xybaBence

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 13.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Clean&Clear Shine Control Bőrradír Mindennapra

Clean&Clear Shine Control Bőrradír Mindennapra
2011. augusztus 14.

Nagyon szeretem, sok kis golyócska van benne, nem úgy mint a Nivea young bőrradírban.

Nagy tévedés, hogy minden nap szabad radírozni a bőröd. Egy nap alatt nem tudnak a sejtek regenerálódni, és ne felejtsd el, hogy ha megtörlöd az arcod az is egy fajta radír.

Heti maximum 2 radírozás ajánlott, akárki akár mit ír a tubusra.

Blend-a-med 3D White Fresh Cool Water Fogkrém

Blend-a-med 3D White Fresh Cool Water Fogkrém
2011. augusztus 14.

Tényleg jó az illata, az íze is nagyon friss és üde. Mikor nap közben ráérek hogy többször fogat mossak étkezések után, akkor kellően látszódik a fehérítő hatás.

Ne feledjük nem háromszor kell naponta fogat mosni, hanem minden étkezés után. :)

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő

Palmolive Aromatherapy Absolute Relax Tusfürdő
2011. augusztus 14.

Nagyon jó illatuk van, én is nagyon szerettem őket, de rá kellett jönnöm hogy tele vannak a parfüm szó alatt meglapuló szerekkel, amiktől piros foltos lesz a bőröm és nem használom soha többet.

Herbária Cserszömörcés Szájvíz

Herbária Cserszömörcés Szájvíz
2011. augusztus 14.

Gargalizáljunk együtt vele a süss fel nap-ot reggelenként :D
Szerintem nagyon jó és hatásos.

Puma Aqua

Puma Aqua
2011. augusztus 13.

Nagyon kellemes illata van, én nem használom de nagyon tetszik ha valakin ez van :)

Head & Shoulders Classic Clean Sampon

Head & Shoulders Classic Clean Sampon
2011. augusztus 13.

Borzasztóan szárítja a hajat, és egy idő után korpásabb lesz a fejbőr mint volt, és sűrűbben kell mosni, akik ezt megtervezték, jól csinálták.

SYOSS Color Protect Balzsam

SYOSS Color Protect Balzsam
2011. augusztus 13.

Véletlen vettem color balzsamot, nem néztem milyet vettem, de elhasználtam a flakont, és bár most a hajam természetes színű, ajánlani tudom, mert nem szárít, de a parfüm ami benne van piros irritációt okozott nálam, nekem érzékeny a bőröm, lehet nálatok nem fog.

Elséve Tápláló-Tükörfény Intenzív Hajpakolás

Elséve Tápláló-Tükörfény Intenzív Hajpakolás
2011. augusztus 13.

Imádom a tükörfény családot az elseve-től. A hajpakolás hasonlóan fontos mint a balzsam, de csak reménykedem, hogy a balzsam és a pakolás valamiben eltér, mivel maximum az állaguk más egy kicsit, de más eltérés nincs.

Nagyon szeretem, kicsit sajnos szárítja a hajat, hiába a balzsam + a pakolás, de az illata őrületes.

Elséve Színvédő Sampon

Elséve Színvédő Sampon
2011. augusztus 13.

A festék ugyanúgy jött ki a hajamból mintha más sampont használtam volna, de nem szárította annyira a hajat, csak használni kell hozzá hajvédőt és balzsamot is.

Gliss Kur Oil Nutritive Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Oil Nutritive Express Hajregeneráló Balzsam
2011. augusztus 13.

Egész más volt tőle a hajam, mintha nem valódi hajam lenne, nem használtam el az egész flakonnal, mert ez valami mű vacak ami zsírossá teszi a hajat.