xyz1xyz

Regisztráció dátuma: 2020. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik
2020. május 11.

Nem mindennapos használatra vettem, csupán a pattanásos napokon használom az arclemosójával és az sos-szérummal együtt. A három termék együttesen csodákat tesz a kisebb és nagyobb pattanásokkal is.

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal
2020. május 11.

Az első néhány hajmosás után nagyon tetszett, úgy éreztem, hogy remekül tisztít, és a hullámaim is tartósabbak voltak a használata mellett.
Ahogy telt az idő azonban mintha a szappan lerakódott volna a hajamon, hiába használtam almaecetes öblítést minden hajmosás után.
A párom is használta, az ő rövid haján nem rakódott le a szappan, bár a termék csomagolásán ha jól emlékszem talán fel is tüntetik, hogy rövidebb hajhoz ajánlott. Így hosszabb hajúaknak én sem javaslom rendszeres használatra.

Balea Beach-Style Hajformázó Spray Tengeri Sóval

Balea Beach-Style Hajformázó Spray Tengeri Sóval
2020. május 11.

Egész jó kis termék. A természetes hullámokat valamennyire kiemeli. Nem szárít, inkább csak egy érdekesen száraz érzetet hagy maga után a termék, ahogy megszárad a hajon, nyilván a tengeri só miatt. Az illata valóban kellemes barackos.
Hajmosást követően még vizes hajon alkalmazva kiemeli a hullámokat, 2-3 napos haj felfrissítésére számomra nem vált be.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Perlen Serum

Neutrogena Hydro Boost Aqua Perlen Serum
2020. május 8.

Normál bőrön szerintem tökéletesen működik egyedül is, amióta elkezdtem használni, hihetetlenül puha az arcbőröm, és picit a szem alatti karikáim is halványabbak lettek.
Egy pumpálásnyi valóban elég az egész arcra.

Drop of Nature Honey Milk Szappan

Drop of Nature Honey Milk Szappan
2020. május 8.

Amikor úgy döntöttem, hogy szeretném a folyékony tusfürdőt szappanra cserélni, ez volt az első választásom. November-december környéke volt ekkor, ez az az időszak, amikor a kezem elkezd rettenetesen kiszáradni. Azért szerettem meg ezt a szappant, mert a használata mellett a kézszárazság csak nagyon enyhén jelentkezett, gyakorlatilag addig, amíg ezt használtam, nem kellett kézkrémet sem felkennem. Azért is vagyok biztos abban, hogy ennek a szappannak köszönhetem, mert alkalomadtán (családlátogatáskor) az ottani folyékony tusfürdőket használtam, amik után egyből éreztem, hogy sokkal szárazabbak a kezeim.
Végül nem vettem újra, mert szerettem volna más márkák szappanjait is kipróbálni, viszont ha valaki egy szuper szappant szeretne olcsón beszerezni, annak mindenképp ajánlom.

Lush Parsley Porridge Szappan

Lush Parsley Porridge Szappan
2020. május 8.

Számomra csak pozitívumai vannak a terméknek. Egyébként is szeretem az ehhez hasonló természetes illatokat, ennek az illata pedig hosszú időn keresztül belengi a fürdőszobát (ahogyan a többi Lush terméké is). Valóban nem habzik túlságosan, de ezt kompenzálja, hogy remekül tisztít. Mivel alapvetően nem száraz a bőröm az arcomon sem, így én időnként arra is használom, és ott sem okoz problémát, teszi, amit kell, nem szárít.

Lush Soak And Float Szilárd Sampon

Lush Soak And Float Szilárd Sampon
2020. május 7.

Számomra eddig a legjobb korpásodás elleni sampon. Folyamatos használat mellett, fokozatosan szüntette meg a korpát, így kellett egy kis idő, míg érzékelhetővé vált a hatása. 4 hónapja használom, nagyjából egy hónap után kezdtem el észrevenni, hogy már nem viszket a fejem pár nappal a hajmosás után, azóta pedig elegendő hetente egyszer hajat mosnom (az én hajam szerencsére alig zsírosodik, de ennek a samponnak a használatával ez még jobban mérséklődött).
Ha elfogyott, szeretnék más sampont is kipróbálni a márkától, de később biztosan újra fogom még venni.

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre

Helia-D Hidratáló Kézkrém Extra Száraz Bőrre
2020. május 6.

Szuper, eddig az egyik legjobb kézkrém, amit használtam. Egyetlen hátránya, hogy kézmosás után újra kell kenni, mert a víz teljes mértékben lemossa. Hosszú távú és rendszeres használattal viszont szépen karban tartja a kirepedezésre hajlamos, száraz bőrt.

Kallos Lab35 Curl Mania Kondicionáló Styling Spray Göndör és Hullámos Hajra

Kallos Lab35 Curl Mania Kondicionáló Styling Spray Göndör és Hullámos Hajra
2020. május 6.

Egyet értve a korábbi hozzászólásokkal, valóban szárít a termék. Azonban sem többet, sem kevesebbet használva nem emelte ki a hullámokat, gyakorlatilag a hajszárítás végére úgy néz ki tőle a hajam, mintha semmit nem tettem volna rá (ami az esetemben száraz, szétálló élettelen hullámokat jelent).

Kallos Lab35 Curl Mania Kondicionáló Göndör és Hullámos Hajra

Kallos Lab35 Curl Mania Kondicionáló Göndör és Hullámos Hajra
2020. május 6.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, viszont számomra sajnos nem bizonyult hatásosnak. Az egyébként természetesen hullámos és száraz hajam nem lett tőle hidratáltabb, valamint úgy érzem, mintha nehezen tudnám kiöblíteni a hajamból.
Előnye a pumpás kiszerelés és a jó illat, de ez kevés a boldogsághoz, így csak 2 csillagot adok rá.