Xéni

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

2030 pont

Regisztráció dátuma: 2013. január 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2014. augusztus 6.

En kedvelem, evek ota hasznalom. Veszem a nagy kiszerelesut, es utantoltom a kis taskabarat tubusba. Nem ragacsos, ha nem egy fel litert ontunk a kezunkbe, es nincs ize sem. (tudom ez fura, de volt olyan kezfertotlenitom, hogyha csak a szam kozelebe nyultam, olyan erzes volt, mintha korbenyaltam volna egy domestos flakont...)

Balea Bőrsimító Sarokreszelő

Balea Bőrsimító Sarokreszelő
2014. augusztus 6.

Hat ez valoban a legszupibb sarokreszelo, imadom. :)

Real Techniques Modern Natural Makeupkit

Real Techniques Modern Natural Makeupkit
2014. július 26.

Ilyen elhamarkodott velemenyt meg nem nyilvanitottam, de megis szogezzuk le a tenyeket. Alapvetoen a piwiwoo lanyok imadnivaloak, es hatalmas sikereket ernek el, teljesen ertheto modon. Fantasztikus munkat csinalnak, es az ecseteik is hihetetlen nepszeruek, mert csucsminoseg elerheto aron. Mi mas kellhetne. Varattam magam a paletta beszerzesevel, de nagyon tetszett az otlet, hogy vmi ujjal rukkoltak elo. Vegul beadtam a derakam es beruhaztam erre a csodadobozra. Maga a csomagolasa nagyon igenyes, holott a merete nem teljsen indokolt. Egy ajandek tusecsetet is kuldenek hozza, ami lazan a csomagba van dobva, mintha ha csak tenyleg ott allnanak a boritek felett es gondolnak, 'hm, de szimpi vasarlo, kuldok neki egy kis meglepit'. :) Ma hasznaltam eloszor, es a szemhejpuderek csudijok, nagyon szep szinek, es nagyon szepen satirozhatoak, a pirosito gyonyoru, termeszetes, es a highliter is szupi. Bar egyszerre mindent meg nem probaltam, nagyon elegedett vagyok eddig az eredmennyel. Tovabbra is maradok hat toretlen hive a Real Techniques-nek. :)

Tangle Teezer The Original

Tangle Teezer The Original
2014. július 7.

Nagyjabol masfel-ket eve ruhaztam be a vaddisznosorte kefere, mondvan az lesz a tuti. Huzni tenyleg nem huzza a hajat, de nem igazan tud melyre hatolni, plusz total elektromos lesz a hajam, barki, barmit mond. Namarmost, tudom jol, hogy nagyjabol en vagyok az utolso lany a Foldon, aki csak most fedezte fel ezt a mifene kefet. :) Gondoltam ide vele, de vajon miert ennyi az ara??? Akadt egy kis kedvezmeny es mar egre-fore szembejott velem, vegul enyem lett. Na ez aztan vegre konnyen, gondolkodas nelkul kibontja a derekig ero hajam, valamint indokolatlanul selymesse es fenyesse is varazsolja. Mondjuk most is egy csomo ido a fesulkodes, mert annyira jo erzes, hogy nehez abbahagyni. :) Ez tenyleg csoda!

Urban Decay Primer Potion Original Szemhéjalapozó (régi)

Urban Decay Primer Potion Original Szemhéjalapozó (régi)
2014. július 2.

Ket tegely avonos szemhejalapozot hasznaltam, ami meg mindig szuper, de lehetosegem volt akciosan megvenni ezt. A kisebb verzio van meg, de valoszinusitem ez is jo idore eleg lesz, csak egy csoppnyit kell hasznalni, es szupertartos sminkunk lesz. Nagyon profi termek, megbizhato minoseg.

Collection 2000 Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer

Collection 2000 Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer
2014. július 2.

minden szempontbol tokeletes. Bar jo ideig vadasztam a legvilagosabb arnyalatot, de aldom a kitartasomat, mert imadnivalo termek!

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30

Paula's Choice Resist Super-Light Daily Wrinkle Defense SPF30
2014. július 2.

Ez egy szuper fenyvedos krem. Mar tobbet is probaltam Paulatol, de mindegyiktol nagyon fenylettem, ezert probaltam ki ezt. Igaz a hidratalasa nem mindig eleg, nem nagyon szeppe varazsolja az arcom. Hibatlan!

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. július 2.

Egy fokkal jobb erzes ezt hasznalni, mint a Lorealt, de ez sem tokeletes a szemfestek eltavolitasban. Nincs tobb kiserlet, innentol vissza a Biodermahoz.

The Body Shop Málna Tusfürdő Gél

The Body Shop Málna Tusfürdő Gél
2014. július 2.

Nagyon szeretem a Tbs tusfurdoket, beujitottam ezt a kis malnafoldet, es en imadom. Szokasos minoseg, isteni illat. Mar uton az utanpotlas is. :)

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos

Balea Bőrradíros Tusfürdő Tejes-Citromos
2014. június 11.

En nagyon kedvelem, spontan vasaroltam, de megeri az arat. Isteni az illata, es remekul radiroz.