xandra932

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Tom Ford Metallique EDP

Tom Ford Metallique EDP
2019. augusztus 20.

Engem nagyon megfogott az illata, a kinézetéhez hűen van az illatnak némi fémes jellege. Szerintem nem tipikusan nőies illat, a kicsit vaníliás karakter ellenére sem, bár úgy gondolom pont ezért tetszik. Egyértelműen tükrözi a luxust, viszont a tartósságával, szilázsával nem voltam elégedett...teszek még egy próbát , hátha..

Tom Ford Noir Extreme EDP

Tom Ford Noir Extreme EDP
2016. december 24.

Douglesben tett latogatasaim soran mindig megillatolom, es rendszerint racsodalkozom, hogy ferfi illatrol van szo... szamomra mindenkeppen van egy feminim vonulata, es komolyan gondolkodoba esem , hogy megvasarlom magamnak. ( nokent) . Kedves hozzaszolok, varom velemenyetek! :) <3

La Prairie Life Threads Ruby

La Prairie Life Threads Ruby
2016. február 24.

Annyira krémes, és balzsamos illat, karakterre leginkább a Samsara-hoz hasonlítanám. Nem kifejezetten nagyon fiataloknak készült, én úgy érzem. Decens, elegáns, intelligens nőn tudom csak elképzelni. Kifejezetten tetszik , hogy egyáltalán nem érződik semmiféle szúrósssága, ugyanakkor nemis negédes. Egy törékeny nőt juttat eszembe, aki kecsesen végigsétál az úton, mintha a vörös szőnyeg lenne ! :)) Nagyon jó benyomást tett rám :)

Gres Lumiere Noire EDP

Gres Lumiere Noire EDP
2016. február 24.

Különböző blogokon olvasva róla, elkezdett érdekelni. Kíváncsi voltam, mit tudhat, ha a Coco Mademoiselle-hez hasonlítják. Már majdnem megrendeltem iparfümériáról, egyedül az tartott vissza, hogy 100ml-s a kiszerelelés. Pár hónapra rá, Barcelonában tett látogatásom során megszagoltam...húúú hát komolyan mondom, összetehetem a 2 kezem , hogy nem rendeltem meg. Tömény , cukros, fojtogató tömegillat, amit a legtöbb teccelegni akaró 16-18 éves magára fúj, mielőtt elindul portyázni :DDD egyszó, mint száz, én nem éreztem benne a Mademoiselle-t, csak azt, hogy nagyon proli ! :/

Thierry Mugler Womanity

Thierry Mugler Womanity
2016. február 24.

Sosem értettem, Muglerék, hogy dobhattak ki ilyen illatot, amikor az Angel és az Alien ennyire megnyerő. Sokszor próbálkoztam, mert annyira szerettem volna szeretni. Kerestem benne a lehetőséget, az újat , minden egyes alkalommal amikor a kezem ügyébe került. Tetszett az üvege, a promó, és természetesen tudtam , hogy Mugler nem hagyhat cserben...soksok év után megtört a jég. Elkezdtem benne érezni a fülledt, erotikus felhangot. Már nem egy tenger-hal-füge illat számomra. Simogató tenger, de olykor vad óceán. Távoli helyeket idéz fel bennem, de ezt mindig harmonikusan teszi. Méltó Mugler nevéhez, Angel-Alien-Womanity triumvirátus birodalma az érzékek országa<3

Christian Dior Poison

Christian Dior Poison
2016. február 24.

18.születésnapi ajándékom volt ez a mesés illat. Hmm, hogy jutottam ide, hogy ilyen fiatalon ehhez nyúlok....? : ) Engem egészen kis koromtól kezdve magával ragadott a divat, nagy hatással volt rám a mamám, akinek a megjelenése mindig kifogástalan , egy igazi díva , aki fekete fürtjeivel annyira csodálatra méltó. Azt hiszem, az ő szájából hallhattam gyermekként a Chanel, illetve Dior márkát. Az előbbit mindig a klasszikus eleganciával azonosítottam, és természetesen Audrey Hepburn-nel. Borítékoltam , hogy egészen biztos kiemelkedő divatház , ha ennyire ismert. No , de a másik??? Riválisok??? Mit tudhat a Dior? Igen, ez volt a kulcsgondolat ami felkeltette az érdeklődésemet! :) Anyukám néhány éven keresztül Dior Addict-et használt , amiről egyébként a mai napig nem tudom megmondani szeretem-e:) Nem azért , mert lagymatag, semmitmondó illat lenne, egyszerűen csak nem az én korommal, élethelyzetemmel harmonizál. A lényegre térve azonban, a Poison illatcsalád minden tagja rabul ejtettek, kivéve a Pure Poison-t. Először a Midnight Poison lett az enyém, majd a felnőtté válásom napján megkaptam a Poison-t. Ez az illat az aláírásommá vált. Mindigis kilógtam a sorból. Én voltam az a 18 éves lány, aki a gimnázium folyósóján húzta maga után ezt a csodát, s feltűnést keltett Prada Candy és Paco Rabanne Black XS közt. Aki ilyen, azt divat nem szeretni, de néhányaknak szerelemmel szeretni. Ezt úgy magamról és az illatról egybevetve! :) Szappanos , tündöklő leszáradás jellemzi, ami annyira képviseli számomra a tiszta erkölcsöt, de ez játékosan keveredik a szilvával, és egy szirupos gumicukor illattal , ami a kifujástól kezdődően fokozatosan halványul. Magabiztos, de nem tolakodó. Nem mondanám korhoz kötött darabnak, személyiség, megjelenés kérdése, hogy egy harmonikus egésszé forr-e velünk ! :) Aki a leírásom alapján magára ismer, annak mindenképpen életreszóló kedvence lesz! SZERELEM! :))

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2016. február 24.

2008 tájékán ismerkedtem meg ezzel az illattal kb. 16 évesen . Rögtön az enyém lett egy 100ml-s kiszerelés, ugyanis első illatolásra megragadt. Annyira impulzív és minden konvenciót felborító.Mi más is kellhetett volna egy szárnybontogató kamasznak?! Aztán telltek hónapok, s 1 év használat után annyira elnyomónak , túlzásnak éreztem: ( Miután elfogyott, évekig rá se néztem, aztán a felnőttkor küszöbén kb 20 éves koromban, annyira de annyira felkeltette az érdeklődésemet Eva Mendes a kampányvideóban. Hát mi következett??? Douglesben , Müllerben tett látogatásaim során folyton, mágnesként vonzott a Mugler -pult. Megállapítottam , hogy a toilette verziót jobbnak, pont elégnek találom, így hát beszereztem. Kezdetekben nagyon kedveltem, mivel egyben úgy éreztem , visszanyúltam a múltba, de újat is kaptam. Kb. 20 ml elhasználása után tudtam, hogy a szerelem mégsem bontakozott ki köztünk. Finom ,finom...de nincs az a bummm, ami annyira attraktívvá tenné az illatot. Mugler -t szerintem vagy istenként kell tisztelni vagy elkerülni. Ambivalencia. Természetesen a fantáziámat továbbra sem hagyta nyugodni,beszereztem újra az edp-t. Nekem ez az illat gondtalan kamaszkor, felnőtté érés, a nőiességem kibontakozása, férfias keménység az élethez...egyszóval MINDEN, ammenyi szerepben él egy nő. Bámulatos! A csuklómra fújva egésznap szüntelen szagolgatom, azért tud valamit NEM??? <3