yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon

Elseve Extraordinary Oil Tápláló Sampon
2015. március 3.

Nem fűztem hozzá sok reményt, mert eddig nem igazán váltak be az Elseve samponok. Most akcióban az Auchanban 2 Elseve termék vásárlása esetén, darabja 590 Ft, így a balzsamjával együtt megvettem. Első használat után a véleményem, hogy wow, most tényleg tartja a termék, amit ígér. Hajam puha lett és fényes. Elődje egy professzionális Redken sampon aminek ára ennek többszöröse, viszont az nem vált be nekem, pedig külföldi oldalakon dícsérik. Egyszóval ez a sampon nekem nagyon bejött és még olcsó is, remélem hogy sokáig jó barátok maradunk. :)

Matrix Design Pulse Mix In Shine Hajfény Szérum

Matrix Design Pulse Mix In Shine Hajfény Szérum
2015. február 25.

Fodrászomtól kaptam ajándékba egy teljes üveggel (milyen jófej :) ) de igazából nem nagyon használom, mert mikor a hajamra teszem, tök jó fényes lesz és az illata is csodás, de másnapra meg olyan a hajam mintha kiszárítaná. Vegyes érzéseim vannak vele és a sok szilikon se szimpi.

Hipp Babafürdető

Hipp Babafürdető
2015. január 15.

Jaj én őt nagyon szeretem!!! Eddig csak magamon használtam és tök szuper hogy nem szárítja a bőrömet, illetve nagyon finom illata is van. A baba már a pocakomban és nála is ezt tervezem használni! :) Fürdéskor a pocakomat is jól bekenem vele, meg persze utána testápolóval és eddig nincs egy csíkom se (33. hét). :))

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment

Paula's Choice Clinical 1% Retinol Treatment
2014. november 14.

Itten vélemények miatt rendeltem egy deluxe mintát belőle. Heti 1-2x használom, kb. 2 hete és azt kell mondjam tényleg csinál valamit, mert kevesebb lett a pattanásom és a pórusaimon is finomított! Az, hogy csökkent a pattanásaim száma, ennek a terméknek tudom be, mert semmi más új kencét nem használok, szóval már ezért megérte nekem. :) A másik, hogy sose volt ilyen finom, puha, babapopsi érzetű a pofim, mint most.

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó

Rimmel Stay Matte Liquid Mousse Alapozó
2014. október 31.

Nagyon jó alapozó, mert tényleg mattít és nem csak 1-2 órára! Szuper a fedése, nem szárít, nem zsírosít és nem is kopik le hamar. Szóval úgy fest jó barátok leszünk egy darabig. :)

Update: Sajnos még sem vált be hosszútávon. A bőröm részben hámlott tőle és mintha már kevésbé lenne tartós, hamarabb kopik.

Nivea Cocoa Indulging Testápoló Tej

Nivea Cocoa Indulging Testápoló Tej
2014. október 21.

Nagyon jó testápoló! Kellemes az illata, hamar beszívódik és nagyon jó puha lesz utána a bőröm. A hasamat is szoktam vele kenni a terhességi csíkok megelőzése céljából.

Sensciense Smooth Sampon

Sensciense Smooth Sampon
2014. október 18.

Itteni vélemények alapján esett erre a samponra a választásom és csodát vártam tőle, ami igencsak elmaradt, ezért én leszek az első, aki lehúzza. Nem tudom, hogy az egész termékcsaládot együtt használva milyen lenne a hatása, de önmagában, mint sampon, teljesen átlagos. Nekem nem hozta azt a hatást amit vártam, itt írta hajnalka39 hogy balzsam nem kellett neki, hát anélkül ki sem tudnám bontani a hajamat, mert balzsammal is eléggé gubancos maradt. Azt a selymes, csúszós érzést várnám a használata után, közben meg a sampon leöblítésével szinte szomjazik a hajam a balzsamra, annyira durva tapintása lesz. Szárítás után meg ugyan olyan "frizzi" szanaszétálló a hajam, mint volt!!! Sajnálom, mert nem volt olcsó. Ismét csalódnom kellett egy drága, szalon minőségű samponban... Ettől még a drogériás samponok is jobbak, olcsóbbak. Keresgélek tovább...

Garnier Pure Hautklar 2in1 Arctisztító és Sminklemosó

Garnier Pure Hautklar 2in1 Arctisztító és Sminklemosó
2014. szeptember 29.

Nos, nem tudom hogy ez a termék az oka, vagy hogy terhes vagyok, de rettentő sok pattanás kijött az arcomon. Igazából azzal egy időben jelentkeztek, mikor ezt elkezdtem használni és mióta nem használom, kevesebb a patti. Szóval nekem ez a termék nem jött be, szép összetevők ide vagy oda.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Hajpakolás
2014. szeptember 19.

Nagyon jó kis hajpakolás! Végre valami, ami tényleg használ és nem csak ideig-óráig. (Bár még csak 2 hete használom.) Nagyon jó puha lett tőle a hajam, pedig nem rég lett kicsit szőkítve,de a hajam mégse sprőd, vagy töredezett. Eddig szeretem! :)

Australian Gold Hardcore Black Szoláriumozás Előtti Krém

Australian Gold Hardcore Black Szoláriumozás Előtti Krém
2014. szeptember 18.

Ez az a krém az Aus. Gold-tól, amitől egyáltalán nem lettem barnább, sőt olyan volt, mintha szoliba sem lettem volna. Nem tudom, de nekem ez nem jött be...