yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel

Garnier Pure Active Arctisztítókrém Aktív Szénnel
2013. augusztus 16.

Pattanásos arcomra kerestem valamilyen lemosót és sokáig gondolkoztam, hogy a Garnier melyik termékét vegyem, végűl 15 perc gondolkozás után a pasim türelmetlenkedésének hatására választanom kellett valamit :) ezért ezt vettem le a polcról. Haza érve persze egyből le kellett teszteljem... Elég jó választásnak bizonyul eddig, mert első használat után sokkal tisztább a bőröm és matt maradt egész nap! Az apró pici pattanásokból is kevesebbet vélek felfedezni. Szóval megelőlegezem az 5 csillagot és remélem a jövőben is jó barátok maradunk! :)

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő

Nivea Supreme Touch Krémtusfürdő
2013. augusztus 1.

Minta alapján vettem meg a nagy kiszerelést, mert imádtam az illatát és hogy nem szárította a bőrömet! Nekem bevált! :)

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2013. augusztus 1.

Háát én mivel imádom a kókuszt, lecsaptam egyre, de tusolás közben már nem volt olyan fincsi kókusz illata, megmagyarázhatatlanul mű illatra váltott. A mandulás verzió ugyan ez. (Barátom szerint hányás szaguk van.. :D ) Nem szárított, de annyira nem is hidratált, ezért kap 2 csillagot.

Oriflame Beauty 2FX Szempillaspirál

Oriflame Beauty 2FX Szempillaspirál
2013. július 5.

Nekem egyáltalán nem vált be ez a spirál, mert olyan volt a hatás, mintha fel sem kentem volna... Abszolút semmit nem csinált. Nekem mondjuk alapból hosszú a szempillám, viszont kevés, így dúsítósat szoktam használni, ez viszont nem dúsított.
Szóval megválnék tőle, ha valakit érdekel jelezze. :)

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. július 4.

Régen volt ilyen borzalmas lakkal dolgom. :( Anyukám megvette az itt is látható sötét pink árnyalatot, gondoltam kipróbálom... háát egy élet is kevés kivárni míg megszárad, ennek okán belenyúltam párszor, másnap reggel le is mostam, ami szintén nem volt egyszerű menet. Azt hiszem meghagyom anyukámnak eme lakkal való festegetés örömeit..

Gyógyszertári Kakaóvaj

Gyógyszertári Kakaóvaj
2013. július 3.

Napozáshoz használom én is és nagyon szép barna leszek tőle! Úgy szoktam, hogy eleinte fényvédővel napozok és amikor már van színem, akkor használom a kakaóvajat. Bár nekem alapból nem fehér típusú bőröm van, így nem igazán égek le.
Tegnap szoláriumozásnál is kipróbáltam és sokkal jobb, mint akár melyik szolikrém. Igaz a plexiről letakarítani már nem annyira jómóka...

Balea Professional Repair Balzsam

Balea Professional Repair Balzsam
2013. május 9.

Anyukámat megbíztam, hogy vegyen nekem balzsamot és a szőke hajra való Baleát szerettem volna, mert az már bevált, de ezt kaptam helyette... Vegyes érzéseim vannak, mert ettől nem lesz olyan fényes a hajam, mint a-másiktól és bár puhának puha lett a hajam, de a vége száraz maradt. Szóval összességében nem igazán vált be nekem.

Miss Sporty So Perfect Stay Korrekor

Miss Sporty So Perfect Stay Korrekor
2013. május 8.

Eddig nem nagyon használtam ezt a korrektort mert ajándékba kaptam egyik barátnőmtől, akinek a DM-ben szem alatti karikára ajánlották. Na már most vagy én vagyok a hülye, vagy aki ezt szemre ajánlotta. Eleve rá van írva hogy "Anti Blemish" vagyis pattanásokra van kitalálva, tehát szárít. Az állaga is kemény, szem alatti karikára én krémesebb korrektort használnék, nem ilyet.
Szóval eddig nem nyúltam hozzá valamiért, csak hordoztam a neszeszeremben, de ma kijött egy elég nagy fájdalmas pattanás és gondoltam hátha... és pozitívan csalódtam!! Ugyan is 2 óra leforgása alatt, elmúlt a fájdalom és a pattanás is visszább húzódott.

Rexona Pure Protection Deo Spray

Rexona Pure Protection Deo Spray
2013. április 10.

Hatását tekintve szerintem jó, nálam ezzel nem volt probléma. De bár rá van írva, hogy illatanyag mentes, mégis otthon kifújva szaglásztam, hogy milyen illattal rendelkezik.. és mikor már kezdtem volna kétségbe esni,hogy gond van a szaglásommal, újra ránéztem a flakonra és hopp.. 0% parfüm. Ez az egyetlen problémám csak vele, hogy némi szolid illatot azért elvárok egy deotól. :)

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal

Oriflame Univerzális Balzsam Kókusz Illattal
2013. április 5.

Én, mint kókuszimádó mániás bolond, ezt is meg kellett, hogy vegyem, mert minden ami kókuszos, az előbb vagy utóbb (de inkább előbb) nálam landol. Szóval a terméket magát ismerem és szeretem, ezzel az isteni kókusz illattal meg aztán még inkább! :) Nem az a mű, kókuszra "épp hogy de még sem" hasonlító illat, hanem az az igazi kókusz!! Attól tartok mivel ez limitált kiadás, be kell szereznem belőle pár kartonnal...