yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Wella Professionals Illumina Color

Wella Professionals Illumina Color
2020. június 22.

Szeretem ezt a hajfestéket, a hajtövemet ezzel festem. 6/16 vagy 7/81-el szoktam. Saját oxiját használom mellé és nem talasztaltam sem hajhullást, sem roncsolást. A színek is szépek! Igaz egyszer a szőkéje “bekapta” a hajvégeket és túl hamvas (szürke) lett. 🙈

Chloé EDT (2015)

Chloé EDT (2015)
2020. április 25.

Szerelmes vagyok ebbe a parfümbe és magától az illattól is szerelmes hangulatba kerülök, annyira finom, letisztult.
Még egyszer a Müllerben próbáltam ki, nem tetszett elsőre, aztán ahogy elillant a szúrós erős illat, imádtam magamon.
Most elhatároztam veszek egyet, neten vásároltam és nem emlékeztem az edp vagy az edt volt amit anno próbáltam. Végül erre esett a választásom és nagyon szeretem, de a tartóssága miatt lehet legközelebb az edp-t választom. Csak félek az meg túl sok lenne... Valaki megírná mennyi különbség van a két parfüm között? 😃

Mixa Hyalurogel Bőrnyugtató Gél Szérum

Mixa Hyalurogel Bőrnyugtató Gél Szérum
2020. április 12.

Kár, hogy nem néztem meg az összetevőket mielőtt megvettem. Pedig megszoktam, de azt gondoltam, mivel a Mixa érzékeny bőrre van, csak nem raknak bele durva dolgokat. Tévedtem. Második helyen Alcohol Denat egy hidratáló, bőrnyugtató szérumban?!? Első használatnál megcsapott az alkohol szag...ezen kívül ragacsos, full szilikon az egész GÉL! (Nem szérum, attól jóval sűrűbb.) Számomra pénzkidobás volt...

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Sampon

L'Oreal Professionnel Série Expert Inforcer Sampon
2019. október 14.

Hatalmas csalódás ez a sampon, az én hajamat hazavágta teljesen! Viszket tőle a fejbőröm, bekorpásodott és ki is szárította a hajamat.... Itteni jó vélemények miatt vettem meg, próbálkoztam vele párszor, de sajnos kuka.

Matrix Biolage Keratindose Sampon

Matrix Biolage Keratindose Sampon
2019. május 3.

Valamikor régen használtam már, akkor szerettem, de nem volt az igazi. Most ismét vettem egy ilyen sampont és hát valami borzalom. :( Nekem szárította a hajamat, Anyukám ugyanezt tapasztalta. Meglepődve olvasom, hogy itt többeknek zsírosította.

Redken Extreme Conditioner

Redken Extreme Conditioner
2019. március 22.

A samponjával együtt használom, nekem nagyon bevált a szőkített, száraz hajamra. Sok sampont, balzsamot kipróbáltam már, de eddig a Redken a legjobb!

Parodontax Whitening Fogkrém

Parodontax Whitening Fogkrém
2018. november 20.

Az új verzióhoz is leírtam, de ide is megteszem... undorító az íze!!! Férjem szerint sós, én nem tudtam megállapítani, de a hányinger elkapott, mikor a számba került. Nagyon nagyon rossz

Parodontax Fehérítő Fogkrém

Parodontax Fehérítő Fogkrém
2018. november 20.

Undorító íze van! Inkább a sima parodontaxot kellett volna választanom, mert konkrétan a hányinger elkapott amikor a számba került. Sós, brutál rossz... még jó, hogy a férjem nem ilyen finnyás, ő elhasználja, de neki sem lesz a kedvence.

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub

L'Oreal Paris Smooth Sugars Nourish Scrub
2018. július 26.

Termékmintám van belőle, amit már egy jó ideje rakosgattam a fürdőszobában, mert nem mertem elhasználni. Okok: kényes érzékeny arcbőr, nem szeretem a márkát mert nem éppen a szép összetevőiről híres és még állatokon is tesztel, elvileg már lejárt a bőrradírok ideje és tág pórusú bőrre sem ajánlják. Aztán mégsem hagyott nyugodni a kíváncsiság és felbontottam. :D Wow...finoman radírozott, kellemes érzés volt, imádtam az illatát és a végeredmény is szuper, pihe puha bőr. 2x használtam, nem okozott több pattanást (az van e nélkül is sajnos). Nagyon tetszik a termék, de félek beruházni a teljes kiszerelésre, mert lehet hosszútávon nem tolerálná a bőröm. :/

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition

Bourjois Volume Glamour Push Up Mascara Ultra Black Edition
2018. június 30.

Rossmannban nem tudtam dönteni, ezért direkt megneztem az itteni véleményeket. Nos, nekem hatalmas csalódás ez a spirál. Összetapasztja a szempilláimat és óriási “póklábak” lesznek a szememen tőle. :(