Yubiri

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém

Balea Q10 Ránctalanító Éjszakai Krém
2019. november 13.

Karácsonyi adventi kalendáriumban volt egy mini kiszerelés, ezt használtam éjszakára, az illata tetszett. Zsíros krém, a ránctalanításon semmit sem segített, nekem ez kevés.

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2019. november 13.

2019. november 6. Hát mondjuk úgy, hogy IMÁDOM. Így csupa nagybetűvel. Számomra ez tényleg csodaszer. Árban megfelel,sokáig elég, a szemem alatti enyhe sötétséget jól világosítja, és ami számomra nagyon fontos: Nem tapad bele a szem alatti ráncokba, nem hangsúlyozza azt ki még jobban, nem vettem észre, hogy szárítja a szemem alatti területet. Az ujjammal teljesen jól el tudom kenni a bőrömön, a szemem alatt, és még a fényképeken is jól mutat!
Upd. 2019. november 13. Egy tégelyt már elhasználtam, és az első tégelyt úgy vásároltam, hogy csak lekaptam a polcról. Most, hogy újra kellett vásárolnom, akkor szembesültem vele, hogy 3 árnyalatban kapható. Én a 020-t használom.

Schauma Wonderfull Sampon

Schauma Wonderfull Sampon
2019. november 6.

Nálam az ígért hatás bevált, tényleg hajsűrűség-fokozódást vettem észre, viszont gubancosabb,kifésülhetetlenebb is tőle a hajam. Nem rossz sampont, de van ennél jobb az én hajamra, ami szintén Schauma. Ami nagyon tetszik, hogy nem zsírosodik könnyen a hajam, 4 napot kibír hajmosás nélkül. l

Cien Magnólia Tusfürdő

Cien Magnólia Tusfürdő
2019. november 6.

A boltban tetszett az illata, de fürdés után nincs az a kellemes, tiszta, fürdés utáni érzésem tőle. Nem vettem észre, hogy szárít és nem marad meg a bőrömön az illata.

Balea Fresh Guava Deo Testspray

Balea Fresh Guava Deo Testspray
2019. november 6.

Először tetszett az édes illata, aztán ahogy észrevettem, hogy nem eléggé hatékony, úgy múlott el a maximális elégedettség is. Pedig nem is nyáron a legnagyobb melegben használtam. A mi városunkban (megyeszékhely) a boltokban vagy nagyon hamar elkapkodták vagy nem is lehetett nagyon kapni, mivel már én is ősszel fedeztem csak fel, azóta sem kapni, mivel limitált volt. A mostani - számomra gyenge - felhozatalból ez volt a legjobb. De abszolút nem bánom, hogy limitált, inkább várok egy kellemesebb édes illatra...

Balea Dezodor Spray Őszibarack és Maracuja Illattal

Balea Dezodor Spray Őszibarack és Maracuja Illattal
2019. október 10.

Azért vettem meg, mert nem volt jobb illatú Baleás dezodor a kínálatban. Nem nyerte el a tetszésem és nem is eléggé hatékony izzadás ellen.

Perfect Nails Perfect Prep Körömelőkészítő

Perfect Nails Perfect Prep Körömelőkészítő
2019. október 10.

Eddig úgy néz ki bevált. Mindig ezt használom géllakk alá.

Perfect Nails Buffer - Pink Ombre

Perfect Nails Buffer - Pink Ombre
2019. október 10.

Amire ki lett találva, jó és nagyon dizájnos.

Perfect Nails Elastic Hard Gel

Perfect Nails Elastic Hard Gel
2019. október 10.

Mindent, ami a termékleírásban van, teljesíti. Tetszik, hogy ad egy plusz tartást a géllakknak. Biztos, hogy újraveszem, ez tényleg csodaszer.

Schauma Tropical Shampoo

Schauma Tropical Shampoo
2019. szeptember 10.

Kedvenc hajsamponom. Bár való igaz, hogy hajmosásnál nagyon összekócolja a hajat, de legalább dúsabb hatású lesz a hajam tőle, nem lelapult. Egy kis kifésülő balzsamra szükségem van mindig a használata után. Viszont nagyon-nagyon jól tisztít, 1-2 nappal ki tudom tolni a hajmosást, ami nekem ugyanolyan fontos, mint az, hogy ne legyen lelapult a hajam. Tetszik az illata, tetszik a csomagolása.... kár, hogy alig lehet kapni pár helyen.