yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Adidas Get Ready! Golyós Deo

Adidas Get Ready! Golyós Deo
2014. június 20.

Finom illata van és teszi a dolgát rendesen, nem izzadok, nem vagyok büdös. Annyi a hátránya, hogy nehezebben szárad meg a bőrömön, mint elődje a Rexona. De emiatt nem vonok le pontot.

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés

Cadiveu Brasil Cacau Keratinos Kezelés
2014. június 12.

Èn már több, mint egy éve csináltattam meg az első kezelést, ami után szerelmes voltam a hajamba! Nem kellett vasalnom, elég volt megszárítanom 5 perc alatt, de amit a legjobban imádtam, hogy a szálkás, száraz loboncból csodaszép fényes, egészséges hajat varázsolt! Aztán kb. 3 hónap után éreztem/láttam, hogy megy ki a hatása. Ekkor kaptam egy kupont anyukámtól, mely egy másik helyre szólt és bár brazil cacau néven hirdették, nem ezzel az anyaggal dolgoztak...
FIGYELJETEK ODA NAGYON, hogy milyen anyaggal csinálják, mert az én hajamat olyan szinten tette tönkre ezzel az akármilyen anyaggal végzett kezelés, hogy nem volt az a pakolás mely helyre tette volna!! Így mehettem vissza drága Tinámhoz, aki az első kezelést csinálta, hogy tegye helyre, így az előző 10 ezres hajtönkretevő kezelés után, ugrott újabb 20 ezer, de legalább a hajam szép lett és visszanyerte eredeti állapotát. Másodjára is kalapot kellett emeljek, eme terméknek, hogy a szénakazalból újra emberi hajat varázsolt.
Aztán a harmadik kezelésem már nem sikerült olyan jól, talán gyengébb volt az anyag ( azt olvastam, hogy több féle erősségben létezik) de már nem lett annyira szögegyenes. Illetve az lett, de mosás után már nem azt az eredményt hozta, mint előtte. Viszont még így is imádom, mert hidratált a hajam tőle!
Zárásként csak annyit, hogy ez a márka ami tényleg jó, akinek más márkával csinálják, ne várjon csodát, sőt még lehet rosszabb lesz a hajatok. Ès az sem mindegy ki csinálja!!

Update: 4. alkalommal csináltattam meg vele a hajamat és még mindig nem tudok róla rosszat írni! Enélkül egyszerűen kezelhetetlen a hajam, hiába bármilyen balzsam, vagy pakolás! Most újra hiper puha, fényes és persze egyenes a hajam! Imádom!!! :)

Balea After Sun Tusfürdő

Balea After Sun Tusfürdő
2014. június 5.

Imádom!!! Ez az illat... minden benne van, ami nyár. Naptej, kókusz, tengerpart illat keveredik és mikor beleszagolok, ott érzem magamat a vízparton, ahogy a napfény és a nyári szellő simogatja a bőröm. :) Azt hiszem jó pár darabot betárazok belőle télre is.

Lavilytes Lavyl Auricum Sensitive

Lavilytes Lavyl Auricum Sensitive
2014. június 1.

Páromnak annyira fájt a háta, hogy az ágyból nem tudott felkelni. Ezzel fújtuk 2x (!!!) és sokkal jobban lett! Valamint még a télen volt egy nagyon fájdalmas torokgyulladásom, nyelni is alig bírtam és már a sírógörcs kerülgetett, hogy se enni, se inni,se aludni nem tudtam. Ezzel fújtam 2 napig, mivel semmi nem használt és sokat enyhült a fájdalom! További használattal pedig el is múlt teljesen a panaszom.

lavylbela és eve11 szerintem az életben nem használta a terméket, csak azért regisztráltak, hogy lehúzhassák!! Hiszen más terméket nem véleményeztek úgy látom... Ez az MLM-es duma elég szánalmas. Nem mindegy hogy értékesítik? A lényeg, hogy használ!!

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő
2014. május 8.

Végső elkeseredésemben gondoltam teszek egy próbát ezzel samponnal, mivel szőkítés után kiszáradt a hajam, amit a Syoss új keratinos samponja még fokozott, így végül egy baba sampon-vagyis ő- landolt a kosaramban. Gondoltam ha a babáknak jó, az én hajamnak is csak jó lehet, pláne, hogy semmi csúnya összetevő nincs benne. Ja és hát a csomagolás is nagyon cuki a macival. :))
Szóval kipróbáltam egyből és wáooo... használni ugyan nem egy álom, mivel nem habzik fel, na de szárítás után a hajam...iszonyat puha lett, semmi szalma hatás!!! Hurrá! Imádom! :)

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon

Syoss Keratin Hair Perfection Sampon
2014. május 4.

Én leszek az első, aki lehúzza ezt a sampont, mert itteni vélemények után megvettem, de a száraz hajammal nem tett csodát. Puhának puha lett a hajam tapintásra, de szőkítéstől száraz és vatta szerű hajammal nem tudott mit kezdeni. Igazából egyik Syoss sampon sem vált be idáig, így ezentúl elkerülöm a márkát.

Oriflame Giordani Gold Calligraphy Szemhéjtus

Oriflame Giordani Gold Calligraphy Szemhéjtus
2014. április 30.

Végre egy tus, ami tudja azokat a dolgokat, amiket elvárnék egy tustól! Tartós, nem kenődik fel a szemhéjamra egy óra múlva, én, mint béna tus használó is tökéletes vonalat tudok vele húzni, szép fekete színe van, nem halvány! Szóval tökéletes!

Lora Szemhéjtus

Lora Szemhéjtus
2014. április 30.

Rettentő ez a tus. Tartósságáról nem írnék, mert azt előttem már leírták többen, valóban lehúzható, mint egy matrica. Na de hogy a szememet majdnem kimarta... landolt a kukában.

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2014. április 29.

Hát eddig úgy néz ki nekem se jött be ez a pakolás, szerencsére a kis kiszerelést vettem meg. Nem lett tőle se puhább, se fényesebb, se egészségesebb a hajam. Eddig 2x használtam, adok még neki esélyt, ha esetleg változik a véleményem update-elek.

Pantene Pro-V Protect & Shine Balzsam

Pantene Pro-V Protect & Shine Balzsam
2014. április 7.

Nagyon jó balzsam, puha és könnyen kezelhető tőle a hajam. Nem bántam meg, hogy őt választottam és azt hiszem marad is egy jó darabig. :)