xxNikixx

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál
2019. szeptember 10.

Nehéz a spirállal felvinni a festéket a szempillákra.
Valami olyan összetevő van benne amire allergiás vagyok. A szemhéjam bepirosodott, hámlott, égett tőle.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2018. október 22.

Az eddig használt legjobb testradírom. Pontosan olyan amilyennek egy testradírnak lennie kell, az illata annyira nem tetszik, de nem rossz. Bár kicsit drágának tartom teljes áron, de mivel a joy napokon 50%-os kupon volt rá így simán megvettem és nem bántam meg.

Update: sajnos az egyik önbarnítóm nem egyenletesen kopott le így gondoltam leradírozom ezzel, majd a törölközővel jól megdörzsöltem és lejött minden :O valami hihetetlen, nagyon jó termék! Még ami plusz... nincs száraz érzet, nagyon jól hidratálja a bőrömet, ez tényleg csodaszer :)

Update 2: na amit leírtam azt màr nem csinàlnà meg, ugyanis valamit megvàltoztattak rajta.... Az illata sem olyan illetve testradírnak nem nevezném, olyan mint a Fa màrkàjú "testradír" (asszem ananàszos illatú). Egy kalap sz@r az egész, nem tudom miért kell elrontani azt ami jó

Australian Gold Gelée Accelerator with Hemp

Australian Gold Gelée Accelerator with Hemp
2018. május 26.

Nagyon jó illata van, és szolizás után sincs a bőrömnek "szoliszaga". Nagyon jól hidratálja a bőrömet, egyáltalán nem szárad ki tőle. Rendszeres használata mellett egyenletes barna bőrszínem lett, bronzosítót nem tartalmaz. Ha elfogy újraveszem.

Catrice Deluxe Glow Highlighter

Catrice Deluxe Glow Highlighter
2017. október 15.

Nagyon rossz.... már ki is dobtam azóta, porzik, az ecset nem vesz fel a termékből semmit, az arcomon alig látszott... szenvedés volt...

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base
2017. október 15.

Szerintem nagyon jó primer! Az ára is jó, a mattító hidratáló krémemnél sokkal jobb. Szerintem már kb. 3x vettem újra.

Koelf Ruby & Bulgarian Rose Eye Patch

Koelf Ruby & Bulgarian Rose Eye Patch
2017. augusztus 9.

A szemeim alá eddig semmilyen csodaszérum nem volt jó, mindegyik a kukában landolt, csípték a szememet és nem is használtak semmit. De megrendeltem ezt ebay-ről, és nagyon jó, teljesen beszívja a bőröm ezt a zselés krémet. Nem irritál, teszi a dolgát. Végre megtaláltam a tökéletes szemkörnyékápolót.

Cien Tropical Summer Önbarnító Spray

Cien Tropical Summer Önbarnító Spray
2017. június 3.

Önbarnító spray-t még nem használtam sosem. Nagyon egyszerű használni, gyorsan szárad, egyenletes barnaságot eredményez, leginkább a karomon látszik az eredmény. Egyenletesen kopik. Szerintem nagyon jó!

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. február 12.

Nagyon sok jót hallottam erről az alapozóról és mivel éppen kifogyóban van a kedvenc max factoros alapozom így beruháztam erre. Sikerült a tökéletes árnyalatot megtalálnom, nagyon jó fedése van, matt (jó az orromon meg a homlokomon kicsit átfényesedik, de melyik alapozótól nem), tartós. Nekem egy a csepegtetős kivitelezés (nem tartom higénikusnak) annyira nem tetszik, sokkal jobb lenne egy pumpás verzió. De ettől még 5 csillagos termék :)

Avon Imari Elixir EDT

Avon Imari Elixir EDT
2017. február 12.

Nagyon jó illata van, azt hittem ebben is csalódni fogok de nem :) viszonylag elég tartós is.

Avon Alpha for Her

Avon Alpha for Her
2017. február 12.

Nagy reményeket fűztem hozzá, tanácsadóként igen kedvezményesen jutottam hozzá. Hát....csalódtam büdös húsvéti locsoló kölni szaga van.