wonderbodri

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. május 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Pödör Bio Anti-Aging Olajszérum

Pödör Bio Anti-Aging Olajszérum
2020. november 27.

Nekem vízhiányos, száraz a bőröm és sajnos nem vált be - rettenetesen kipattogtam tőle és felkenve kissé éget is.

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash

Neutrogena Oil Balancing Facial Wash
2020. november 27.

Nem rossz termék, meglepő módon nem allergizál a bőrömmel. (Nem tudom, hogy kellene-e neki, de nálam nem habzik annyira.) Szerencsére nincs ragacsos, zsíros érzés a használata után, így reggel és este is használható.

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2020. november 27.

Nincs mit tenni, számomra ez a legjobb női illat - korábban Chanel-t használtam, de aztán hamar meg is untam. Ez az üvegcse egy éve van meg, és soha nem unom az illatát :)

Lehet, hogy valakinek nem tetszik a gyümölcsös vonal, inkább a fás illatjegyekkel szimpatizál, de csak azért nem húzok le egy terméket, mert nem lett a kedvencem. Azt gondolom, hogy parfüm témában csak annak "szabadna" kommentet írnia, aki meg is vette, nem csak megszagolta fél másodpercre a boltban - azt meg nyilván nem is fogja az illető megvenni, aminek nem tetszik az illata.

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2020. november 27.

Ez a púder évek óta a kedvencem! Nagyon szépen fed, egy egészséges színt ad az arcbőrömnek, anélkül, hogy sárga hatást keltene. Még talán a Glamour napokon vettem 50%-os kedvezménnyel vagy 3 darabot, de nagyon sokáig kitart egy-egy tégely!

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2020. november 27.

Nagyon szeretem, minden használat után elképesztően selymes lesz az arcom. Külön tetszik, hogy elérhető a dm-ben is, és az ára is teljesen rendben van!

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2018. szeptember 13.

Vegán, natúr, kellemes az illata és még az ára is baráti :)

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam

Barnängen All Over Rescue Testbalzsam
2018. szeptember 13.

Nagyon szépen rendbe teszi a extrém száraz bőrt, mindennapos használat javasolt!

Trend It Up Under Eye Concealer & Base

Trend It Up Under Eye Concealer & Base
2018. szeptember 13.

Nem rossz kis kence, de óvatosan vele! Ne tekerd túl, mert ugyan nem látszik, de nagyon sok anyag van az ecseten :)

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black

Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara Extreme Black
2018. szeptember 13.

Nekem sajnos nem vált be. Hiába húzom át 20x a pillákon, alig látszik a használata (plusz nap végére semmi sem marad a helyén).

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza

Trend It Up Vízálló Szemöldökceruza
2018. szeptember 13.

Nagyon tartós, és a hegy miatt könnyen lehet íves szemöldököt rajzolni :) szeretem!