yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Herbária Csalán Sampon Száraz Hajra

Herbária Csalán Sampon Száraz Hajra
2013. március 10.

Anyukám vette meg ezt a sampont a száraz fejbőrére és gondoltam kipróbálom én is, nekem a hajam vége száraz nagyon a szőkítéstől, meg alapból is olyan vattaszerű hajam van. Nos azt kell mondjam ez a sampon nekem nagyon bevált, pedig nem vártam tőle semmit. Igaz mikor megmosom vele a hajam, balzsamozás előtt nagyon durva tapintásúnak tűnik, de balzsamozás (Balea balzsam) és hajszárítás után nagyon jó puha és fényes lesz a hajam! Egyelőre jobbnak tűnik, mint a jóval drágább Paul Mitchell samponom...

Update: A 4 csillagot 5-re cseréltem, mert azóta is ez a legjobb sampon, amitől puha és fényes lesz a hajam, anélkül hogy elnehezítené vagy zsírosítaná. Sőt még tartása is lesz a hajamnak!

Caribbean Gold Cheers Sex Kitten

Caribbean Gold Cheers Sex Kitten
2013. február 28.

Nem akarom lepontozni, mert úgy látom másnak bejött ez a krém, lehet csak az én bőrömmel van a gond. Előtte Aus.Gold Acceleratort használtam és azzal sokkal barnább voltam és tovább is tartott a szín, mint ezzel. Csak a finom kókusz illat miatt csábultam el rá, de a tapasztalatom alapján, visszatérek a másik krémhez.

Treacle Moon My Coconut Island Testvaj

Treacle Moon My Coconut Island Testvaj
2013. február 23.

Első szagolásra finom kókusz illatúnak tűnt, aztán mikor otthon felkentem már nem volt annyira fincsi, nem is igazi kókusz illata van, hanem kiérződik valami más is. Az illata még el is menne, de hatását tekintve számomra nulla. Ha felkenem utána hidratált a bőröm, de reggelre olyan, mintha be sem kentem volna. Valószínűleg sok benne a parfüm. Most már elhasználom, de nem veszem újra.

L'Oreal Paris Telescopic Szempillaspirál

L'Oreal Paris Telescopic Szempillaspirál
2013. február 10.

Nekem ez a spirál borzalmas!! Kevés pillám van, így inkább a nagy keféjű, dúsító spirálok a jók számomra. Ezt mikor felkentem, semmi sem látszott, mint ha ki sem kentem volna a szempillámat.
Szívesen tovább adom valakinek, mert én nem használom...

Rimmel Scandaleyes Extreme Black Szempillaspirál

Rimmel Scandaleyes Extreme Black Szempillaspirál
2013. január 28.

Az előző Scandel Eyes is kedvencem volt, de ez az Extreme Black változat még jobb! Nagyon szép dús szempillákat varázsol, nem tapad össze, nem kenődik, egész nap a helyén marad. Akinek problémája van a kefével, annak üzenném, hogy a dúsító szempillaspirálok nagy többségének duci a keféje, hogy több festéket tudjon felvinni az ember. Legalábbis nálam csakis a duci keféjű spirálok dúsították, ezek váltak be. Nekem nincs velük gondom.

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk
2013. január 19.

Ez egy igazi arcmaszk! Nem felkenni kell, hanem a zacskóból kivéve egy arcra illeszthető, nedves kendő szerű maszkot találunk. 25 perc után valósággal babapopsi érzetű arcot varázsolt! Kellemes hűsítő, hidratált érzetet hagyott maga után és nem utolsó sorban a pórusaimat is halványította, összehúzta. Ráncaim még nincsenek, így arról nem tudok beszámolni. Én 2x használtam fel, mert bőven át van itatva anyaggal és ha gondosan visszazárjuk, másnap is feltudjuk még tenni.
Biztosan újravásárolom!

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam
2013. január 8.

Én szeretem a Neutrogena ajakápolóit, nekem bejött ez is. Ha felkenem akkor igaz, hogy egyből beszívódik, de az miért baj? Utálom mikor még 1 órán keresztül érzem a számon az ajakápolót. Annak ellenére, hogy hamar beszívódik, ha kimegyek a mínuszokba megakadályozza, hogy kiszáradjon a szám. Szóval nekem bejött!

Update: Bár ez a kedvencem, néha elcsábulok másra, de mindig vissza kell térjek hozzá, mert ő a LEGJOBB! :) Egyik sem hidratál ilyen jól, szinte percek alatt helyrehozza a kiszáradt számat anélkül, hogy ragacsossá tenné. Ráadásul órákig nem kell újra kennem a számat, nem úgy mint a Labello és társainál már fél óra után...

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra

Balea Professional Balzsam Szőke Hajra
2013. január 8.

Nekem bevált ez a balzsam! Nem rég haboztam újra venni, mert előtte a régi csomagolású balzsam volt és gondoltam hátha megváltoztatták az összetevőket, de neeem. :) Puha, fényes, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, szóval imádom. ( A samponja nem vált be. )

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam

Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam
2012. december 5.

Nagyon jó termék, én is a számra használom és azóta nincs kirepedezve! Meg egyéb száraz területekre is bevált már, pl. mikor az orrom kipirosodik a fújkálástól.

Akik panaszkodnak, hogy a körmük alól szedik ki, próbáljátok meg úgy, hogy a körmötökkel szeditek ki a krémet, tehát hogy a körmötök felső részének a hegyével nyúltok a tégelybe. Uhh hát remélem érhető volt, nem tudom jobban elmagyarázni. :S Nekem ez a módszer bevált. :)

Cadeavera Pina Colada Ajakápoló

Cadeavera Pina Colada Ajakápoló
2012. november 28.

Finom az illata, olcsó, de sajnos nekem kevés. Miután felkenem kb. fél óráig jó, de utána megint kennem kell, mert tiszta száraz a szám. :(