Yepp

Regisztráció dátuma: 2015. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 4.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Primus Natúr Ajakír

Primus Natúr Ajakír
2019. augusztus 29.

A kamillás változatát talán némileg hatékonyabbnak tartom, de ezt is imádom, más típust nem szívesen veszek.

Primus Kamillás Ajakír

Primus Kamillás Ajakír
2019. augusztus 29.

Többféle ajakápolót is próbáltam, de egyikkel sem voltam igazán megelégedve, inkább szárítottak, mint segítettek. Aztán beugrottam a gyógyszertárba és megvettem a legolcsóbb ajakápolójukat, ami ez volt. Azóta, ha tehetem nem is veszek mást (ezen és natúr változatán kívül). Tökéletes, nem is kell túl gyakran használni, nem zavaróan zsíros-folyós a számon, nem szárít.

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő

Nivea Clay Fresh Ginger & Basil Tusfürdő
2019. augusztus 29.

Imádom az illatát, tusolás után is sokáig érzem még a bőrömön. Az állaga is vicces, nem olyan nagyon folyós mint az átlagos tusfürdők. Új kedvenc!

Labrosan Rigenerante Ajakápoló

Labrosan Rigenerante Ajakápoló
2015. május 5.

Nagyon jó! Nekem régóta meg van és még mindig csodákat tesz a kiszáradt/repedezett ajkaimmal. Kicsit lassan szívódik fel, de én teljesen meg vagyok vele elégedve.

Lora Quick Dry Körömlakk

Lora Quick Dry Körömlakk
2015. május 4.

Én nem tudom, hogy amit én vettem az lenne-e a fekete, mivel inkább ilyen szürkés árnyalatúnak mondanám de az árához képest nem rossz.

Lora Express Finish Körömlakk

Lora Express Finish Körömlakk
2015. május 4.

Nem egy nagy szám, viszonylag hamar lepattogzik de az árához mérten megfelelő szerintem.

Dove Body Milk Essential Nourishment

Dove Body Milk Essential Nourishment
2015. május 4.

Nagyon szeretem az illatát, csak egy kicsit nehezen szívódik fel.

Oriflame Nyugtató Hatású Arctisztító Feketeáfonya- és Levendula-kivonattal

Oriflame Nyugtató Hatású Arctisztító Feketeáfonya- és Levendula-kivonattal
2015. május 4.

Nagyon jó az illata és nekem bevált a pattanásokra, bár nem használom olyan gyakran.

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló

bebe Young Care Intensive Care Ajakápoló
2015. május 4.

Nekem bevált, pont jó az állaga, és kicserepesedett ajkakra is remek.

Cien Sport & Sun Ajakápoló

Cien Sport & Sun Ajakápoló
2015. május 4.

Folyamatosan a számban érzem, még akkor is ha csak az orromon veszek levegőt. Nekem túl zsíros, szárítja a szám plusz még fehér réteget is hagy a számon.