yeobaebae

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. október 23.
Bőrprobléma: -

SYOSS Baseline Hajfesték

SYOSS Baseline Hajfesték
2016. szeptember 8.

Update: Durván 3 hete festettem a hajam, és teljesen kikopott szinte. :D Ezek az új designos Syossok pedig lassabb fakulást is ígérnek. Ilyet még egyik festékkel sem művelt a hajam, átüt az előző hajszínem elég rendesen.

Használtam már a mézszőke és középszőke árnyalatokat is(valamint vöröset 5 évvel ezelőtt, akkor megfogadtam, hogy SOHA többé Syoss), megvoltam elégedve velük, viszont a hajam bármennyire is ápoltam különböző olajokkal, folyamatosan letört és nem nőtt. Múlt hónapban áttértem egy másik festékre(Garnier color naturals) és láss csodát, a töredezés abbamaradt. Aztán meggondolatlan módon, amikor eldöntöttem, hogy a vörösből szőkévé változás után valami szép, hideg tónusú barnát szeretnék, megláttam egy gyönyörű árnyalatot(5-1 Világosbarna) a Syoss állványon, amik éppen levoltak értékelve mindkét drogériában. Elcsábultam, tegnap pedig be is festettem a hajam. A színnek köze sem volt a világosbarnához, inkább egy szürkés-zöldes-sötétbarnás valamit kaptam az előtte természetes szőkére festett hajamon.Azóta megmostam többször is és házilag világosítottam rajta, de a hajam ismét sokkal jobban megtört ettől a festéktől.
Nem szeretném lehúzni, de nálam nagyon leszerepelt most. Mégha a szőkés árnyalatok tényleg olyanok is lettek(megjegyzem mindig 9%-os oxit veszek minden drogériás hajfesékhez külön, hogy még véletlen se legyen sötétebb az eredmény), a régebbi vörös tragédia, és a tegnapi majdnem feketévé válásom után nem fogom megvásárolni többé ezt a festéket. A hajamat sokkal jobban roncsolja, mint más olcsóbb festékek. A samponjával viszont nagyon megvagyok elégedve. Összességében 2 csillagot vagyok hajlandó adni, mivel ettől a festéktől nem nőtt eddig a hajam.

Essence Szemöldökceruza

Essence Szemöldökceruza
2015. november 19.

Első szemöldökceruzám, eddig nem használtam semmit sem a szemöldökömre, pedig eléggé világos és kissé ritkás is, de illett az arcomhoz. Viszont csak nem hagyott nyugodni a gondolat az itt olvasott sok pozitív vélemény alapján, hogy mi lenne, ha. Így megvettem a Soft Blonde árnyalatot, amit először a vörös hajamhoz próbáltam, ahhoz is illett, pár nappal később pedig átfestettem a hajam mézszőke árnyalatra, és telitalálat és úristen.
Tényleg akkor lehet a legjobban dolgozni vele, amikor kihegyezem, tartós, és ennyi pénzért bőven megéri mégha kicsit gyorsabban is fogy a hegyezgetés miatt. :)

Philips Salondry Compact Hajszárító

Philips Salondry Compact Hajszárító
2015. november 19.

Mostanában sokat utazok, így kapóra jön a kis mérete, praktikus, nem nehéz, átlagosnak mondanám a teljesítményét, bár amikor max fokozaton van, nagyon süvít a kicsike :D A félhosszú hajam kb 10-15 perc beszárítani vele.

Dove Purely Pampering Tusfürdő

Dove Purely Pampering Tusfürdő
2015. november 13.

Finom finom finooom, imádom! A pisztáciásat használom nagyon rég óta, a bőröm szép puha, nem igényli minden este a testápolózást, pedig száraz a bőröm. Ez a tusfürdő tényleg táplál, hozza amit ígér.

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2015. november 13.

Lassan 2 éve folyamatosan hű társam, a hófehér bőrömhöz kitűnően passzol, eddig minden amit használtam nem egészen nyújtotta azt a természetes hatást, amit szerettem volna elérni, aztán találkoztunk nagy Korea-rajongásom közepette. Az illata nekem nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni, a tartósságáról annyit, hogy nekem kibír egy napot bőven, ugyan az arcom bőre eléggé mix, ugyanis a T-vonalam enyhén zsírosabb, a homlokom oldalsó részei és a pofim pedig hajlamosak kiszáradni xD De ezt egy aláhidratálással orvoslom, az átcsillogó részeket pedig mattítós púderrel. Az mondjuk igaz, ha megkaparom kissé erőteljesebben az arcom, néha ott-ott marad a körmömön a krém, és való igaz, hogy telefonálásnál is marad egy kicsi a mobilom képernyőjén, pedig nem használok sokat, nem is mindig kenek mindenhová egyenletesen. Hosszútávon én azt vettem észre, hogy sokat javított a bőrömön, már nem annyira zsíros és pattanásaim sem szoktak előjönni, csak nagyritkán havonta egyszer..:'D Megkapja ettől függetlenül az 5 csillagot, megérdemli!

