Yubiri

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Isana Soft Dreams Tusfürdő

Isana Soft Dreams Tusfürdő
2022. augusztus 12.

Nagyon tetszik az illata, tényleg kissé a tisztára mosott ruhák illata (bár sok öblítőtől inkább virágos illatú lesz a ruha, ez inkább Coccolino Sensitive Almond & Cashmere Balm) ez ilyen puha, babás illat. A macis csomagolás szerintem hangulatában nagyon jól hozza a benne rejlő illatot, szóval szerintem ez telitalálat volt.
A bőröm szereti a tusfürdőt, az egyetlen bajom vele, hogy ez a finom illat csak tusoláskor érződik.

Avon Senses Zabtej és Búzavirág Krémtusfürdő

Avon Senses Zabtej és Búzavirág Krémtusfürdő
2022. augusztus 4.

Valóban nagyon selymes tusfürdő, így tudnám én is jellemezni, selymes és puha, ahogy a bőrömhöz ér.
Az illata unisex (számomra nem erős) és kellemes, nosztalgikus érzéseket kelt bennem.
Irritációt nem okozott. A bőrömön nem maradt meg az illat.

Isana 1 Perces Hajkúra Arganöl & Cranberry

Isana 1 Perces Hajkúra Arganöl & Cranberry
2022. augusztus 4.

A hajam könnyebben ki tudtam fésülni. Nem zsírosított. Az illata nem igazán fogott meg. Nekem ez ilyen "utazós" kiszerelés, kb. minőségre is, ha nincs jobb megteszi alapon utazásnál jól jöhet (persze,ha a csomagolása bírja a pakolást.)
Mivel van kedvenc(ebb) pakolásom, én ezt nem fogom újravenni, számomra felejthető és átlagos kategória.

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő

Nivea Water Lily & Oil Tusfürdő
2022. július 25.

Ennyire rossz tusfürdőm ritkán van. Nem tetszett már tusolás közben sem az illata, lényegében ennyi a bajom vele, van valami mellékszag, amit érzek tusolás közben. Kézmosóként végezte.

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash

Dove Nourishing Secrets Glowing Ritual Body Wash
2022. július 25.

Nem igazán kedvelem a Dove tusfürdőit, ezért a boltban nem is közülük válogatok. Ezt is ajándékba kaptam, és abszolút kellemes csalódás volt a puha habja, a kellemes illata, jó volt használni. A bőröm is szerette, szerintem teszek még próbát más illattal is legközelebb.

Tresemmé Hydration Hemp Sampon

Tresemmé Hydration Hemp Sampon
(!)

Tesztelésre kaptam.
Az itt olvasható vélemények elbizonytalanítottak, hogy valóban jó lesz-e ez nekem, hiszen nekem is gyorsan zsírosodik a hajam, így aztán amikor elutaztam itthonról nem is ezt a sampont csomagoltam magammal. (És azért sem, mert nekem is belefolyott a borítékba, amikor megkaptam, nem akartam, hogy esetleg belefollyon a bőröndömbe.)
A sampon habja nagyon kellemes lágy, selymes habot ad, finom illatú és gazdaságos, jól habzik, kevesebb is elég belőle, mint egy átlagos samponból.
A hajam nem gubancolta, és nem is zsírosodott korábban, pedig hajlamos vagyok rá.
Mindezek ellenére alapos tesztelés után sem lett kedvenc, nekem megmarad egy átlagos hajsampon kategóriában.

Intimissimi Mia EDT

Intimissimi Mia EDT
2022. július 5.

Itt vásároltam még anno krémmánián és mind az ügymenettel, mind pedig a parfümmel nagyon elégedett voltam. A testvéremen tetszett meg az illat, ezért kutattam én is a parfüm után. Leginkább nekem is a D&G Light Blue illata ugrott be,ahhoz tudnám hasonlítani. Nyári szaladgálós illat,ami szerintem nem túl tartós.

Avon Foot Works Narancs és Fahéj Hidratáló Lábkrém E-Vitaminnal

Avon Foot Works Narancs és Fahéj Hidratáló Lábkrém E-Vitaminnal
2022. június 25.

A naranncsos-fahéhas illatot nagyon jól hozza, kelemes szilikonos ápolt hatást nyújt, napi használatra. Én kézre is kentem éjszakára.

Balea Fußbutter Feel Well

Balea Fußbutter Feel Well
2022. június 16.

Nem szerettem. Ragacsos érzetet hagy, a lábam nem szívja be maradéktalanul a krémet és nem is hidratál jól. Az illatával már akkor sem voltam kibékülve, amikor megvettem, ez nálam wellness élményben amúgy is minuszos, viszont, ahogy előttem is írták, hamar megavasodott a szaga.

Isana Gyümölcs és Vitamin Sampon

Isana Gyümölcs és Vitamin Sampon
2022. június 6.

Nem nyerte el teljesen a tetszésem. A sampon kínálat között elveszik, nem vásárolnám újra. Teljesen átlagos teljesítményű sampon. Inkább nyaralós samponnak ajánlanám.