yaya

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2013. augusztus 28.

Ezt a körömlakkot nagyon nagyon szeretem. Nem csomósodik, nekem egy réteg is elég a megfelelő színhez , jól fel lehet kenni , nincsen erős szaga.:) Én kuponnal vettem meg a müllerben 379 forintért . Tartós is az árhoz képest, én újra veszem 100% :)

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. augusztus 28.

Nekem is a bnőmtől van ez a körömlakkom ajándékba kaptam.Nekem tetszett az hogy az ecsete alkalmazkodott a körömágyamhoz.:) és szerintem az állaga is nagyon jó volt nem is volt büdös és csak két réteg kellett a kupakon látható színhez. Viszont később mikor használtam csíkos lett illetve nem oszlott el a körmömön a szín.Illetve be is csomósodott edig még megvan az 1/3-a :(

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2013. augusztus 28.

Nagyon szeretem én is a moyra körömlakkokat :DD csak az a baj hogyegyre drágább nálunk régen 200 forint volt most meg 450 ft.:( de ezért inkább essence körömlakkokat veszek mostmár. Dnagyon szeretem még most is :D jó állaga van meg a színek is nagyon jók, és annyira nem is büdös :)

Lora Express Finish Körömlakk

Lora Express Finish Körömlakk
2013. augusztus 28.

Hát szerintem nem annyira büdös, egy kicsit büdösebb mint egy átlagos körömlakk de én is 145 ft.-ért vettem egyet a One Euro Marketban. Én a neon rózsaszínt szeretem. És nekem két réteg elég a körmömre, lassan már egy hete befestettem és még nem is kopott egy kicsit sem. Ez valószínűleg azért van, mert alá én mindig alapozó körömlakkot festek, ami segít jobban eloszlatni a körömlakkot és tartósabbá teszi. Szerintem nagyon megéri..145 forintért megér egy próbát .Főleg a neon pink :) igaz egy idő múlva nyúlós lesz de nekem még így is megéri, a színe miatt ugyanis a márkás körömlakkoknál mindig fehér körömlakkot is kennem kell a neonok alá különben nem is olyan a színe. én már a 4 üveget fogyasztom XD

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)

Freeman Agyagos Arcpakolás Avokádóval és Zabkásával (régi)
2013. augusztus 28.

Annyira de annyira imádom ezt a pakolást!!! :DD én a rossmannban vettem még fél évvel ezelőtt és még a fele megvan ,pedig minden héten kétszer vagy háromszor használom.Megéri a pénzét (1600Ft). Az agyag jó a pattanásos bőrre is, az avokádó pedig táplálja és regenerálja azt ,a zabkása jó hatásáról is nagyon sokat hallottam már.Úgyhogy szerintem a legjobb három természetes bőrápoló anyag benne van ebben a pakolásban.Nekem az illata is nagyon tetszik.Hamar megszárad.Mikor felkentem érzem azonnal a hatását. Mikor lemosom olyan tisztának érzem a bőröm, úgy érzem mintha minden szennyeződéstől megszabadultam volna.:D És utána is nagyon sima a bőröm , nagyon puha, viszont ha utána nem használok arcápoló krémet akkor érzem, hogy húzódik a bőröm :( de ezért kell használni utána arcápolót :)

Essence Ápoló Ajakbalzsam

Essence Ápoló Ajakbalzsam
2013. február 25.

Igen tényleg ujjal kell felvinni de ezt már amúgy is mindenki láthatta mikor megvette.... de nem ez számít nekem sem tetszett az illata kivéve a rózsaszínnek ..(annak jó illata van :DD)
nagyon olcsó volt ..de én akciósan vettem..nekem ha este felviszem a számra reggel még mindig rajta van egy kicsit ..szóval nekem úgy nagyjából hidratált

Avon Tisztító Teafa és Uborka Lehúzható Maszk

Avon Tisztító Teafa és Uborka Lehúzható Maszk
2013. február 25.

Nekem nem annyira tetszik az illata, de a hatásáért megéri...tényleg leszedi a szennyeződéseket szóval megéri az árát én akciósan vettem.. nekem 7 perc alatt szárad meg körülbelül.. de valamilyen részeken még fél óra alatt sem száradt meg .. tubusban átlátszó a színe ...miután megszárad magától lejön néha. általábn hetente használatos

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal

Avon Advance Techniques Hajtápláló Marokkói Argánolajjal
2013. február 25.

Én nagyon szeretem ezt a hajvégápolót tetszik az illata is. csak illatot az illattal nem érdemes keverni.. ezt azért mondom mert én hajmosás után szoktam általában használni vagy mikor nagyon rosszul fest és teljesen összekeveredik a hajsamponom illatával de meg lehet szokni...szép egyenletesen szoktam elsimítani. nagyon szép fényes és puha lesz az én szénához hasonló hajam.. nekem megérte a pénzét mert 700 forintért vettem igaz nagyon gyorsan fogyik.
de mire a végéhez érek már alig várom hogy elhasználjam és vegyek egy újat ..mert bizony meg lehet unni. én egy alkalomra egy "pump"-ot használok ! szerintem akkor érdemes megvenni mikor akciós .:)

NYC City Curls Szempillaspirál

NYC City Curls Szempillaspirál
2013. január 19.

800ert vettem a mullerben.Mar szempillagondoritot sem kell hasznalnom.egy gond van vele az hogy nagyon csomos de megeri a penzet.

Avon Szemhéjtus Ecset

Avon Szemhéjtus Ecset
2013. január 19.

En nagyon szeretem ez az elso szemhejtus ecsetem es nagyon tetszik puha az ecset es nagyon konnyu felvinni vele a szemhejtust.en 800-ert vettem az avonbol .