yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Sotret Lágy Kapszula

Sotret Lágy Kapszula
2014. február 10.

Én szedtem kb. 5-6 évvel ezelőtt, 20 éves koromban. 2 dobozzal szedtem be és a bőröm nagy mértékben javult, egy darabig nem is volt vele problémám, aztán pár év múlva megint előjöttek a pattik. Egyetlen mellékhatása az volt, hogy cserepesre szárította szét a számat, nem győztem kenni.
Aztán mostanában magától, vagy hormonok változás miatt, elmúltak a nagy gyulladt pattanásaim.

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Malájziai Kókusz Hab- és Tusfürdő
2014. január 16.

Hát nem tudom, de én megcáfolnám az itteni véleményeket, miszerint nem érződik tusolás után az illata, illetve, hogy nem igazi kókusz illata van. Barátnőmtől kaptam ezt a tusit a parfümjével együtt és egyszerűen imádom! Barátnőmet is, meg a termékeket is! Végre egy IGAZI kókusz illat, semmi mű hatás, semmi "éppenhogy kókuszra hasonlító" illat, szóval telitalálat! A párom is megjegyezte, milyen finom kókusz illatom van és ez fürdés után jó fél órával volt, tehát szerintem tartós!
Ja és a bőrömet sem szárítja!

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Pakolás

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Pakolás
2014. január 10.

Fodrászomtól kaptam egy mintát ebből, meg a samponból. Selymessé tette a hajamat, de 1 alkalmas használattól nem tudok rendes véleményt mondani róla, pláne mert szőkéből most barnára váltottam, és emiatt a hajam nem olyan száraz, mint szőkén.
Minden esetre tervezem a nagyobb kiszerelés beszerzését a samponjával együtt, és majd update-elek. :) Egyelőre 4 csillagot kap.

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra

Kallos LAB35 Kényeztető Hajerősítő Sampon Száraz, Töredezett Hajra
2014. január 10.

Fodrászomtól kaptam mintát ebből és a hajpakolásból. Jól habzott, elég volt a kis minta egy hajmosásra, szóval kevés is elég belőle és puhává varázsolta a hajamat, nem éreztem hogy azonnal balzsamoznom kéne, mint más samponoknál, mert így is megfelelően "csúszott a hajam".
Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy most váltottam szőkéről barnára, emiatt már nincs kiszáradva a hajam. Beruházok a nagyobb kiszerelésre, aztán meglátom, hogy teljesít hosszabb távon.

Oriflame Studio Artist Alapozó SPF15

Oriflame Studio Artist Alapozó SPF15
2013. november 21.

Sikerült egy nem megfelelő árnyalatot választanom a katalógusból, így nem sikerült megbarátkoznom ezzel az alapozóval. A katalógusban sötétebbnek tűnt, sajnos világos lett a bőrömhöz. Kicsit problémás a bőröm is, ezért a fedése sem az ami passzolna. Összességében 1-2x használtam és ennek alapján rosszat nem tudok róla mondani, mert nem okozott pattanást és nem zsírosított, nem szárított. De nem ő a nekem való...
Olive Beige árnyalatban eladó.. ha valakit érdekel ide írhat: diana.beki@gmail.com

Zara Fruity EDT

Zara Fruity EDT
2013. november 18.

Nálam az illata annyira nem tartós, hogy magamra fújom és 5 perc után már semmit se érzek. :( De maga az illat fini gyümölcsös.

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon

L'Oreal Elseve Total Repair Extreme Sampon
2013. november 4.

Sajnos ugyan az a bajom vele, mint a többi Elseve samponnal, amit próbáltam. Hamar zsírosítja a hajtövet, a vége viszont nem lesz hidratált. Nekem maradt a száraz hajvég, a töredezettségen sem segített. Szóval a hajtövekre sok, a végekre meg kevés ez a sampon. Azt hiszem elbúcsúzok az Elseve samponoktól végleg! A minőségük nem hogy jobb, de számomra egyre gyengébb lesz...
Katherine Pierce véleményével egyet kell értsek.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2013. október 18.

Végre egy tonik, ami nem szárítja szét az arcomat, ugyan akkor nem is zsírosítja, nem fénylik utána a bőröm! Nagyon jó tapintású, tiszta arcbőrt hagy maga után, szóval kedvenc lett! :)

Duac Gél

Duac Gél
2013. október 18.

Hát én nekem ez sem használt, mint ahogy sok kence fice sem. :(
3 hétig használtam, az elején talán kis mértékű javulást láttam, de a gyulladt nagy göbök nem múlnak sehogy sem. Azt hiszem kénytelen leszek megbarátkozni a bőrömmel, mert ezerféle kencét próbáltam már, de semmi se használt. Marad a kiló alapozó...

Coverderm Classic Alapozó

Coverderm Classic Alapozó
2013. szeptember 19.

Én nem akarom ezt az alapozót lehúzni, mert egyébként nagyon jól fed, de nekem sikerült az árnyalatot rosszul megválasztani, ezen kívül hamar átfénylik a bőrömön, hiába a púder. ( Nekem mondjuk eléggé problémás a bőröm. ) Szóval tégelybe jónak tűnt a szín, de felkenve nem passzolt a bőrömhöz, illetve nem fedte el teljesen a sötét foltocskámat. Nekem a Malu Wilz Camouflage jobban bevált. Van egy ilyen alapozóm 3/4-ig tele, ha érdekel valakit...