women

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. január 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém

Avon Planet Spa Afrikai Shea Vajas Lábápoló Krém
2014. január 24.

Megdöbbenve olvasom, hogy másoknak mennyire tetszik ez az illat, én kimondottan kellemetlennek találom, hatása sem egy nagy szám, én ezt soha többet!

Avon Infinite Moment

Avon Infinite Moment
2014. január 24.

Finom az illata, de ahogy a többi avonos parfüm sem, úgy ez sem tartós....nem veszem többet újra.

Avon Senses Seventh Heaven Tusolózselé

Avon Senses Seventh Heaven Tusolózselé
2014. január 24.

Nagyon finom az illata, nekem nem tart tusolás után órákig ugyan....a többi avonos tusfürdőhöz hasonlóan szárít.

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel

Avon Advance Techniques Összecsukható Hajkefe Tükörrel
2014. január 24.

Nagyon kis aranyos darab, de fésülködésre nekem is alkalmatlan a hosszú hajam miatt, a táskámban kívülről hamar megkopott, így már nem olyan szép, de a tükör része miatt mégis szeretm magammal hordani, jó előkapni néha:)

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó

Avon Simply Delicate Krémes Intim Lemosó
2014. január 24.

Nem irritál, viszont valami kis illata lehetne, nekem nagyon light, nem a kedvencem.

Avon Pur Blanca Blush

Avon Pur Blanca Blush
2014. január 24.

Finom, de lágy illata van, frissesség érzését adja...nem tartós, de nem is drága, az illatát szeretem. Árát viszont megéri.

Avon Mattifying Alapozó

Avon Mattifying Alapozó
2014. január 24.

Közepesen mattító hatású csak. Én a solutions mattító krémet használom alapozás előtt, úgy már tökéletesen csillogás mentes az eredmény! De ez nem önmagában az alapozónak közsönhető, de olyan alapozót még nem láttam ami egyedül is ilyen hatást érne el. Nem a legjobb a fedése, ez a hátránya, maszk hatás viszont nincs. Állaga is rendben van, jól felvihető. Nekem nem büdi, hát nem is illatos, olyan semleges.

Avon Advance Techniques Ovális Hajkefe

Avon Advance Techniques Ovális Hajkefe
2014. január 24.

Még a feketét vettem belőle, kb. 4 év alatt használtam el 2 ilyen kefét a hosszú sörényemre! Szeretem, mert -bár csomós a hajam- mégis jól ki lehet fésülni ezzel a kefével anélkül, hogy kitépné a fél hajkoronámat! Most ebből a szép rózaszínből van 1 otthon, 1 a lányzóm úszós tatyójában....örülök a design váltásnak, ez a pink csajosabb és szebb mint az utódja volt :) Megéri az árát!

Avon Solutions Freshest Pure Frissítő Tonik

Avon Solutions Freshest Pure Frissítő Tonik
2014. január 24.

Frissítést és puhítást ígér, ezt meg is teszi. Viszont nekem nem vált be mégsem tonikként, mitesszerképződés beindult mellette és smink mellett a tisztító hatása sem elég erős (arcmosás után értem persze)....én inkább frissítő löttynek nevezném, nem pedig toniknak.

Avon Senses Winter Cocoon Krémtusfürdő

Avon Senses Winter Cocoon Krémtusfürdő
2014. január 24.

Nem olyan az illata mint vártam, nem hiszem, hogy veszek még belőle.