yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab

Nivea Wild Raspberry & White Tea Testápoló Hab
2018. június 25.

Nagyon tetszik a hab állaga és az illata is fanasztikus. Így nyárra pont eléggé hidratál, télen valószínüleg kevés lenne.
Nekem beszívódik 5 perc után kb., nem hagy ragacsos érzetet. Az alkoholt kihagyhatták volna belőle...de emiatt nem vonok le csillagot.

Rexona Motionsense Active Shield Deo Spray

Rexona Motionsense Active Shield Deo Spray
2018. június 4.

Soha nem voltam még büdös egy dezodortól sem, na ettől igen. Ha picit is izzadok már büdösnek érzem magam, rosszabb, mintha be sem fújnám magamat.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2018. május 24.

Mintát kaptam belőle én is, de annyira meggyőzött, hogy meg is rendeltem teljes kiszerelésben. Tökéletesen tisztít, nem szárít, nem hagy olajos érzetet, nem zsírosít, és ami fontos, hogy nem irritálja az érzékeny bőrömet..szóval tökéletes. Remélem hosszú távon is jó barátok leszünk. :)

Collagen Cocktail Szépségital Folyékony Kollagénnel

Collagen Cocktail Szépségital Folyékony Kollagénnel
2018. május 24.

Hosszú távú hatását nem tudom, ugyanis borzalmas volt számomra a termék szaga, állaga. 5 napig erőltettem magamba, aztán feladtam. Nagyon sűrű állagú, nehezen csúszott le, de ez még csak a kisebb gond, amikor a számhoz emeltem, megcsapott egy fura szag, engem valami tengeri herkentyűre emlékeztetett és innentől el is ment a kedvem tőle. 10 ezer Ft repült a kukába :( Fáj érte a szívem, de ez van.
A Gal kollagén peptid sokkal olcsóbb és ízre is elviselhetőbb. Ez por formájú és bármibe keverhető.

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%

The Ordinary Alpha Lipoic Acid 5%
2018. március 28.

A szaga az valami borzalom. Engem valamiért a romlott halra emlékeztet :D Ezt azonban elnézem neki, mert a hatása fantasztikus. Reggelre sima, kipihent arcot varázsol. Azért a mélyebb, mimikai ráncommal csodát nem csinál, de nagyon jó kis termék. Heti 2x szoktam használni, felváltva retinollal.

The Body Shop Matte Clay Alapozó

The Body Shop Matte Clay Alapozó
2017. november 17.

Már a második tubusal fogyasztom, nekem nagyon bejött! Szépen mattít, elfedi a bőrhibákat, nem okoz pattanásokat. Nyáron a body shop fixálójával még a 40 fokot is bírja egész nap. :)

The Body Shop Sminkfixáló Spray

The Body Shop Sminkfixáló Spray
2017. szeptember 12.

Nagyon jó!! Nem rég vettem és a legmelegebb napokon teszteltem. Egész nap a helyén marad a sminkem. Ez az első sminkfixálóm, így nincs összehasonlítási alapom, de én maradok nála! :)

Kallos Plex Hajszerkezet Védő

Kallos Plex Hajszerkezet Védő
2017. június 27.

Szerintem sokat nem ér. Szőke festékhez kevertem, a hajam szárazabb lett, mint előtte volt, pedig nem gagyi festéket vettem (Loreal Majirel). Előtte Schwarzkopf Color Experttel volt festve, na abban tényleg van valami "plex" mert puha, fényes lett a hajam tőle. Most ezzel megint hazavágtam a hajamat...

Schwarzkopf Color Expert

Schwarzkopf Color Expert
2017. június 27.

10.21-et használtam és nagyon elégedett vagyok! Puha és fényes lett a hajam, pedig igencsak száraz volt előtte. A szín is szép, igaz nekem kicsit besárgult pár mosás után, de ez a hajam hibája, nem a festéké. Biztosan újra fogom venni.

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam

Syoss SalonPlex Hair Reconstruction Hajbalzsam
2017. június 27.

A sampon nem jött be, de ez a balzsam nagyon jó!!! Puha, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle.