yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Australian Gold Legally Dark

Australian Gold Legally Dark
2014. szeptember 18.

Szerettem ezt a krémet, bár idáig amit próbáltam Aus. Gold-ból mindegyik bevált, kivéve a Hardcore Black. Jobban barnultam tőle (ebben azért a 18x-os bronzosító is segít) és nem száradt ki a bőröm, valamint a barnaság is tartósabb volt.

L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték

L'Oreal Preference Wild Ombres Hajfesték
2014. szeptember 10.

Bár az ombre láz már lecsengett, de mivel az eredetileg szőkére melírozott hajam barnára lett befestve, szerettem volna feldobni kicsit és ismét valami melíros szőke hatást elérni. Ezért esett erre a termékre a választásom és mert teljes szőke nem szerettem volna lenni, az nem is áll jól.
Kicsit félve kezdtem hozzá, én is sok videót megnéztem előtte, de azt kell mondjam nagyon tetszik a végeredmény!!! :) Sikerült azt a hatást elérnem amit szerettem volna és szép természetes is lett! Picit szárít az tény, de mivel szőkítőporos termékről van szó, ezen nem kell csodálkozni.

Egyébként akinek fekete haja van, az nem is értem hogy gondolta, hogy magára keni ezt...eleve csak barna hajra ajánlják és nyilván fekete hajra kenve soha nem lesz egy lépésben szőke, max narancssárga. Ez minden fekete haj szőkítésénél így van. Úgy gondolom ez nem a termék hibája.

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2014. augusztus 31.

Hát nem tudom, hogy én mit csinálok rosszul, de nekem eleve egy rétegben nem fed, ezért kettő réteget kell felvinnem, aminek eredményeképp hiába várok a száradással, mert nem hogy 60 másodperc alatt, de 10x60 másodperc alatt sem szárad meg rendesen a körmömön...Ma is felkentem, de minek...ha ránézek a "benyomodásokkal" és egyéb külsérelmi nyomokkal tarkított körmömre, legszívesebben lemosnám. Első ilyen lakkom, de azt hiszem az utolsó is. Én is a Coralicious árnyalatot birtoklom.

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó

Essence Stay All Day Hosszantartó Alapozó
2014. augusztus 17.

Nekem pattanásképző volt ez az alapozó, ráadásul hamar kopott és foltosan, ugyanis a tág pórusú bőrömbe beleült, így olyan volt nap végére az arcom, mintha kis barna pontok lennének rajta. Míg felkentem addig jó volt,aztán 1-2 óra és eltűnt az arcomról. Számomra legrosszabb alapozó, amit eddig próbáltam. Az illatával sem voltam kibékülve.

Neogranormon Piros Családi Kenőcs

Neogranormon Piros Családi Kenőcs
2014. július 22.

Feltörte az új cipő a sarkamat...véresre. Nem akart gyógyulni, ezért gondoltam veszek egy ilyet. Nagyon hamar rendbe hozta a sebet, hámosított, fertőtlenített, szóval hozta amit ígért. :)

Piz Buin Lipstick SPF20

Piz Buin Lipstick SPF20
2014. július 4.

Szeretem ezt az ajakápolót, mert a Labello-val ellentétben, ettől nem lesz hullaszínű a szám és hidratál is. Plusz ugye nem ég le a szám, ami tengerparton sűrűn előfordul velem, de még a szoliban is felszoktam kenni. :) Elég gazdaságos, már 1,5 éve használom. A napolajat is szeretem ettől a márkától, nagyon jól lehet vele barnulni.

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő

Babydream Extra Sensitive Törlőkendő
2014. július 2.

Én is sminktörlőnek vettem és bevált. Nem irritált, nem okozott pattanást, szóval nagyon jó!

Palmolive Sensaçao Do Brasil Caϊpi Coconut Tusfürdő Kókusz Kivonattal

Palmolive Sensaçao Do Brasil Caϊpi Coconut Tusfürdő Kókusz Kivonattal
2014. június 24.

Fincsi kókuszos illata van, bár a bőrömön már nem ugyanaz az illata, mint a flakonban. Az illata lehetne tartósabb. Na de összességében tetszik az illat, csomagolás és hogy nem szárítja ki a bőrömet, ezért megérdemli a max pontszámot. :)
(Számomra még mindig az Yves Rocher-nek van igazi kókusz illatú tusfürdője.)

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra

aussie Miracle Moist Hajbalzsam Száraz, Károsodott Hajra
2014. június 23.

A samponnál már írtam róla, együtt vettem meg a két terméket akciósan a DM-ben. Nem bántam meg, mert isteni illata van és végre puha, fényes hajam lett egy drogériás terméktől. Remélem hosszabb távon is marad a hatás!

aussie Miracle Moist Sampon

aussie Miracle Moist Sampon
2014. június 23.

Hosszas hezitálás után a minap megláttam, hogy 2 db vásárlása esetén 1080.- darabja a DM-ben . Ezért vettem egy sampont és egy balzsamot. És milyen jól tettem! :)
Fenomenális illata van, bár én nem éreztem napokig a hajamban. Első drogériás sampon,amitől nagyon jó puha lett a hajam. Mivel most volt keratinozva, egyébként sem száraz, de volt olyan sampon amitől így is szöszös, száraz lett a hajam. Szóval meglátjuk hosszútávon hogy teljesít. Eddig imádom! :)