Xinezia

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. január 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Mirage EDP

Oriflame Mirage EDP
2018. október 19.

A NŐ illata. A kacér nőé, aki úgy tesz, mintha észre sem venné a férfiak pillantását. A titokzatos nőé, aki mintegy véletlenül a férfi arca előtt hajol el, pusztán azért, hogy érezze a parfümje illatát. Az ízig-vérig nő illata, aki bár képes megvédeni magát, mégis igényli a férfi támogatását, pusztán azért, hogy belekarolhasson. A nőé, aki soha nem bűnös, nem szent, csak önmaga.... MINDIG NŐ!

Update: Hiába várom, hogy visszahozzák, mégsem teszik. Hiányzik. :/

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém

Kallos Latte Tejes Kivonatú Hajpakoló Krém
2017. április 10.

Nekem nagyon kellett már egy jó minőségű hajpakolás a kemoterápia miatt elvékonyodott, eltöredezett hajamra. Ez tényleg csodát művelt vele, köszönöm neki! Csodás szer!

Christina Aguilera EDP

Christina Aguilera EDP
2017. április 10.

A csábító nő, az ízig-vérig nő illata. Szexéhes nővé változtat, ezért imádom.

Spirit of Romantic Glow EDP

Spirit of Romantic Glow EDP
2016. május 22.

Hihetetlen jó illata van. Pár hete nézegettem a kétbetűs drogériában, nagyon rákattantam, de végül nem vettem meg, csak felírtam a kívánságlistámra. Erre mit ad Isten pont ezt kaptam öcsémtől születésnapomra :) Gondolatátvitel :D :D Imádom, hihetetlenül tartós, és lenyűgöző illat! Egyszerűen egy csoda!

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Krém

Balea Q10 Ránctalanító Nappali Krém
2015. november 27.

Féltem egyből a nagy kiszerelést megvenni, ezért a termékmintájával próbálkoztam először. Mit ne mondjak... Wow! Nem mintha olyan sok ránc lenne rajtam, de a nevetőráncaim azért mostanában eléggé feltűnővé váltak, és ez már kezdett zavarni. Ezzel a krémmel, meg mintha nem is lennének. Ráadásul jó az illata is, hamar beszívódik, nappalra-éjszakára egyaránt használom. Csodaszer!

Avon Passion Dance EDT

Avon Passion Dance EDT
2015. november 27.

Édesanyám szinte csak ezt a parfümöt használja, sokszor 12 óra munka után is érezni rajta, mintha frissen fújta volna be magát vele. Jómagam évek óta csak kacérkodtam a gondolattal, hogy nekem is be kellene szereznem egyet, mire rászántam magam. Mit ne mondjak, nem bántam meg. Soha ennyi dicséretet és bókot nem kaptam még egyetlen parfümöm miatt sem, mint a Passion Dance miatt. Idegen férfi állított meg, hogy milyen parfüm van rajtam, mert Isten bizony ő is vesz a feleségének. :) Fiatal srácok jegyezték meg, amikor elmentem mellettük, hogy hű de jó illata van :) :) Most már csak azt bánom, hogy nem hamarabb szerettem bele ebbe az illatba :)

Playboy VIP Platinum EDT

Playboy VIP Platinum EDT
2015. november 27.

Vadmacskává válok, ha megérzem ezt az illatot a páromon :) :) Imádom!

Playboy Play It Sexy EDT

Playboy Play It Sexy EDT
2015. november 27.

Kacérkodó illat, az már egyszer biztos. Igazi szexparfüm :)

Shakira Wild Elixir

Shakira Wild Elixir
2015. augusztus 20.

Igazi vadmacskás illat, egyszerűen nem találok rá szavakat. De vigyázat! Nem minden nőnek áll jól ez az illat!

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték

L'Oreal Paris Sublime Mousse Krémhajfesték
2015. július 15.

Ez a hajfesték kritikán aluli... Tényleg arra sem méltó, hogy egyáltalán megkritizálja az ember. Nem érdemel fél csillagot sem, nem még egyet. :/