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2015. november 7.

Pár napja eldöntöttem, hogy én bizony itthon megszabadulok a 3 éves nem műnek ható pirosvörösességemtől, mindenki csak dícsérte a hajszínemet és hogy mennyire jól megy a világos bőrömhöz. Nos, eléggé szadizom a hajam, eredetileg göndör, szóval a napi 1-2× teljes hosszon való vasalás megvan, heti kétszer megmosom amit egyenesre kiszárítás és vasalás követ, úgyhogy így az utóbbi időben eléggé szárazzá vált a hajam, féltem is, mit fog tenni ez a világosító a hajammal. Tegnap szántam rá magam, elmentem és megvettem a legerősebbet, és itthon szinte rögtön neki is láttam. Összekevertem szépen mindent ahogy az levolt írva, aztán vártam 45 percet, lemostam, és végül megszárítottam a hajam. A hajtöveim hidrogénszőkék lettek, a hajam többi része pedig kicsit narancsos beütésű sötétebb szőke. Minimális hajvég-sérülések, tapintásra kicsivel szárazabb csak a hajam. ÉS, ha már Syoss, a megálmodott hajszínhez való festékem is ugyanezzel a márkanévvel jött haza, méghozzá 8-7-es mézszőke árnyalatban. Ma festettem és megvagyok elégedve, balzsamozásnál nem engedte a színét, és sötét sem lett a hajam, le sem tört a fele. Talán szerencsés vagyok a hajam minőségével, de ennyi pénzért itthoni használatra számomra tökéletes terméknek bizonyult így első próbálkozásra.

Catrice Allround Szempillaspirál

Catrice Allround Szempillaspirál
2015. november 3.

Jó kis termék, tartós, szépen megemeli és ki is emeli az amúgy rövid, seszínű szempilláimat. Minden nap használom, és mivel nem szeretem a mesterkélt, túl mű hatású szempillaspirálokat, számomra ideális. próbáltam már többet is, Manhattan, Avon, stb, eddig ő vezeti a sort. Csak ajánlani tudom. :)

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof

Catrice Prime And Fine Mattifying Powder Waterproof
2015. november 3.

TÖKÉLETES. Nagyon világos bőröm van, így ez a púder ideális, az enyhén zsíros börőmet szépen mattítja, persze 3-4 óránál többet ő sem bír ki. Már a sokadikat használom, és szerintem hosszú lesz a mi kapcsolatunk. :)

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)

Garnier Fructis Wunder-Öl Hajolaj (régi)
2015. november 3.

Természetesen én is az itteni pozitív véleményés miatt ruháztam be rá, és nem bántam meg! A brutálszáraz hajammal csodát tett, konkrétan akadt rajta a hajvasaló, annyira száraz volt. Első használat után sokkal de sokkal puhább lett és ez az érzet tényleg kitart a következő mosásig. Az illatával semmi gond, nem zsírosít, teszi a dolgát, 5* Ja, és idekint Németországban 4,5 euro, ami sehogysem jön ki majd' 3000 forintra, feleannyiba kerül, így duplán jól jártam. ^^

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera

Alterra Hidratáló Hajbalzsam Gránátalma és Aloe Vera
2015. november 3.

Az itteni vélemények alapján tettem egy próbát vele és szerencsémre nem csalódtam. Minden nap kénytelen vagyok vasalni a festett vörös hajam(amit magamnak festek), eredetileg göndör vagyok, így eléggé lestrapálom az egyenesre szárítgatással és az azutáni kötelező hajvasalással. Talán emiatt, talán nem, de a hajam borzasztóan száraz lett az utóbbi hónapban, eddig Elseve balzsamot használtam a samponjával együtt erősen sérült hajra, de a balzsam bemondta az unalmast, és a sampon sem hat úgy, mint eleinte. Csodát nem művel, de sokkal puhább tapintású a hajam mosás után. Az illata engem a gyerekkori gyurmákra emlékeztet, ettől függetlenül bejön :D