yeobaebae

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: -

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre

Garnier Essentials Intenzív 24H Normál Vegyes Bőrre
2017. január 26.

Update: Miután 2 hónapig használtam, az illata egy idő után kifejezetten zavart, valamint a hatása is alulmaradt. A hidegre nem fogható, mert a nyárban jártunk még bőven. Az arcbőröm sem tudott úgy lélegezni alatta, leváltottam.

Kellemes kis krém, akciósan vettem, miután itt olvasgattam róla. Sokkal szebb lesz a végeredmény, ha a gyors reggeli BB krém+púder rutinom feldobása előtt a megtisztított bőrömre kenek egy keveset. Működik a mattítás, és nem tömíti a pórusokat. Nekem nem okozott pattanásokat, ez természetesen mindenkinél más( étrend, stressz, stb). Ajánlom! :)

Essence Smoothing Ajakradír

Essence Smoothing Ajakradír
2017. január 19.

A Blistexemet kenterbe verdesi éppen, ami nálam hatalmas szó! Carmexel kezdtem 3 éve körülbelül, az valamennyire szinten tartotta az ajkaim szárazságát, utána Blistex Med Plusra váltottam, de mostanában azt is többször kellett újrakennem napközben, mint korábban. A Müllerben járva láttam meg és mondom próba szerencse, itt is azért utánaolvastam. Nem hittem volna, hogy napi 2-3 kenéssel ilyen szinten rendbeteszi az ajkaimat! Nagy meglepetés még mindig, mivel brutálisan sivatag ajkaim vannak! Nagyon remélem, hogy nem szoknak hozzá az ajkaim, nekem egyelőre csodaszer kategória!

Old Spice Hawkridge Deo Stift

Old Spice Hawkridge Deo Stift
2017. január 17.

Engem meggyőzött, isteni kókuszos illat, a hatása kiváló!!

Sokáig szenvedtem, amíg jópár márka izzadásgátlóját kipróbáltam, azt hittem a legutóbbi beválik, sajnos nem így történt. Olvasgattam itt, és így kezdődött az egész Old Spice kalandom, mindenkinek ajánlom!

(és:Asia Centerben 600 forint, kell rá vadászni, de megéri.)

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2017. január 17.

Coral fever árnyalat van a birtokomban, nagyon szeretem, inkább alkalmakkor viselem. Kell az ajakradírozás előtte és az aláhidratálás, ajakkontúr, végül ő. :) Buliban szinte mozdulatlan marad, nem maszatolódik, mattnak matt.
Tőlem megy az 5*

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)

Balea Aqua Hidratáló Szövet-Arcmaszk Alga Kivonattal Vízhiányos Bőrre (régi)
2017. január 17.

Kiváncsiságból én is utánanéztem a DM-ben, és ahogy megfordítottam a csomagot, azonnal ment is a kosárba. Dél-Koreából származik az egész maszk, így gondolkodnom sem kellett. A koreai arcápoló termékek eszméletlen jók, sosem csalódtam még bennük, a kozmetikumaim fele szintén koreai. A maszkról magáról: a szabása ugyanolyan, mint a legolcsóbb fajta koreai csiganyálkás maszknak, valóban ragadt miután lehúztam az arcomról, a hidratálás viszont kárpótolt. Így első használat után nem fogom elfogultságból azt mondani, hogy csodaszer, így egyelőre kap 4 csillagot, később tovább tesztelem. Remélem beválik hosszútávon, addig is bátran ajánlom!

Yves Rocher Plaisirs Nature Kókuszdió Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Kókuszdió Hab- és Tusfürdő
2017. január 6.

Én szeretem, nem szárít, kellemes és finom kókuszillat leng körbe tusolás/fürdés közben. Azt megfigyeltem, hogy a víz klórossága is változtat az illaton, a műkókusz engem is néha megcsapott erőteljesebben. :)

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó

Yves Rocher Pure System Mélytisztító Arclemosó
2017. január 6.

Hirtelen felindulásból kaptam le a polcról, mert leakartam úgyis váltani az előtte használt arctisztítómat, és az akciós áráért nem hagyhattam ott. CSODA! Az eddigi legjobb arclemosóm, bármit használtam ezelőtt, a vegyes bőröm másnap reggelre egy rétegben zsíros volt bármit is csináltam. Amióta ezt használom kizárólag, még nem ébredtem csillogó arcbőrrel(homlok-orr). Az illata nekem nagyon kellemes, a szemcsék finoman radíroznak. Ugyan nincs problémás arcbőröm, ritkán jönnek ki pattanások rajtam, így nekem teszi a dolgát. Újra fogom venni, ha elfogy.

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. december 30.

Én a Garnier rózsaszín micellás vize után adtam neki egy esélyt, és úgy érzem nem kellett volna. Hiába érzékeny bőrre való, nagyon de nagyon csípi a szemem, amikor lemosom a szempillaspirálomat. A Garniernél ilyet soha nem tapasztaltam. Több is kell belőle, bár a BB krémet leszedi egyszerűen, a középkategóriás szempillaspirállal nehezen birkózik meg és azt is úgy távolítja el, hogy kifolyik közben a szemem, ami utána még fél óráig iszonyat száraznak érződik hiába mosom le bő vízzel.
Lehet velem van a baj, nem tudom. 2* :(

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk

Essence The Gel Nail Polish Fedőlakk
2016. szeptember 8.

Sokan kezdték így biztosan, de CSILLAGOS ÖTÖS!! 1-1,5 hétig lazán kibírja a lakkom alatta, még mosogatás és takarítás mellett is! Eleve nem pattognak le a körömlakkok úgy a körmömről valamiért(ha nem is használok fedőlakkot, akkor sem), a legutóbbi lakkom 2! hétig volt fent, egy kis lepattozgással összesen 2 ujjam körmén. :D

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2016. szeptember 8.

Nálam eddig 5*
A Catrice Stay Matte púderéhez hasonlítva sokkal jobban teljesít az én rendesen vegyes, zsírosba hajló bőrömön. Púderecsettel viszem fel reggel 7-kor, és csak 12 körül kell megigazítanom az orromon és a homlokomon, - illetve a szemöldökcsontjaimnál. Nem vagyok pattanásokra hajlamos, így a Holika Holika Clearing Petit BB krémjének(ami szintén mattít) tökéletesen elég a fedése. A kettő együtt nálam nagyon jól működik. :)