XiaMengTing

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2018. március 17.

Általában 2-3 órára mattítja le valamelyest az arcomat, ami egész jó teljesítmény, ahhoz képest, hogy a bőröm extrán zsíros, ráadásul a páratartalom is gyakran elég magas errefelé. Nem fehéríti le az arcom, nem kelt maszkos hatást, nem nehezíti el, pattanásokat sem okozott. A csomagolását nem szeretem annyira, de mivel a termék maga jó, ezért nem vonok le pontot.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2017. november 21.

Már elhasználtam egy üveggel, de újra fogom venni. Hiába zsíros a bőröm, nagyon vízhiányos is. Viszont mióta ezt használom, egyáltalán nem feszül a bőröm. Hidratálót persze használok még mellé, de így együtt tökéletes. Igazából többet nem is vártam ettől a terméktől, úgyhogy nagyon elégedett vagyok vele. Kissé ragacsos, de 1-2 perc alatt felszívódik.

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs
2017. október 24.

Red My Lips árnyalatban vettem meg. A színe nagyon tetszik, az illata kellemes, nem tolakodó, és miután felkenem, már nem érződik. Elég krémes formula, úgyhogy szájceruzával használom. Kb. 3-4 óráig marad fenn, az evést nem bírja, az óvatos ivást igen. Nem szárítja az ajkaimat. Drogériás viszonylatban ez a kedvenc rúzsom. A színválaszték is nagyon szép, a Maroont még biztos meg fogom venni.

Essence Matt Matt Matt Rúzs

Essence Matt Matt Matt Rúzs
2017. október 24.

02 árnyalatban van meg, természetes, MLBB szín, ami munkahelyre is tökéletes. Szépen fed, viszonylag tartós is, az óvatos ivást jól bírja, az evést már nem igazán. Érdemes előtte leradírozni az ajkakat, mert kiemeli a száraz részeket. Nekem szárítja a számat, főleg, ha egymás után két nap ugyanezt használom. Az illata szerintem nagyon erős, sajnos sokáig meg is marad felkenés után. A hibái ellenére pozitív csalódás volt ez a rúzs, nem fűztem hozzá nagy reményeket, de szívesen használom, és a szín pont illik hozzám. A sötétebb árnyalatokból nem hiszem, hogy vennék, mert nagyon foltosnak tűntek a kézfejemen, de a világosabb árnyalatok között lehet, hogy még szétnézek.

Catrice Szemöldökceruza

Catrice Szemöldökceruza
2017. április 17.

Nem régóta használom, de hamar megszerettem. Könnyű használni, nagyon természetes a végeredmény és még nap végén is a helyén van. Az ára is jó és a végén lévő kis kefét is jól lehet használni.

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2017. április 16.

Nagyon jó lemosó, alaposan tisztít, nem irritál, néha azért húzódik utána a bőröm, de nem vészesen. Az általam eddig próbált lemosók közül ez vált be a legjobban, már a másodikat kezdtem el használni. Az illata tényleg erős kicsit, de ez annyira nem zavar.

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2017. április 12.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a krémet, de sajnos nem vált be. Egyetlen problémám van vele, hogy nekem semmit sem hidratál, és nagyon kiszáradt a bőröm, míg ezt használtam. A csomagolása sem túl praktikus, de ezen túltenném magam, ha a krém maga jó volna. Általában más, testesebb krémekkel keverem, és így használom el reggelenként, de újravenni nem fogom.

bebe Young Care Quick&Clean Szemfestéklemosó

bebe Young Care Quick&Clean Szemfestéklemosó
2017. április 11.

Elhasználni se tudtam, annyira nem szerettem. Nehezen távolította el a sminket és a szememet is irritálta.

Chica Y Chico Molang Cream

Chica Y Chico Molang Cream
2017. április 10.

Télen nagyon szerette a bőröm, de most már csak este tudom használni, mert elég testes krém és fénylik tőle a bőröm. Nagyon jól hidratálja az arcom, és semmiféle irritációt nem okozott. Az illata hasonlít kicsit a patikai krémek illatára. Nyárra nem veszem meg, de télen nagyon jó szolgálatot tesz.

Skin&Lab Glacial Clay Facial Mask

Skin&Lab Glacial Clay Facial Mask
2017. április 10.

Eléggé szárít, egyáltalán nem hidratál, úgyhogy utána mindig használok valamilyen hidratáló maszkot is. Egyébként nem rossz termék, összébb húzza a pórusaimat és szabályozza valamennyire a zsírosodást is. Télen heti 1x, mostanában heti kétszer használom.