xbarbarella

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal
2019. február 13.

Nekem sajnos nagyon nem jött be ez a szappan. A hulladékmentes életmódom egyik lépéseként próbáltam ki, de csalódnom kellett. Az első pár hajmosáskor tetszett, még puha volt a derékig érő hajam, nagyon lelkes voltam, aztán minél többet használtam, annál több probléma jelentkezett. Szerencsére mindig is elég volt kb másfél hetente hajat mosnom, viszont ettől a szappantól iszonyatosan gyorsan zsírosodik. Egyedül a hajmosás napján szép a hajam, utána már össze kellett fognom, aztán maximum 3 nap után mosás. Arról nem beszélve, ha még sportoltam is... A másik nagy csalódás, hogy a hajam teljesen olyan, mint ami tönkrement. A fésülködéssel sosem volt problémám, viszont most szó szerint fájdalmat jelentett ez a napi procedúra. Ráadásul olyan gubancok keletkeztek a hajamban, amit hiába próbáltam kifésülni, csupán "letörni" tudott. Ilyen korábban sosem történt. A harmadik pedig, hogy a hajam elvesztette minden fényét, egy idő után már rögtön hajmosás után lapos volt, és nagyon gyakran éreztem zsíros tapintásúnak, csomósnak a hajamat, rögtön hajszárítás után. Leálltam vele, mielőtt a hajam teljesen tönkremegy és a felétől letöredezik a nagy szárazságtól, nem tudom, mikor fogom elhasználni.

Balea Exotische Vanille Bodycreme

Balea Exotische Vanille Bodycreme
2019. január 31.

Abszolút kedvenc lett ez a csodaszer, amit fenntartásokkal vettem meg 600 forintért, elcsábulva a vanília láttán. Amint először kibontottam, és megcsapott az illata, a vaníliás krémtúró jutott az eszembe, ami gyermekkorom nagy kedvence volt, úgyhogy jól indult a dolog. Aztán amint megtapasztaltam az állagát, nagyon örültem, hogy végre nem a szokásos, vizes valami, ami 1 perc után semmivé válik a bőrömön. Nagyon klassz termék, a bőröm is szereti, úgyhogy azt hiszem, végre lehorgonyozhatok "A" testápoló mellett.

Balea Rebarbara & Vanília Testápoló

Balea Rebarbara & Vanília Testápoló
2019. január 31.

Az illata fantasztikus, és rettentően emlékeztet valamilyen cukorkára (vagy talán valami pillecukor szerű dologra?!), amire pontosan még nem jöttem rá, de imádom, hogy a pizsamám is mindig átveszi az illatát, így mindig érzem. Elég vizes az állaga, és az én fakéreg bőröm kb 2 perc alatt úgy néz ki utána, mintha nem is kentem volna be... Ezért egy pont mínusz, de legalább nem viszketek tőle és nem irritálja a bőröm.

Manu szappan Fahéjas Pötyi

Manu szappan Fahéjas Pötyi
2019. január 31.

Habár nem régóta használom, máris lenyűgözött. Még novemberben vettem a Zöldülők Vásárán, az illata egyből magával ragadott, és alig vártam, hogy az előző tusfürdőm elfogyjon. Csupa természetes összetevőből áll, ennek ellenére kitűnően habzik, imádok vele zuhanyozni, és a shea- kakaó- és egyéb jótékony vajaknak köszönhetően olyan puhává varázsolja a bőrömet, mint még soha semmi. A mák darabok pedig enyhén radírozzák a bőrömet. Nagyon klassz, biztos, hogy több szappanukat is ki fogom próbálni, pláne, hogy ők is támogatják a hulladékmentes életmódot.

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille

Alverde Sensitiv Deo Roll-On Bio Aloe Vera & Bio Kamille
2018. február 1.

Ahogy azt már többször is tapasztaltam a "mindenmentes" dezodoroknál, ennek a használata során is sokkal büdösebb vagyok a nap végére, mintha egyáltalán nem is használtam volna semmit. Hát még ha sportolok is, hujjuj... Tényleg nagyon durva, én ezt nem is értem, hogy lehetséges... Télen, otthon elhasználgatom, de ezzel emberek közé menni elég merész vállalkozás.

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2018. február 1.

Őszintén szólva meglepődtem a sok negatív értékelés láttán. Szerintem semmivel sem tud kevesebbet, mint a Garnier. Ráadásul nekem ez hozza le legjobban a sminkem, az Alverdés sminkeltávolító olaj csak szétmaszatolta a szempillaspirált az arcomon, míg ez a víz maradéktalanul leszedi az egészet. Mindig frissnek érzem az arcom a használata után, úgyhogy nekem bevált.

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream

Inecto Naturals Coconut Hand & Nail Cream
2018. január 31.

Nagyon szeretem a természetes kókuszos illatát, sokáig elég, és könnyen beszívódik, így naponta többször, bárhol lehet használni.

Inecto Naturals Coconut Body Lotion

Inecto Naturals Coconut Body Lotion
2018. január 31.

Nagyon szeretem, az illata nem olyan hagyományos kókuszos, nekem valahogy természetesebbnek tűnik, nem olyan mesterséges aromás, mint általában a kókuszos dolgok. Nagyon jó, krémes az állaga, alaposan el kell kenni, hogy ne maradjon fehér csík a lábamon, de ezáltal még puhább lesz tőle a bőröm. És szeretem, hogy nem tesztelnek állatokon.

Green Pharmacy Gyógynövényes Folyékony Szappan Homoktövis Kivonattal

Green Pharmacy Gyógynövényes Folyékony Szappan Homoktövis Kivonattal
2018. január 31.

A barátommal elég érzékenyek vagyunk mindenféle szappanra, viszont eddig ez az egyetlen, amitől egyikőnk sem lett kiütéses. Nagyon jó az illata is, mindig újra vesszük.

Green Pharmacy Gyógynövényes Testvaj Shea Vaj és Zöld Kávé

Green Pharmacy Gyógynövényes Testvaj Shea Vaj és Zöld Kávé
2018. január 31.

Egy időben sokszor megvettem, mert nem volt kedvem más testápolóval kísérletezni. Nagyon szerettem az illatát, viszont túl vizesnek találtam az állagát, a száraz, ekcémás bőröm nagyjából 20-40 mp alatt úgy beszívta, mintha nem is kentem volna be. Így sajnos elég gyorsan elfogyott, aztán az ára miatt nem akartam olyan sűrűn venni.