Wolf7

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. január 3.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Olivia Shea Vaj

Olivia Shea Vaj
2021. április 5.

Megérdemli a csodaszer jellemzőt! Semelyik ajakápoló, még a gyógyszertári krémek sem tudták rendbe hozni a már sebesre száradt számat csak ez. Az illata először kellemetlen de nagyon hamar hozzá lehet szokni. Minden éjszakára használom és egész nap hidratált a szám télen és nyáron is. Kézkrémnek, arckrémnek, sebekre, és pattanásokra is bevált. Kicsit nehezen szívódik be de megéri mert tényleg csodát tesz, nagyon érzékeny bőrön is. Próbáltam más márkájút is (pl: manna) és meg sem közelíti ezt.

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo

Babydream Extra Sensitive Dusche & Shampoo
2021. március 28.

Nekem bevált. Az arcom miatt parfüm mentes sampont kerestem, mert kicsit lefolyik mosás közben. Nem tudok rosszat mondani róla, egy nagyon jó kis sampon. 4-et használtam már el belőle, nem okozott irritációt, jól habzik, könnyű vele hajatmosni. Kicsit gyógyszertári illata van, ez engem nem zavar. Könnyű beszerezni, olcsó és cuki a csomagolása. :D

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. március 28.

Gondoltam kipróbálok egy olajos lemosót, sok jót hallottam erről szóval ezt vettem meg. Nekem bevált. Dupla tisztítás első lemosójaként használom. A fényvédőmet mosom le ezzel, amit micellás vízzel csak nagyon nehezen tudtam lemosni, ez 1-2 vattakoronggal fél perc alatt lehozta. Nagyon érzékeny a bőröm de nem okozott irritációt vagy pattanásokat. Olcsó, jók az összetevői, könnyű beszerezni és sokáig elég.

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2021. március 28.

Ez az első hámlasztóm, így nem tudom mihez hasonlítani. Nagyon érzékeny bőröm van, sokáig gondolkodtam, hogy ki merjem e próbálni.. de bevált. Tényleg nagyon gyengéd, nem okozott irritációt, már az első esti használat után reggelre szebb lett a bőröm, puhább lett, halványította a régi pattanások nyomait. Én heti egyszer használom ami szerintem bőven elég. Olcsó és nagyon sokáig elég lesz.

NIOD Survival 30

NIOD Survival 30
2021. március 28.

Nagyon jó fényvédő, az egyetlen problémám vele, hogy 50-es nincs belőle. Egyszerű felkenni, bőven ellehet dolgozni mielőtt megszáradna, utána szép matt lesz. Ez az első fényvédő amire azt mondom, hogy tényleg lehet vele mutatkozni. Nagyon fehér bőröm van de nem színezte el, inkább csak egy szép, egészséges színt ad a bőrnek. Nem olcsó de nagyon sokáig elég, így nekem megéri. Pár hónapja használom és nem okozott semmilyen problémát/irritációt.

Paula's Choice Calm Restoring Moisturizer normál/száraz bőrre

Paula's Choice Calm Restoring Moisturizer normál/száraz bőrre
2021. március 27.

Életemben nem okozott még ilyen erős irritációt egy krém.. Az egész arcomat leégette ez a borzalmas arckrémnek nevezett valami. Száraz, érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőröm van (pont amire ez a krém való) és felkenés után 5 perccel az egész arcom lángolt, csípett, piros foltok lettek rajta. Szerencsémre a kisebb kiszerelést rendeltem meg. Más terméküket nem próbáltam de ezek után soha nem is fogom. Az 1 csillagot sem érdemli meg

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2021. március 22.

A sok pozitív véleményt olvasva vettem meg, egy szóval: BORZALMAS. Felkenés után azonnal irritálta az arcom, kipirosodott és pár perc után már égett is.. pénzkidobás. Érzékeny bőrre semmiképp nem jó.

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2021. január 15.

Ez az első olyan testápolóm amit tényleg beszív a bőröm, hidratál, nem hagy ragacsos réteget és semmilyen irritációt nem okoz, egyszerűen tökéletes. A márka összes terméke bevált, amit eddig próbáltam. Arcra is ezt használom éjszakai hidratálónak. Száraz, érzékeny bőrre a legjobb.

Sundance Kids 50 Sensitiv Sonnencreme Napozó Krém Gyermekeknek

Sundance Kids 50 Sensitiv Sonnencreme Napozó Krém Gyermekeknek
2021. január 13.

Nem értem a sok pozitív kommentet.. az itteni vélemények miatt vettem meg arcra fényvédőnek és ilyen rossz krémet életemben nem használtam még. Hó fehér réteget hagy és egyáltalán nem szívódott be, nagyon zsíros réteget hagy. (Nem először csalódtam a DM saját márkás termékeiben)

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2021. január 12.

A legjobb tisztító száraz, érzékeny arcra. Semmilyen irritációt nem okozott, lemosás után sem száradt ki az arcom. Megéri az árát. :)