Xion7904

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. február 18.
Bőrprobléma: Vízhiány

Naturland Csalánlevél Tea

Naturland Csalánlevél Tea
2021. július 11.

Mindig van otthon, mert hisz egy csodaszer! Csak lusta voltam alkalmazni!

Tinédzser korban tényleg jó a patikra, kívül és belül alkalmazva!

Most meg a PMS tünetekre (puffadás, görcsök) tökéletes,+ az allergiámra (tüsszögés, stb.) is.

És akkor a többi problémákat fel sem sorolom, mert tényleg ütős a cucc!

A gyógynövényt azoknak ajánlom, akik tényleg szeretik a természetes gyógyító növényeket, és nem félnek attól, hogy az egyszerű gyógyteák tényleg hatásosak, a többi drága divatos mérgekkel ellentétben!

Gyorsan fejti ki a hatását!

Ja és szerintem nagyon kellemes az íze!

Tulasi Testradír

Tulasi Testradír
2016. április 9.

A legjobb testradír!

Magyar termék.

- Természetes alapanyagok felhasználásával készült
- Nem tartalmaz parabéneket
- Tartósítószert nem tartalmaz
- Állatkísérleteket nem végeznek a termék tesztelése során
- Minden Tulasi készítmény kizárólag tiszta, reverz ozmózis szűrővel ellátott tisztított vizet tartalmaz

Én bevizezem a testem, és hagyom hogy rászáradjon a radír. Majd jó alaposan ledörgölöm.
Szuper egyenletes, szép hidratált, tiszta test. Az illata szerintem relaxáló.

Én epilálás előtt is ezt használom, és természetesen rögtön utána is! Tuti szer!

A többi radír említésre sem méltó, a Tulasival szemben.

Egy dolog: az olaj a tégely tetején összegyűlik, ezért használat előtt összekeverem, de más "probléma" nincs a termékkel.

Erősen ajánlott!

Uriage Isofill Ránctalanító Krém Normál és Kevert Bőrre

Uriage Isofill Ránctalanító Krém Normál és Kevert Bőrre
2016. április 8.

Akció keretében vettem, de szerintem így is pénzkidobás volt!

Sajnos olyan krém, amiről nincs mit írni. :(

Olyan semmilyen, könnyű textúra, erősen illatozik, gyorsan beissza a bőr, de ennyi.

Drága, és nem jó.

Elhasználom, de többet nem veszek!

Nuxe Aroma Perfection Arclemosó Gél Problémás Bőrre

Nuxe Aroma Perfection Arclemosó Gél Problémás Bőrre
2016. április 8.

Alaplemosónak használom, reggel és este.

Tökéletes.

Nem csipi a szemet, teszi a dolgát, szép tiszta arcot kapsz a használata után.

Én utána krémezek is.

Elég sokáig elég, szerintem minőségi kis cucc.

Ajánlom!

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal

Himalaya Herbals Barackos Arcradír Természetes E-vitaminnal
2016. április 8.

Évek óta csak ezt használom radírnak.
Szuper.

Én az arcomon rajta hagyom egy picit, utána dörzsizem le.

Végeredmény: puha, egyenletes bőr.

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)

Parodontax Fluorid Fogkrém (régi)
2016. április 8.

Sajnos fogkőre erősen hajlamos vagyok, ezért én felváltva használom egy másik fogkrémmel. (Medi Blanc whitening)

A nyelvet szuperül tisztítja, de a fogkövet úgy eltünteti, hogy csak na!

Rendszeres használattal szuper eredmények érhetőek el.
Nekem kifejezetten tetszik, hogy olyan 'más' az íze. :)

Mindenképp ajánlom!

Terbisil 10 mg/g Krém

Terbisil 10 mg/g Krém
2015. szeptember 12.

4 napja használom, de ilyen hatékony és gyors cuccot még nem láttam!

Nem érdekel az összetevője, március óta szenvedtem és pikk-pakk eltűnt minden csúnyaság a talpamról!

Az összes natúr kence, ami létezik végigpróbáltam, de semmi!

Ez mindent visz!

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2014. augusztus 8.

Mielőtt az ember csak a kencékben bízna, azt azért szögezzük le, hogy több mindennel függ össze az egészségünk, szépségünk! ;)

Vízhiány, mozgásszegény életmód, stressz, ja és persze nem éppen minőségi ételfogyasztás!

A krémről:
Az egyik divatmagazinban volt egy minta, véletlen, hogy kipróbáltam. Azonnal éreztem a hatását, ami természetesen még most is tart!

1 hónapja rendszeresen használom, reggel és este: teafaszappan tisztításra, majd krém.

Most megint vettem egyet! :)

Vízhiányos, ráncosodásra erősen hajlamos bőrömre ez maga a csoda!

Használtam már Gigi krémet, más hasonló hidratálót, de ilyet még soha!

Feltöltött, sima egyenletes üde arcbőr. Nekem nem fénylik, borsónyi mennyiség elég az egész arcra, sőt még jut a nyakra is. Fél tégelyt használtam el, de olyan mohó vagyok, hogy azonnal akartam még egyet!

Szerintem a hidratálók között magasan az első helyen van. A honlapjuk leírása eléggé motiváló, kiváló marketing, egy kiváló terméknek! Az ára 5000-5500 között van, de csomagban kedvezőbb lehet.

Nekem nagyon bevált!

Balea Lábradír (régi)

Balea Lábradír (régi)
2014. július 11.

Az én lábam maga volt a sivatag, jó kis bőrkeményedésekkel. Érdekes, hogy csak a bal talpam.
Ez maga a csodaszer!
Pedikűrösöm ajánlotta, és én aztán tényleg mindent kipróbáltam, de ez alatt a 1,5 hónap alatt egészséges, puha, bőrkeményedésmentes, ápolt talpat varázsolt!

Azért hozzáteszem, hogy a vízhiányt pótoltam (3-4 liter víz), illetve a sarokreszelője és a Balea szarvasfaggyús krém kombóval lett ilyen.

A radírt minden nap használom, mivel nyár van és szandálban nyomom ezerrel, akár többször is naponta.

Mindenkinek ajánlom!

Flormar Matifying Top Coat

Flormar Matifying Top Coat
2013. október 26.

Véletlenül találtam rá. Hú, csak néztem, tényleg matt körmöt csinál! Saját (flormar) körömlakkjaimra tettem rá, és láss csodát! A normál körömlakkot felviszed, vársz - én 5 percet vártam lehet, lehet, hogy sok, de mindegy- pár percet, és áthúzod vele. ezzel is vársz, és tadam... Szuper matt! (kapásból 2 színre is kipróbáltam: szürke, és army zöldre, de tuti lesz feketén is!)
Ára: 790 Ft, én a budapesti Árkádban vettem.
Nekem azért is jó, mert ritkán veszek új színeket, így a megszokott fényes körömlakkjaim egyből új értelmet nyernek! Nem beszélve a pénztárcámról! ;)
Így ősszel, nagyon állat! Nekem tuti befutó, szerintem egész télen kedvenc lesz!