Xxmmeelliinnddaaxx

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Neutrogena Absorption Express Kézkrém

Neutrogena Absorption Express Kézkrém
2018. január 17.

Nem szivodik fel gyorsan. Ha kivarom az idot mig felszivodik viszont jo, puha kezeket kapok. Nem fogom ujra vasarolni, inkabb kiprobalok mast.

Kemon Unamy Seta Mask

Kemon Unamy Seta Mask
2018. január 17.

A hajammal csodat tett. Szep fenyes lett tole. Az illata nem jo, de ennek ellenere csak ezt hasznalom, mert ez a legjobb krem azok kozul amiket eddig probaltam.

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő

Nivea Care&Coconut Krémtusfürdő
2018. január 17.

Nekem nem jott be. Az illata nem.annyira erezheto, a boromet nem szaritotta, de nem is lett puhabb.

Mustela Babakrém

Mustela Babakrém
2018. január 17.

Ezt a kremet nagyon szerettuk, sokszor volt langvoros a gyermek feneke hiaba csereltuk pelust gyorsan es ez a krem mindig megnyugtatta a boret. Nagyon jo az illata, az allaga kremes.

Mustela Babafürdető

Mustela Babafürdető
2018. január 17.

Baba koraban hasznaltuk a lanyomnal. Nagyon jo illata van, puha volt tole a gyerek bore. Mi nagyon szerettuk.

Mustela Baba Testapoló

Mustela Baba Testapoló
2018. január 17.

Szuletesetol korulbelul 3eves koraig hasznaltuk a lanyomnak. Nagyom gyorsan felszivodik, nem ragacsos, kivaloan taplalja a bőrt.

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik
2018. január 17.

Nagyon szeretem, minden nap hasznalom. Hatalmas porusaim vannak, ez kicsit osszehuzta oket, valamint szepen tisztit es kicsit mattit a boron.

La Roche-Posay Effaclar Mat

La Roche-Posay Effaclar Mat
2018. január 17.

Nem mattit hosszan. Viszont nagyon jol hidratal, gyorsan felszivodik. En csak hideg idoszakban hasznalom, es soha nem teszek a homlokomra, mert ugy tul zsiros lesz..

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító

La Roche-Posay Fiziológiás Micellás Szerkezetű Arctisztító
2018. január 17.

Szeretem, minden nap hasznalom, nagyon jol tisztitja az arcot.

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó

La Roche-Posay Effaclar Tisztító Habzó Arclemosó
2018. január 17.

Nagyon szeretem, minden masnap hasznalom. Nagyon szepen rendbetette az arcom(tobb dolgot is hasznalok a la rochetol). Szepen tisztit, picit osszehuzza a porusokat, kicsit szarit.