ylexe

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

NYX Full Throttle Ajakrúzs

NYX Full Throttle Ajakrúzs
2019. október 5.

Pontosan, ahogyan az előttem szólók mondják! Órákon át, óvatos evéseket követően, sok ivás után is tartós. Picit szárít, nem vészes. Szép, élénk a színe, könnyű felvitel. Mi kell még? Ja igen: cruelty free
UD: A teljes napot kibírja úgy, hogy csak egyszer kell javítanom ebéd után. Nekem pink színben van meg, és szerintem ennyiben is maradunk, mert a többi nem állna jól nekem. 5* még mindig.

Magister Products Biorytmus Dezodor

Magister Products Biorytmus Dezodor
2019. szeptember 13.

Tűrhető, kissé "vegetás" az illata... A durva napokat nem bírja, de átlagos napokra elég volt. Az a baj, hogy a csomagolása szétment, amikor még a negyede benne volt, úgyhogy most tégelyből használom kézzel felkenve. 😄 Valóban dörzsöli a bőrt hideg évszakban, melegben meg szétolvad.

Weleda Hair Care Regeneráló Sampon Zabbal

Weleda Hair Care Regeneráló Sampon Zabbal
2019. szeptember 13.

Nekem nem jött be. Iszonyatos alkoholszaga van, és hosszú, festett hajon számomra használhatatlan volt. :( Nem akarom lejjebb pontozni, mert szerintem inkább az van, hogy nem passzolunk, mint hogy rossz termék lenne...

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Szájvíz

dr. Organic Bioaktív Aloe Vera Szájvíz
2019. március 23.

TEAFÁSRÓL (rossz helyre írtam, és nem tudom törölni:(): Csakis azért kap tőlem négyest, mert rendkívül keserűnek találom, HA véletlenül a torkomra szalad belőle, pfuj! Frissebb és tisztább érzetet biztosít, mint csak a fogmosás önmagában. Jó termék. Az tény, hogy ha használhatnék listerine-t, azt venném, de natúr választásnak elég jó szerintem. Legközelebb az alverdéset tervezem kipróbálni.

Magister Products Pistacchio Douche Mousse

Magister Products Pistacchio Douche Mousse
2019. február 20.

Az illata valóban mennyei, és nem mű! Szépek az összetevői. Ezen kívül viszont más jót nem tudok mondani, mert sok kell belőle, hogy felhabozzon, és elég híg. Se nem szárítja a bőrt, se nem hidratál. UD: jöttem felhúzni a csillagozását, mert előzőleg hármast adtam neki, de méltánytalan volt. Habrózsával megfelelően, de nem kiemelkedően habzik, ami talán nem is baj. És annak ellenére, hogy híg, sokáig kitart a flakon.

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab

Magister Products Kamillabio Intim Tisztítóhab
2019. február 20.

Erősen teafaolajos illatú, nagyon légies hab. Nem tudok rá rosszat mondani, és szuperek az összetevők. UD: kb. a harmadik flakonnal használom, és nem tervezem lecserélni másra. Csillagos tízes.

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel

Alverde Perfekter Teint CC-krém viaszvirág kivonattal és FF6 UV-védelemmel
2018. december 26.

Natúr "alapozót" kerestem, nincs szükségem erős fedésre, a természetes hatás megfelel. Könnyű dolgozni vele, miután rájöttél, hogy a te bőröd mennyit fogyaszt el szívesen. :) Tökéletesen hozza a várt hatást, tartós, nem allergizál, mi kell még? Nekem semmi más.

Magister Products Kókuszvíz

Magister Products Kókuszvíz
2018. december 26.

Extra tisztogatási lépésként, vagy reggel önmagában egy áttörlésre megállja a helyét. Sminket nem próbáltam lemosni vele. Szemre amúgy - ha jól emlékszem - nem is szabad használni. Valóban hagy egy vékony filmréteget maga után, ez engem nem zavar.

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan

Manna Elefántcsont Arctisztító Szappan
2018. december 26.

Arctisztításra használom két-háromnaponta, nonioval felváltva. Érdemes szárazon tartani (ne ázzon vízben), mert úgy rendkívül sokáig kitart. Én már hónapok óta használom... Az én bőrömet picit túltisztítja, amit onnan látok, hogy másnap reggel zsírosabb a bőröm - olyankor ki szoktam hagyni 1-2 napot vele. Nem tudom, hogy újra fogom -e vásárolni emiatt, de mindenképp elhasználom. :)

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen (régi)

Yves Rocher Sampon Városi Hatások Ellen (régi)
2018. december 26.

Tőlem egyelőre jó pontozást kap, aztán majd jövök updatelni. Illata, állaga, hatása teljesen jó, nem kell belőle túl sok, nem zsírosít, nem szárít, jól tisztít.