mert halványan sárgás a színe. Most vettem a 2. dobozzal, igaz az én bőröm annyira beszippantja, hogy 2 óra elteltével újra kell használnom. Valószínűleg télen kevés lesz ez a könnyed krém.

Golden Green Csipkebogyó Szemránckrém Retinollal

Golden Green Csipkebogyó Szemránckrém Retinollal
2015. március 14.

Használtam úgy kettő éve körül, de semmit nem tud. Nekem is mindig az volt az érzésem, hogy kevés. Azután dekoltázskrémnek kentem, mikor az alja felé értem, úgy 1/4-de volt még benne, el volt feketedve benne a krém. Undorító! Ezért az 1 pont.

Eveline Q10+R Ránctalanító Éjszakai Krém

Eveline Q10+R Ránctalanító Éjszakai Krém
2015. március 12.

Olyan zsírosbödön effektus hatása van, pedig száraz és vízhiányos az arcom. Már annyi krémmel kísérleteztem, hátha találok olcsóbbat, mint a nivea éjszakai 3500-ért, de kár volt. Az itteni vélemények miatt vettem, igaz nem volt drága, de pénzkidobás volt. Az illata szuper, de nem szívódik föl, még órák múlva sem.

Estrea Oliva Bőrfeszesítő Krém

Estrea Oliva Bőrfeszesítő Krém
2015. március 11.

A nagyon jótól messze áll! Egy hónapja vettem a patikában, de várom, hogy elfogyjon. Fölkenéskor jó, de utána úgy húzódik a bőröm. Utána még rákenem a Nivea krémemet, és akkor elmúlik az a fura érzés. Mostanában dekoltázskrémnek használom.

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)

Balea Pigmentfolt Halványító Krém (régi)
2015. február 17.

Nagyon el akarom tüntetni az apró foltjaimat, így esett a választásom erre. Rendkívülien csíp, még foltosabb lettem!!! Először is szemránckrémet teszek föl, majd ezt a szérumszerűt, majd az éjszakai krémemet. Eredmény a szemem körül bedagadva, az arcom piros lett. Soha nem tudtam, hogy érzékeny bőrű lennék. Ezek szerint a Baleás cuccokra igen, vagy a benne levő alkoholra.

Nivea Hidratáló Ránctalanító Nappali Arckrém

Nivea Hidratáló Ránctalanító Nappali Arckrém
2015. február 17.

Január elején akciósan vettem az éjszakaival együtt, 24000 Ft-ért. Elég zsíros a nappalija, felkenés után két óra múlva is ott áll az arcomon. Az éjszakai azonnal felszívódik, nincs ragacsos hatása mint a nappalijának. Rájöttem, ha vizes kézzel masszírozom a bőrömbe, akkor beszívódik. Ezért csak 4 pont.

Eveline Cosmetics Laser Precision Lifting Szemkörnyékápoló Krém SPF5

Eveline Cosmetics Laser Precision Lifting Szemkörnyékápoló Krém SPF5
2015. február 10.

Nagyon zsíros, így csak este használom már 2 hete, bár nem látszik az eredménye. A sötét karikák is megvannak, talán a duzzanaton kicsit javított.

Taft Power Hajlakk

Taft Power Hajlakk
2014. március 18.

Már három éve használom ezt a hajlakk márkát, nagyon elégedett vagyok vele. Volt aki írta, hogy ragadós és kopogós a haja tőle. Én legalább 40 cm távolságból fújom rá, finoman nyomva permetszerűen, így megvan a tartása. Nagyon kevés kell belőle, legalább fél évig egy flakonnal elég + persze előtte a hajhab.