Ysu

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. december 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20

Yves Rocher Tündöklő BB Krém SPF20
2020. május 5.

Sima hétköznapokra nekem elég a lenne fedése is, de nem tartós. Szép, egészségenek tűnik az arcom felvitel után, nem túl nehéz, nem okoz pattanásokat.
A márka sensitive hidratálóját használom előtte, és valóban érdemes várni vele néhány percet a felvitel előtt, mert különben csomósodik...igazából közben sajnos rájöttem, hogy mindenhogy csomósodik, ráadásul az én bőrömön egy idő után sötétebb lesz a színe mint felvitelkor...már ami marad belőle...

Clinique Superdefense CC Cream SPF30

Clinique Superdefense CC Cream SPF30
2017. december 20.

A fedése vetekszik néhány alapozóval, de nekem kicsit nehéz ez a krém. Tömény, fullasztó érzés a bőrömön, és nem is túl tartós, fixálni kell kis púderrel.
Pattanásokat eddig nem okozott, de nem is használom túl gyakran.
Én az illatával sem vagyok kibékülve, furcsa tömény állott/romlott szaga van.
Biztos, hogy nem venném újra, és nem csak amiatt, mert szerintem túl van árazva (tudom, a márkát meg kell fizetni)...
Csak a fedése miatt adok rá 3 pontot, mert amúgy szép, egységes arcszínt varázsol.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Arclemosó Tej

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Arclemosó Tej
2017. december 13.

A sminket nem nagyon szedi le, a szemfestékket meg egyáltalán nem, csak elkeni. Kicsit furcsa használni habzó géles arclemosók után, és furcsa érzés az arcon, nehéz megszokni. Sima vízzel nem nagyon lehet lemosni, de törölközés után meglepően puha, kellemes érzés az arcomnak, nem húzódik.

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém

Yves Rocher Sensitive Vegetal Nyugtató Hidratáló Arckrém
2017. december 13.

Nem rossz. Kellemes, kis alap krém, nem okoz pattanásokat, viszont most így télen a hidratálása nekem nem elég. Ha többet kenek, akkor meg nem issza be a bőröm, csak megül rajta, zsíros érzeted ad.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2016. november 27.

A hideg es a futesi szezon bekoszontevel nagyon kiszaradtak es kicserepesedtek az ajkaim. Tobbfele ajakapolot hasznaltam ra, napokig kinlodtam vele, de semmi nem segitett, igy egy kis keresgeles utan ratalaltam erre. Az itteni velenyek alapjan vasaroltam meg, es milyen jol tettem! 2-3 nap alatt megszuntette a problemat!
Az ara barati, a hidratalo hatasa is szuper, en is hasznaltam ruzs ala is, bar ugy kicsit ovatosabban kell adagolni :)
Osszessegeben elegedett vagyok vele.

OPI Körömlakk

OPI Körömlakk
2016. október 27.

En is inkabb a vilagosabb arnyalatokat probaltam (tobbet is) de valahogy egyik sem gyozott meg.
Tobb retegben fed csak, es hamar (ugy ertem 10-12 oran belul) elkezd lepattogni. Hiaba vettem hozza opi fedolakkot is, semmit sem ert konkretan. Szerintem nagyon - nagyon tul van arazva.
update:
2 sotetebb szin is kerult hozzam a napokban, az egyiket mar ki is probaltam es lassan 48 oraja fent van a kormomom ugy, hogy kozben kibirt egy hajmosast, mosogatast stb. Ebbol is kellett a 3 reteg, hogy ne latszodon at, de nem tunik vastagnak, muanyagnak a kormon. Kicsit mintha karcos lenne mar a felulete, de direkt nem tettem ra fedolakkot, mert kivancsi vagyok meddig megy igy, bar mar ez is haladas.

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet

Catrice Szemöldök Ápoló Készlet
2016. október 24.

Ez az elso por allagu szemoldok apolom. Ez elott csak ceruzas kiszereleseket hasznaltam tizen vagy mar lassan huszon eve, de az itteni velemenyek alapjan ugy dontottem, hogy ideje ezt is kirpobalni. Hat nagy volt a meglepetes! Mar elsore is szinte tokeletes volt a vegeredmeny azzal az ecsettel ami csomagolasban talalhato, bar nem a kedvencem mert nekem kicsi. Veszhelyzet eseten azert megteszi. A szine is szuper, teljesen termeszetes hatasa van, raadasul szerintem nagyon tartos is. Nem, gondoltam volna hogy ennyire jo lesz. Amiota ez megvan, nem fogtam ceruzat a kezembe.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. október 24.

Szerintem eleg suru, ezert jol is fed es szuper tartos is. De ugy vettem eszre hogy a nagyobb teruletekn, pl szem alatt, vagy az arcomon, ahol picit jobban latszanak a pousok nem lehet szepen eldolgozni, nagyon "vastag"-nak hat, en pedig jobban szeretem a termeszeterebb hatast, ezert oda inkabb a folyekony valtozatat hasznalom.
1-1 pattanas elfedesere viszont tokeletes. Elegedett vagyok vele.

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj

Alverde Lábápoló Vaj Mandulafenyő és Shoreavaj
2016. október 19.

Most akadt ujra a kezembe, nem nagyon hasznaltam a nyaron, mert nekem keves volt a hidratalasa.
Ahhoz kepest hogy extra szaraz borre van, ideig oraig hidratal, de ha nem kenem folyamatosan, akkor ugyanugy kiszarad a labam. Nekem a hatasa inkabb csak tuneti. Nem rossz termek, de a jo az nem ilyen...

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2016. október 18.

Evek ota hasznalom ezt a lemosot, igazabol hozza amit iger. Szerintem nagyon jol tisztit, pattanasos, zsiros borre kifejezetten jo, picit szarit, de nem irrital.
En azt vettem eszre, hogy egy ido utan hozzaszokik a bor, igy neha nem art egy idore masra valtani, emiatt vonok le 1 csillagot.