xxilaurab

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. március 19.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Tonymoly Perfect Lips Flat Bar

Tonymoly Perfect Lips Flat Bar
2017. július 18.

08 Antique Brown árnyalatban használom és imádom. Extra pigmentált, krémes és könnyű a használata. Mindenféleképpen szeretnék több árnyalatot is kipróbálni.

Rimmel Moisture Renew Rúzs

Rimmel Moisture Renew Rúzs
2017. július 12.

220 Heather Shimmer és 125 To Nude or not to Nude árnyalatok vannak meg és mindkettőt imádom. Könnyen lehet felvinni, szép a végeredmény és tartós. Egyetlen negatívum számomra az illata, valamiért nem tetszik. Sikerült mindkét alkalommal akciósan beszereznem, teljes áron nem venném meg.

Catrice Luminous Lips Ajakrúzs

Catrice Luminous Lips Ajakrúzs
2017. július 12.

150 Into The Maroon Lagoon árnyalat van meg. Végkiárusításon sikerült megszereznem és nem bántam meg. Krémes állagú és könnyen felvihető.

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs
2017. július 12.

150 Chocolate Kiss árnyalat van meg. Krémes, könnyen fel lehet vinni és pigmentált. Imádom a színét:)

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon

Schauma Silver Reflex Hamvas Csillogás Sampon
2017. július 12.

Számomra jobban bevált mint a Kallos hamvasító samponjai. Szőke ombre hajam van, a vége szinte fehér. Ott elég gyorsan beszürkül, a tetején meg szinte semmit nem hat de tény, hogy nem olyan sárga tőle a hajam. Mindig van itthon több flakonnal, akciósan mindig veszek belőle:) jól habzik és én nem vettem észre, hogy szárítana bár mindig használok balzsamot utána.

Essence Eye & Face Paletta

Essence Eye & Face Paletta
2017. július 12.

01 glow for it árnyalatban van meg. Szép, kombinálható színei vannak és a highlighter valami eszméletlen jó! Viszont nekem a legvilágosabb szemhéjpúder és a highlighter nagyon hasonló árnyalat és a blush sem valami kiemelkedő.

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles
2017. július 12.

Nagyon passzol a bőrömmel ez a rózsaszínes árnyalat, igazi kis hétköznapi, visszafogott csillogást ad:) ecsettel szoktam felvinni és maximálisan meg vagyok elégedve vele.

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Big Shot Volum' Express Szempillaspirál
2017. július 12.

Imádom. Már egy rétegben is ível és dúsít, két rétegben pedig igazi drámai hatást lehet vele elérni. Féláron jutottam hozzá de gyanítom ha elfogy, teljes áron is újravevős lesz:)

Isana 1 Perces Hajkúra Arganöl & Cranberry (régi)

Isana 1 Perces Hajkúra Arganöl & Cranberry (régi)
2017. július 12.

Ha lehet még szárazabb lett a hajam tőle pedig felvitelkor még bíztam benne és lemosáskor még egy kis puhaságot is éreztem de nagyon csúnya lett a hajam tőle.

Elite Rio Glam Girl EDT

Elite Rio Glam Girl EDT
2016. augusztus 24.

Egy internetes csere során került hozzám. Nem vártam sokat tőle, nem is ismertem azelőtt ezt a márkát de kellemeset csalódtam. Nagyon tetszik az illata és a tartósságával sincs baj. Az egyetlen baj, hogy nagyon kevés van már belőle és fogalmam sincs hogyan juthatnék hozzá, melyik drogériában vagy online hol?:( Esetleg ha valakinél kallódik egy felesleges parfüm, engem érdekelne:)