ylexe

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Pink Dust blog
Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yamuna Erdei Gyümölcs Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Erdei Gyümölcs Hidegen Sajtolt Szappan
2021. február 8.

Kézmosásra vettem. Kellemes az illata, eléggé habzik, nem allergizál.

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Sparkly White Fogfehérítő Gyógynövényes Fogkrém
2021. február 8.

Nem elég ízes számomra, nem fehérít, és nem frissít eléggé.

Magister Products Wonder Woman Hajvégápoló Szérum

Magister Products Wonder Woman Hajvégápoló Szérum
2021. február 8.

Egyetértek, kellemes az illata, és elég belőle egy pumpálásnyi. Én szerelmes nem lettem, de meg kell hagyni, hogy jó kis termék, és kellemes az összetevő lista is. Nálam végül a fele sem fogyott el, úgyhogy kidobtam, mert megromlott 2 év után.

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán

Alverde Nutri-Care Sampon Mandula és Argán
2021. február 8.

Túl sok kell belőle, és az állaga miatt is valahogy túl gyorsan fogyott el. Az illata finom. A második flakonnal használom, és már várom, hogy vége legyen, mert szárítja a hajamat. Szerintem nem fogom elhasználni.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Kipirosodás Elleni Arckrém
2021. február 8.

Kellemes krém, de nem csinált semmit igazából. Vagyis mitesszeres tőle az orrom...😐 Nem vásárolom újra. Pedig jó lett volna, ha beválik.

dr. Organic Gránátalma Anti-aging Arckrém

dr. Organic Gránátalma Anti-aging Arckrém
2021. február 8.

Elég "vastag" krém. Nem túl illatos szerencsére, és telt állaga ellenére viszonylag könnyen beszívódik. Számomra megfelelően hidratál, néha túl sok is, olyankor a másik krémemet használom. Nem allergizál, nem tömíti el a pórusokat.

Braun Silk Epil 7561 Epilátor

Braun Silk Epil 7561 Epilátor
2021. február 8.

UD: ki gondolta volna, hogy már 4 éve megvan!
Nagyon szeretem, és rengeteg pénzt megspóroltam vele. A görgős masszírozó fej a kedvencem. A szűkítő fej is nagyon jól jön. Szívből ajánlom a kicsikét.

'Egyelőre 4-t kap, mert még nem tapasztaltam ki, hogy el lehet -e távolítani valóban minden egyes aprócska szálat...' Írtam volna ezt közvetlenül a használata után. De másnapra lecsitulnak a kedélyek (és a szőrtüszők:)), és tökéletes simaságot tudtam elérni gyorsan, szinte fájdalommentesen (nyilván ez egyéni, de nekem az előző epilátoromat bármilyen középkori kínzóeszköz helyett használhatták volna), a zuhany alatt/kádban, ami szokatlan gondolatnak tűnt, de a gyakorlat azt mutatja, hogy nem az. Még jövök updatelni a kiegészítő fejek kapcsán is. Nem olcsó, de cserébe sok problémától megszabadít a hétköznapokban.

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával

dr. Organic Alumíniummentes Golyós Dezodor Bio Gránátalmával
2020. október 11.

Felkenéskor egy halvány cukorkaszerű illatot érzek, ami kitart egy darabig. Hosszú órák múlva is kellemes az illatom, amikor ezt használom. A húzós (stresszes) napokat ez a deo sem segíti átvészelni szagok nélkül sajnos, de a natúr deók közül arra eddig csak egy volt képes, azzal viszont az a bajom, hogy dörzsöli a bőrömet és nem jó az illata... szóval valamit valamiért. Összességében nekem bevált, és szerintem újra fogok ilyet venni.

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Málna-Borsmenta

Yves Rocher Plaisirs Nature Energia Szappan Málna-Borsmenta
2020. október 11.

Kézmosáshoz használom. Kellemes az illata, eléggé felhabzik, és nem szárítja a bőrömet. Sokáig elég, igaz, a vége felé nagyobb darabokra esik.

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen

Yves Rocher Elixir Jeunesse Folyékony Nappali Arcápoló Városi Hatások Ellen
2020. október 11.

Kellemes az illata, és jó élmény felkenni a vizes-enyhén géles állagú, frissítő "izét" az arcomra a hidratáló alá. De semmi értelmezhető dolgot nem csinál a bőrömmel, úgyhogy örülök, hogy ajándékba kaptam vásárláskor. Majd jövök updatelni, mert még csak a negyedét használtam el.