yoyo85

Regisztráció dátuma: 2012. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. október 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Magister Products Eyepresso Créme Geleé

Magister Products Eyepresso Créme Geleé
2020. július 1.

Kicsit nehezen adagolható, de fejjel lefelé tárolva és használat előtt kicsit megrázva teljesen jó.
Gyorsan beszívódik, nem kukacosodik, nem irritálja a szemet. Ráncaim nincsenek, de ezért is használom, hogy ne legyenek 😊

Magister Products BB3 Matt Krém

Magister Products BB3 Matt Krém
2019. április 17.

Imádom a Magistert, de ez sajnos nem vált be. Kb csúnyább az arcom felkenés után, mint előtte. Kiadja az összes bőrhibámat ☹️
A kollagénes verzió sokkal jobban bevált, illatra is jobban tetszik. A 2 csillag csak a természetességének szól

Isana Deo Stick Sensitiv

Isana Deo Stick Sensitiv
2018. december 28.

Számomra tökéletes! Eddigi legjobb alumentes deóm. Finom illat, nem hagy foltot a ruhán, azonnal lehet öltözni is, nem kell száradást várni. Szuper. Plusz: érdekes, de egyáltalán nem izzadok, mióta ezt használom, pedig nem alus

Nagora Homoktövis-Zöldtea Arckrém

Nagora Homoktövis-Zöldtea Arckrém
2018. december 20.

Első krémem volt a Nagorától, teljesen meg voltam vele elégedve. Kicsi színt is ad az arcnak, gyorsan beszívódik, megfelelően hidratál. Nem okoz pattanásokat, nem fénylik tőle a bőr. Mikor megjelent a kombinált bőrre való krémük, váltottam arra, de ezzel sem volt semmi gondja a bőrömnek

Nagora Homoktövis Nappali Krémgél 30+

Nagora Homoktövis Nappali Krémgél 30+
2018. december 20.

Nagyon szeretem! Könnyen felszívódó, kicsi színt adó krém. Az arcom puha, szép egyenletes lesz tőle. Nem fénylik, nem okoz pattanásokat. Kicsit lehetne olcsóbb, de nagyon szeretem 😊

Magister Products Happy Baby Babaolaj

Magister Products Happy Baby Babaolaj
2018. október 2.

Nagyon szuper termék, én mèg babára nem használom, magamnak vettem, mert így a terhesség alatt extra száraz a bőröm!
Szuper gyorsan beszívódik, kellemes enyhe illata van, semmi nyomot, zsíros-olajos érzetet nem hagy maga után. Tuti többször újraveszem majd

Yamuna Gránátalmás Kézkrém Aloe Verával

Yamuna Gránátalmás Kézkrém Aloe Verával
2018. július 3.

Az illata szuper, gyorsan felszívódik, de szerintem ha elfogy, nem fogom újravenni, mert ha kicsit tovább "simogatom" a bőrömbe, akkor kukacosodva jön le darabokban, amit nagyon nem szeretek. De ha már megvettem, elhasználom. Hidratálása szerintem még így nyáron is lehetne jobb, mert kb. minden második kézmosás után kenhetem újra :( Összegezve nekem nem érte meg az árát.

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan

Yamuna Mandulamag-Őrleményes Hidegen Sajtolt Szappan
2018. június 7.

Szeretem, mert jó az illata, nem szárít, sokáig elég (napi használat mellett, tusoláshoz, másfél hónapig elég volt), és olcsó. Több natur márka szappanját használtam már, de ezt szeretem a legjobban. Többen írják, hogy kicsik a szemcsék benne, nem radíroz eléggé. Háááát, nekem egyszer konkrétan végighasította egy nagyobb darab a combomat, bár ettől függetlenül tényleg nagyon szeretem.

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel

Magister Products Trópusi Nyár Arckrém Természetes Fényvédővel
2018. június 5.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen, és egyáltalán nem csalódtam benne. Beszippantja a bőröm, azonnal matt hatást ad, miközben hidratál, és még a fényvédelemről is gondoskodik. Szeretem nagyon. Kicsit tömörebb krém egyébként, mint amire számítottam, mégis hipp-hopp eltűnik a bőrömben :) Számomra az illata egyébként semleges, jónak én nem mondanám, de ez különösebben nem érdekel, mert úgyis gyorsan elillan. Pattanásokat, mitesszereket nem okozott, szóval én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Update: azóta az illatát is nagyon megszerettem, és rendelem is a következő adagot, mert ennél jobb arckrémet nem találtam még, de nem is kísérletezem tovább :)

Magister Products Q10-Gránátszérum

Magister Products Q10-Gránátszérum
2018. május 9.

Én már egy ideje használom a homlok, nevető ráncomra, a szemem alá és a dekoltázsra is. Minden nap végig görgetem a területeket, utána megy rá a hidratáló (este). Már kb. a fele elfogyott, szeretem használni. Valóban kicsit könnyezik a szemem nekem is, ha véletlen beledörzsölöm, de egyébként teljesen jó. Reggelre nekem kb. mindegy mit kenek magamra, kifényesedik a bőröm, de nem okoz pattanásokat, mitesszereket. Szerintem újra fogom venni, ha elfogy