yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Syoss SalonPlex Sampon

Syoss SalonPlex Sampon
2017. június 27.

Sajnos nekem ez a sampon sem jött be a Syosstól. Szárítja a hajamat és gubancolódik tőle. A balzsamja viszont szuper! A Gliss kur Fiber Therapy samponjával használom a balzsamot és úgy szuper. Ez a sampon viszont csalódás.

PuroBIO Cosmetics Fenséges Alapozó

PuroBIO Cosmetics Fenséges Alapozó
2017. április 13.

Problémás bőröm van, a legtöbb alapozó csak ront a helyzeten, viszont ő nagyon jó, nem okoz pattanásokat, lélegzik alatta a bőröm, nem érzem azt hogy van rajtam valami... Valóban gyorsan kell vele dolgozni, én beauty blenderrel viszem fel és így sikerül egyenletes végeredményt elérnem. A fedése lehetne egy picit jobb, ugye a pattik miatt van mit elfedni...de korrektorral jól kiegészítik egymást. A 04-es árnyalat pont passzol a bőrömhöz.

Update: elcsábultam az Estee L. Double Wear alapozójára, de meg is bántam. Drágább is és hiába áradoznak a fedéséről, nekem nem vált be. Szóval maradok a PuroBio-nál, fényévekkel jobb!

Fa Coconut Milk Tusfürdő

Fa Coconut Milk Tusfürdő
2016. november 3.

Úgy làtom sok embernek bejön, nekem mégis csalódás. Imádom az illatát és itt vége is a pozitívumoknak. Hosszú távon szárította a bőrömet, illetve pici pattanásokat okozott a mellkasomon. :(

BC Bonacure Color Freeze Sulfate-Free Shampoo

BC Bonacure Color Freeze Sulfate-Free Shampoo
2016. július 13.

Loreal szulfátmentes samponját akartam megvenni, de a fodrászkellékesben csak ez volt. Nem lett tőle jobb minőségű a hajam, sőt, talán szárazabb lett. Tartós hajegyenesítés miatt vettem szulfátmentes sampont, hogy ne kopjon ki a hajamból olyan hamar, ehhez képest a sampon használata után összevissza álltak a hajvégeim, mintha pont hogy kiszedte volna az egyenesítő cuccot a hajamból....

Kérastase Resistance Ciment Thermique Milk

Kérastase Resistance Ciment Thermique Milk
2016. június 13.

Valaki mondja meg mit rontok el?! :( Olyan sok professzionális terméket kipróbáltam már, a hajam mégis száraz... Legutóbb megvettem őt, hogy ez majd biztos tuti lesz, hisz csak 5 csillagos pozitív vélemények vannak róla, de nekem benne is csalódnom kellett. :( Hiába teszem fel a hajamra, vasalás után ugyanolyan szárazak a hajvégek. Sőt azt vettem észre, hogy ezektől a szilikonos termékektől csak mégjobban kiszárad. Kész vagyont költöttem már termékekre, de a hajam ugyanolyan vacak :(
Nem akartam nagyon lepontozni, de sajnos nem jött be ez a "csodatermék" sem...

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. június 12.

Amióta kapható, azóta szeretném kipróbálni, aztán valamiért ez mindig meghiúsult (nem volt a drogériában, vagy elfelejtettem megvenni :D), most viszont megláttam az Auchanban és megvettem. Közben rájöttem, hogy a sors se akarta valószínüleg, hogy kiadjak pénzt rá, ugyanis számomra nagy csalódás. Itteni vélemények alapján jobbra számítottam, igaz én elég magasra tettem a mércét, hisz legelső és egyben eddigi legjobb camouflage-om a Malu Wilztől van. Az valóban MINDENT elfed, (nekem sajnos van mit elfedni), helyén marad egész nap és maximum nap végére fényesedik ki. Ezzel szemben a Catrice alig takar, max pattanásokra jó, hamar átfénylik, kopik, elmászik...pedig még púdert is tettem rá :( Sajnálom, de számomra ez a használhatatlan kategória.

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj

Joico K-Pak Color Therapy Színvédő, Újraépítő Olaj
2016. május 17.

Itteni vélemények alapján rendeltem meg a balzsammal együtt, az bejött, de ez az olaj sajnos nem. Olyan,mintha semmit se kennék a hajamra. Ha többet teszek akkor meg zsíros lesz tőle. Nekem hatalmas csalódás volt.
3x használtam, feltettem ide az eladó termékekhez.

Frosch Folyékony Szappan

Frosch Folyékony Szappan
2016. május 4.

Grànátalmásat vettem meg, most akciós az utántöltő a Dm-ben. Engem nem nyűgözött le. Lehet hogy bio, de szétszárítja a kezemet és az illata se tetszik. :(

Bepanthen Kenőcs

Bepanthen Kenőcs
2016. április 29.

Világbajnok! Kisfiam popóját mindig ezzel kenem, sosem volt kipirosodva neki, még fogzáskor,hasmenéskor sem! Vékony rétegben kenem, sokáig elég egy tubussal.

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Balzsam
2015. március 3.

A samponjához írtam bővebben. Nekem nagyon bevált a 2 termék együtt. Puha és fényes lett a hajam. Egy Redken sampon-balzsam kombinációt cseréltem erre, mert sajnos attól nem lett jobb a száraz hajam. Végre egy Elseve család amiben pozitívan csalódtam. :)