yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Adidas Climacool Deo Spray

Adidas Climacool Deo Spray
2022. június 17.

Friss, tiszta illat, teszi a dolgát, úgyhogy kedvenc lett. A fekete ruhákat sajnos össze tudja kenni mikor veszem le, de emiatt nem vonok le pontot. :)

Dove Hydrating Care Tusfürdő

Dove Hydrating Care Tusfürdő
2022. június 17.

Imádom!!! Egy éve folyamatosan újra veszem, nem tudtam elcsábulni másra, mert ő tényleg nem szárítja a bőrömet és az illatát is szeretem. :) Plusz pont hogy SLS mentes.

Oriflame Novage Arctisztító Olaj

Oriflame Novage Arctisztító Olaj
2022. május 5.

Nagyon szeretem! Két lépéses arctisztítás első lépéseként leszedem vele a sminket, utána egy habzó lemosóval lemosom. Bár az utóbbi időben nem mindig használok utána másik lemosót, és nem bántja a bőröm. (Pedig hajlamos vagyok pattanásokra.) Nem hagy olajos érzetet, nem lesz zsíros tőle a bőröm.
Ha szembe kerül, valóban homályosan lát az ember, dehát olajos lemosóról van szó, ezen nem kell meglepődni :)

Joico Moisture Recovery Sampon

Joico Moisture Recovery Sampon
2021. december 13.

Selymes lett tőle a hajam, viszont borzasztóan zsírosította. Már a 2. napon vállalhatatlan volt... Nekem nem jött be.

Hollister Festival Vibes EDP

Hollister Festival Vibes EDP
2021. november 6.

Random vettem le a polcról és fújtam magamra. Meglepően kellemes, gyümölcsös illat, pedig alapvetően nem kedvelem az édes illatokat, de ez valahogy mégis tetszett. Nyáron nekem émelyítő lenne, de így a hidegebb napokon el tudom képzelni. Tartóssága is meglepő, egész nap éreztem.

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+

La Roche-Posay Anthelios Shaka SPF50+
2021. június 8.

Én nagyon szeretem! Nem zsírosít, nem okoz pattanásokat, nem hagy fehér foltot, úgyhogy minden tekintetben megfelelő számomra.

Dermomed Frangipáni és Fehér Barack Krémszappan

Dermomed Frangipáni és Fehér Barack Krémszappan
2020. szeptember 21.

Ugyan nem ez az illat van meg, hanem a karité vajas, de egyszerűen borzalmas mennyire kiszárítja a kezemet. 3 használat után repült a kukába...

Neutrogena Hydro Boost 3 az 1-ben Micellás Víz

Neutrogena Hydro Boost 3 az 1-ben Micellás Víz
2020. szeptember 8.

Hát ez valami borzalom! A szaga olyan, mint a technokolnak, így olyan érzetet kelt, mintha vegyszeres vízzel törölgetném az arcomat. Sminket ugyan leszedi, de a szememet irritálta.
Egyelőre az arcomon nem okozott problémát, (igaz egyből lemosom vizzel) így elhasználom, de soha többet!

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)

Helia-D Botanic Concept Micellás Arctisztító Víz Szőlővízzel (régi)
2020. augusztus 28.

A sok micellás víz közül ez vált be a legjobban. Nem szárít, nem okoz pattanást, nincsen filmréteg utána az arcomon és úgy érzem hidratál is. Tettem egy próbát még a Neutrogena micellás vizével, de kár volt, visszatérek hozzá. :)

Wella Professionals Illumina Color

Wella Professionals Illumina Color
2020. június 22.

Szeretem ezt a hajfestéket, a hajtövemet ezzel festem. 6/16 vagy 7/81-el szoktam. Saját oxiját használom mellé és nem talasztaltam sem hajhullást, sem roncsolást. A színek is szépek! Igaz egyszer a szőkéje “bekapta” a hajvégeket és túl hamvas (szürke) lett. 🙈