Yndre

Yndrelian Beauty blog
Regisztráció dátuma: 2012. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Yndrelian Beauty blog
Regisztráció dátuma: 2012. március 4.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancaster Sun Sport Face Gel SPF30

Lancaster Sun Sport Face Gel SPF30
2019. szeptember 21.

Olyan fényvédőt kerestem ami zsírosabb bőrhöz is passzol és nem fullasztó. Pozitívuma, hogy géles textúrájú és áttetsző, egyáltalán nincs naptejes vagy vaskos fényvédős érzete, azonnal beszívódik. Nem mondanám kifejezetten mattnak, de abszolút nem fényesedik át még órák múlva sem. Számomra viszont negatívum, hogy iszonyúan szilikonos. (Olyannak kell elképzelni mint egy nagyon szilikonos primert.) Van aki ezt szereti, engem nagyon zavar. Viszont amit abszolút nehezen tolerálok az az erős illata. “Nagymamapúder” szaga van, indokolatlanul intenzív, órákig benne marad az orromban használat után. Gondolkoztam, hogy hány csillagot adják, mert egyébként teszi a dolgát és jó fényvédő. Nyáron tartós volt, lerobbanthatatlan még strandon is, de ahogy jön a hűvösebb már egyre jobban zavar az állaga és az illata. Én majdnem fél áron vettem akcióban, de a teljes árát számomra abszolút nem érné meg. Csak annak ajánlom aki szereti a szilikonos textúrát és nem zavarja az erős illat egy kozmetikumban, nekem így csak egy 3-as.

Phi Acne Balance Arcápoló Fluid Zsíros Pattanásos Bőrre

Phi Acne Balance Arcápoló Fluid Zsíros Pattanásos Bőrre
2019. július 9.

Kb. 3 hete használom, sokáig gondolkoztam, hogy 4 vagy 5 csillagot adjak. Ami első pillanatban furcsa volt, hogy nem egy könnyed gél állag hanem testesebb krém. Elképzelhető, hogy nagyon zsíros bőrre tömény, izzasztó érzetű lehet. Én kifejezetten éjjelre vettem, úgyhogy engem ne zavar az állaga, sőt még remekül hidratál is. Az illata nagyon kellemes, gyógynövényes, szinte nyugtató hatású lefekvés előtt. A bőröm összképe egységesebb lett az eltelt hetek alatt, a pirosabb foltokat is lehúzza. Durva pattanásim ugyan nincsenek, de aknéra hajlamos hagyok. Én úgy vettem észre, hogy hosszútávon jót tesz a bőrömnek, éjjelre kifejezetten jólesik az a krém. Nappalra kánikulában lehet, hogy nem ennyire kellemes érzés, illetve nem mattít, de ezt nem is vártam el tőle. Az élvásáraimnak megfelel, valószínűleg újra fogom venni ha elfogy.

PomPom Prémium Shea Vaj Makadámia Olajjal

PomPom Prémium Shea Vaj Makadámia Olajjal
2019. június 21.

Súlyos ekcémámat csak ez a krém tudja kordában tartani. El nem tüntette, de legalább sokat javult a bőröm állapota és kevésbé viszket mióta ezt használom pedig sok mindent kipróbáltam már előtte...

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2019. június 21.

Kellemes, igazi levendula illatú, nem molyirtós :) Az állaga pont jó. Nem csak egy szimpla zselé hanem valamennyire hidratál is. Szerintem normál bőrre szuper krém, de ha valami mást is orvosolni kell akkor már kevés. Én olyan "tini", első arckrémnek mondanám. Elhasználtam és kipróbáltam a rózsásat is, tetszett, de mégis van valami hiányérzetem vele.

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2019. június 21.

Kellemes, igazi rózsa illatú, nem öreglányos. :) Az állaga pont jó. Nem csak egy szimpla zselé hanem valamennyire hidratál is. Szerintem normál bőrre szuper krém, de ha valami mást is orvosolni kell akkor már kevés. Én olyan "tini", első arckrémnek mondanám. Elhasználtam és kipróbáltam a levendulásat is, tetszett, de mégis van valami hiányérzetem vele.

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm

Tindigo Mild & Pure Cleansing Liquid Balm
2019. június 21.

Nagyon szeretem ezt az arctisztítót, pont ilyenre vágytam amitől végre hidratált lesz a bőröm. Számomra teljesen hiánypótló termék, az eddig használt arclemosóim közül mind vagy zsíros, olajos vagy húzódó, száraz érzetet hagyott maga után. Nekem a sminket is szépen lehozza, ezzel nincs gondom. Én a szempillaspirált micellás vízzel szoktam lemosni előtte, úgy tudom, hogy Ildi is így javasolja. Negatívum, hogy valóban gyorsan fogy és kicsi kiszerelésű illetve a végén amikor már csak pici marad a tégelyben nehéz kiimádkozni mert azt már nem szívja fel a pumpa. Ezek ellenére szerintem megéri mert nekem szuperül bevált, ezért nem vonok le csillagot.

Collection 2000 Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer

Collection 2000 Lasting Perfection Ultimate Wear Concealer
2015. április 16.

A legjobb korrektor amit valaha próbáltam, kenterbe veri a sokezres prémiumkategóriás társait is! Nagyszerűen elfedi a pattanásokat, de a szem alatti karikákra is kiváló, nem ül bele a ráncokba, nem csíkozódik. A fedése nagyon szuper és az állaga nagyon krémes. Egy kicsit gyorsan szárad, úgyhogy gyorsan kell vele dolgozni, de ez semmit sem von le az értékéből mert legalább nem kenődik el a bőrön. 5*

Lush Brazilliant Szilárd Sampon

Lush Brazilliant Szilárd Sampon
2015. április 10.

Előtte a Jason and the argan oil szilárd sampont próbáltam, számomra az meggyőzőbb volt. Ettől kevésbé lesz fényes a hajam és nincs is olyan finom illata mint annak. Hogyha arra 4 csillagot adtam akkor ez számomra csak 3 csillagot ér.

Sudocrem Védőkrém

Sudocrem Védőkrém
2015. március 10.

Huzamosabb használat során hozzászokott a babám bőre és utána nem ért semmit a kipirosodás ellen. Úgyhogy már csak alkalmanként szoktam használni hátha úgy többet ér. Ráadásul baromira sűrű, elkenhetetlen. Szerintem van sokkal jobb popsikrém, nálunk pl. a Bepanthen vagy a Mustela sokkal jobban bevált.

Sudocrem Care & Protect

Sudocrem Care & Protect
2015. március 10.

Érdekes módon a hagyományos sűrű Sudocrem viszonylag használt a babám kipirosodott bőrének, viszont ez a care & protect verzió teljesen más... Sokkal hígabb, szinte lefolyik a bőrről egyáltalán nem érzem, hogy védőbevonatot képezne a popsin. Abszolút semmitérő termék, szinte még rontott is a helyzeten. Ez a legrosszabb popsikrém ami eddig a kezem ügyébe került.